Plachtové garáže a kôlne

plachta

Hľadáte lacné a rýchle riešenie, ako zabezpečiť vášmu automobilu kryté parkovanie a ochrániť ho pred nepriazňou počasia? Práve ste také riešenie našli, sú ním plachtové garáže a kôlne. Prečo? 4 dôvody, prečo chcieť plachtovou garáž

Jednoduchá a rýchla montáž

Montáž garáže zvládnete sami, nemusíte tak vyhadzovať peniaze oknom za jej odborné zostavenie. Nepotrebujete k tomu žiadne predchádzajúce skúsenosti. Stačí len dve osoby, postupovať podľa návodu, a už za 90 minút je plachtová garáž hotová, pripravená chrániť váš automobil alebo uskladnený materiál.

Mobilita

Plachtové garáže možno kedykoľvek demontovať a uschovať späť do krabice alebo presunúť na iné, pre vás vhodnejšie miesto. Kvôli tomu sú obľúbené napríklad u cestovateľov, účastníkov expedícií...

akcni nabidka baner sk

Odolnosť a stabilita

Montovaná konštrukcia z rúrkovej ocele s povrchovú práškovú úpravu DuPont je odolná voči oderu, praskaniu a hrdzi. Má dlhotrvajúci dobrý vzhľad. Nepotrebuje takmer žiadnu údržbu. Krycia plachta z vode odolné polyetylénovej RipStop tkaniny je odolná voči roztiahnutiu a roztrhnutiu. Zvnútra je plachta ošetrená kvalitnou UV ochranou, z vonka a uprostred proti blednutiu.

Napnutie plachty a skalopevnou stabilitu konštrukcie plachtové garáže zaisťujú priečne vzpery Easy Slide Cross Rail. Pre napnutie ďalej slúžia račne Ratchet Tide, ktoré tiež spájajú dverný panel s konštrukciou garáže.

Úspora peněz

Cena plachtové garáže je v porovnaní s klasickou murovanou výstavbou niekoľkonásobne nižšia. Mobilnú plachtovou garáž pre parkovanie osobného automobilu alebo menšie dodávky... tak získate už za len za niekoľko stoviek eur.