Potrebujete uskladniť hračky, nepotrebné veci alebo sady náradia? Poslúži vám úložné boxy.
 
 

Z akého materiálu úložný box vybrať

Úložné boxy sa predávajú v mnohých farebných i materiálových prevedeniach. Napríklad kovové úložné boxy sa hodí do garáže alebo do záhradného domčeka. Pohodlne do nich uskladníte záhradnú techniku ​​a náradie. Plastové úložné boxy využijete skôr na hračky a ľahké veci.
 
 

Využívajte úložné priestory maximálne 

Využívate garáž pre parkovanie vozidla alebo ako skladisko vecí? Poriadok v nej môžete udržať práve pomocou boxov. Úložné boxy môžu mať rôzny tvar a vzhľad. V garáži je potrebné dodržiavať bezpečnostné a protipožiarne predpisy, preto je vhodné ju mať pravidelne upratanú.
 
 

Upracte si v garáži

Pravidelne si odre auto kvôli neporiadku v garáži? Zmeňte to a upracte si v nej. Na steny môžete zavesiť najrôznejšie systémy pre uchytenie náradia, ktoré budete mať prehľadne na jednom mieste. Nemusíte dlho hľadať vŕtačku či kladivo. Na menšie neporiadok či techniku ​​využite úložné boxy, ktoré môžete umiestniť do regálu. Najmenej potrebné veci môžete umiestniť úplne hore.
 

Prehľadná garáž 

Veci v garáži si roztrieďte do boxov podľa spôsobu použitia, početnosti využitie. Boxy si nezabudnite polepiť ceduľkami a popísať, aby ste nemuseli pátrať, čo ktorá krabice obsahuje. Kovové boxy môžete raz za čas obetřít handrou, keď sa na ne v garáži práši, inak nevyžadujú žiadnu náročnú údržbu. Nezabudnite tiež na údržbu podlahy. Starú betónovú podlahu podľa potreby opravte, naneste novú vrstvu betónu alebo ju natrite impregnačným náterom. Betónové garáže s podlahou by mali byť odolné proti počasie, ale aj požiaru a korózii. Je preto im venovať náležitú starostlivosť a udržiavať v nich poriadok.