3.10.2017

Možno vám to bude znieť ako sci-fi, ale novú garáž skutočne môžete mať do 24 hodín, bez vás to stálo státisíce. Riešením je plechová garáž.

Dlhodobé riešenie4

Máte doma viac áut, klasická garáž vám nestačia, alebo nie je možné ju vybudovať? Plechová garáž sa ponúka ako vhodná alternatíva. Je oveľa lacnejšie a pojme aj niekoľko áut, keď zvolíte vhodnú veľkosť. Postaviť môžete tiež prístrešok na auto, ktorý však nevyhovuje každému.

Mobilná garáž

Výhody mobilné garáže sú predovšetkým jej mobilita, nízka cena a variabilita. Razom môžete garáž premeniť v dielňu či záhradný domček na uskladnenie náradia. Po rokoch môžete bez problémov garáž premiestniť na iné miesto alebo úplne zložiť a uskladniť. Mobilné garáž môžete mať k dispozícii za pár hodín. Zmontovať si ju môžete sami, prípadne si objednať montáž skúsenými pracovníkmi.

Garáž nielen na auto

Montovaná garáž je veľmi variabilný a tak ju nie je nutné využívať iba na auto. V prípade potreby z nej ľahko vybudujete dielňu, miesto pre uskladnenie záhradnej techniky, náradia alebo príslušenstvo k bazénu. Garáž môžete tiež opatriť rôznymi typmi brán, okien, rôzne zabezpečiť, aby boli vaše veci v bezpečí.

Voľte kvalitu

Moderné garáže z plechu vyberajte od kvalitných dodávateľov. Vyhnite sa noname čínskym a poľským garážam, ktoré sú vyrobené z tenkého plechu. Ušetríte si tým veľa starostí. Plechová garáž opatrená pozinkovanými profilmi je odolná voči dažďu, korózii a poveternostným vplyvom. Na plechovú garáž nepotrebujete stavebné povolenie, ale nezaobídete sa bez územného súhlasu.