Záhradné domčeky

zahradni-domek

Záhradné domčeky nemeckej zn SIEBAU ponúkajú vysokú úroveň kvality. Elegantný vzhľad s vonkajšou omietkou, s výberom farieb a množstvom doplnkov (dvere, okno, vnútorná výbava a ďalšie) robí tieto záhradné domčeky ľahko zakomponovatelné do architektonického štýlu Vášho bývania. Záhradný domček je možné využiť ako miesto pre ukladanie dreva, vonkajšie fajčiareň alebo ako zázemie odpadového hospodárstva. Záhradné domčeky nemeckej zn SIEBAU so zárukou 10 rokov za prijateľnú cenu.

Skôr opomínané záhradné domčeky sa dnes stali prakticky fenoménom a teší sa veľkej obľube, a to nielen na slovenských, ale aj českých záhradách, kde sa s nimi stretnete v mnohých rôznych podobách. Môže za to predovšetkým vývoj, aký sa v oblasti záhradných domčekov udial, už sa nejedná o nevzhľadné a často na kolene robené stavby. Súčasné záhradné domčeky ponúkajú moderný dizajn a kvalitné prevedenie. Plechové záhradné domčeky nemeckej spoločnosti Siebau patrí k absolútnej špičke. Okrem nevšedného dizajnu sa pýši použitím výhradne vysoko kvalitných materiálov. Oceľové plechy sú pozinkované a obsahujú prímes hliníka, čo rapídne zvyšuje ich odolnosť voči pôsobeniu nepriaznivých prírodných vplyvov a zabraňuje korózii. Vďaka tomu sa predlžuje životnosť celej stavby, ktorá sa počíta na desiatky rokov, počas ktorých nebudete musieť venovať čas pravidelnej údržbe, použitý materiál je totiž takmer bezúdržbový.

 V ponuke Siebau sa nachádza 4 základné typy záhradných domčekov, ktorých prevedenie dovoľuje maximálne prispôsobenie osobným požiadavkám, možno tak individuálne usporiadať umiestnenie okien a dverí a voliť medzi 8 farbami vonkajšie omietky. Rovnako je úplne na Vás, či dáte prednosť ploché alebo sedlovej streche a priestor pod ňou využívať pre vonkajšie posedenie. K dispozícii je tiež široká škála príslušenstva, ktorým môžete svoj záhradný domček vybaviť - držiak na bicykle alebo náradie, dierovaná plechová stena či rameno regálu pre umiestnenie políc a podobne. Udržať v domčeku prehľad a poriadok, tak bude naozaj ľahké. Hoci záhradné domčeky najčastejšie slúži ako malý sklad materiálu, náradia a záhradnej techniky, možností, ako ich využiť sú oveľa širšie. Výborne totiž poslúži tiež, ako letný byt, exteriérový fajčiareň, zázemie odpadového hospodárstva alebo priestor na uskladnenie dreva. Pokiaľ teda ku kvalite, variabilite prevedenia a využitia pripočítame ešte fakt, že sa zaobídete bez nákladného stavebného povolenia a vystačíte si iba s ohláškou, dôvodov, prečo si zaobstarať záhradný domček Siebau, je viac než dosť.

Videoprezentácia výrobca Siebau GmbH

Máte otázky ohľadom záhradných domčekov? Napíšte nám.