13.9.2017

Individuálne požiadavky a pritom hromadná výroba. Že vám nejde dokopy? Žiadny problém. Môžete si objednať hotovú garáž, ktorá je mimoriadne lacná a vyrába sa vo veľkom počte kusov, zatiaľ čo garáž je možné prispôsobiť vašim potrebám. Oboje sa nevylučuje.

 

Farebné zladenie s domombetonova garaze hotovegaraze 3

Áno, je to. Dlhoročné skúsenosti, ktoré umožňujú ľahko a rýchlo vyrábať prefabrikované
betónové garáže nám umožňujú splniť individuálne požiadavky. Napríklad nie je problém upraviť ako vonkajšie plochy fasády garáže, tak vnútorné plochy náterom. Napríklad sa tak dá farebne zladiť garáž s celým domom.

Môžete si vybrať okno aj vráta

To ale samozrejme ani zďaleka nie je všetko. Môžete napríklad vytvoriť plastové okno garáže alebo kompletné elektrické vedenie. Existuje veľa možností. Môžete sa napríklad tiež rozhodnúť, aká chcete vráta. Vybrať si môžete napríklad sekčné garážové brány s motorovým pohonom a diaľkovým ovládaním. Ďalšou možnosťou sú bočné dvere. A pokojne si môžete rozkázať aj sedlovú strechu, ak budete mať pocit, že vyzerá lepšie, než plochá.

Vetranie je vyriešené

Budete môcť vytvoriť objekt podľa svojich potrieb. Betónová garáž z jedného kusu je jednoduchým a lacným riešením. Obsahuje napríklad aj základné hydroizoláciu, takže sa nemusíte obávať, že by do garáže tieklo, kondenzovala tu vodná para a tým pádom trpel vaše vozidlo. Práve kvôli už spomínanej kondenzácii vodnej pary je vyriešené aj odvetrávanie objektu.

Ťahač privezie, žeriav osadí a ... je hotovo

Veľmi jednoduché je aj osadenie betónové garáže. V skutočnosti nepotrebujete základovú dosku. Pokojne sa obídete aj bez nej. Samozrejme, bez základných priechodov to nie je možné. Veľkou výhodou je, že ťahač s podvalníkom ju privezie a žeriav ju usadí na pripravené základové pásy a je hotovo. Môžete okamžite garážovať.