sk   en     de    pl    ru 

          KONTAKTY 908 989 729 | 905 934 579

V garáži musí miest stabilné podmienky. Dôležitý je aj náter podlahy

21.9.2017

Zaobstarať si prefabrikovanou garáž je len prvý krok. Druhý krok je vytvoriť z nej skutočne kvalitný priestor, ktorý dokáže poskytnúť ochranu vášmu vozidlu. Veľmi dôležité preto je snažiť sa vytvoriť v garáži čo najvhodnejšie podmienky, aby vaše vozidlo nijako netrpel. Tým výrazne zvyšujete jeho životnosť.

Číst dál...

Chcete, aby vám vozidlo nerezavělo? Kúpte si garáž s podlahou

20.9.2017

Veľmi dlhá životnosť. Prijateľná cena. Príjemný vzhľad. Nízke náklady na údržbu. Všetky tieto prednosti tvorí hlavnú devízy, prečo si kúpiť a inštalovať garáž. Vlastne sme vymenovali takmer všetko, prečo v posledných rokoch veľa ľudí upúšťa od stavby garáže svojpomocne.

Číst dál...

Plechové aj betónové garáže môžu tvoriť s rodinným domom jednoliaty celok

19.9.2017

Túžite po tom, aby vaše garáž tvorila jeden celok aj s vašim rodinným domom a jeho okolím? Nie je to zase taký problém, ako by sa možno na prvý pohľad mohlo zdať. Ide len o to, všetko dopredu premyslieť a stanoviť si priority. Potom sa môžete rozhodnúť na najvhodnejšom riešení.

Číst dál...

Mobilné verzus klasická garáž: Mobilná vyjde oveľa lacnejšie

18.9.2017

Klasická garáž už má odzvonené. Áno, je to tak. Zatiaľ čo v minulosti bola typickú garáží pri rodinnom domčeku tá klasická, murovaná, ktorá často bola súčasťou domu, a mnohokrát sa do nej vstupovalo priamo z domu, respektíve bola s domom prepojená, dnes už je všetko inak. Víťazí mobilné garáže.

Číst dál...

Nezabudli ste zaistiť garáž proti zlodejom?

15.9.2017

Vaše auto by rozhodne nemalo stáť na ceste alebo na ulici. Ak môžete, choďte s ním do garáže. Týmto spôsobom ho budete chrániť pred zlodejmi, ktorí bežia všade, kde majú príležitosť. Napriek tomu musíme poukázať na jednu vec. Aj v garáži nie je vaše auto úplne bezpečné. Mali by ste preto podniknúť aj ďalšie opatrenia, aby ste zlodejom skomplikovali prácu.

Číst dál...

V garáži ochránil svůj vůz před nenechavými zloději

14.9.2017

Pohodlie a bezpečnosť, to sú dva dôvody prečo si na ukrytie svojho vozidla vybrať garáž a nie prístrešok. Ak sa niekto bude chcieť vlámať do otvoreného prístrešku, samozrejme má možnosť. Nečakajú ho žiadne zábrany a prekážky. Pokojne si bude môcť auto odviezť. V prípade garáže to ale bude mať oveľa komplikovanejšie.

Číst dál...

Hotová garáž akceptuje aj vaše individuálne požiadavky

13.9.2017

Individuálne požiadavky a pritom hromadná výroba. Že vám nejde dokopy? Žiadny problém. Môžete si objednať hotovú garáž, ktorá je mimoriadne lacná a vyrába sa vo veľkom počte kusov, zatiaľ čo garáž je možné prispôsobiť vašim potrebám. Oboje sa nevylučuje.

Číst dál...

Správna garáž si žiada kvalitnú betónovú podlahu

12.9.2017

Garáž je rovnako dôležitá ako samotný dom, pretože poskytuje úkryt vašim
plechovému miláčikovi. Preto by ste mali premýšľať dvakrát o garáži, ktorý dostanete. Preto by ste si mali dobre rozmyslieť, akú garáž si zaobstaráte. Stanovtesi, aké požiadavky na garáž máte a z toho jasne odviniete požiadavky na ňu. Okrem iných kritériíje samozrejme veľmi dôležité aj to, akú bude mať vaše garáž podlahu.

Číst dál...

Chôdza garážovej podlahy môže byť nepríjemná matica

8.9.2017

Vybudovanie samoobslužnej garáže vám prinesie množstvo problémov, ktoré by ste ani nečakali. V situácii, keď premýšľate o vybudovaní garáže, by ste si nemysleli, aké dôležité je mať garáž. Ak by ste chceli navrhnúť garáž, ktorú budete budovať, samozrejme túto otázku spĺňate.

Číst dál...

Chcete parkovať lacno? Čo sa týka garáže, listy sa valcujú

7.9.2017

Prijímate útočisko pre milovníkov plechoviek a váhate sa pri výbere možnosti? Potom bude najlepšie dôkladne premýšľať o vašich prioritách a potom sa rozhodnete. V prípade potreby si môžete vybrať z rôznych variantov. Drevo, cín, betón ... Záleží na vás, čo si vyberiete.

Číst dál...

Hotová garáž je vhodná nielen pre súkromné, ale aj ako verejné obecné parkovisko

Šetrí vám čas, prácu a peniaze - to sú hotové garáže. Okrem garáže svojho vozidla ho môžete použiť aj ako sklad pre záhradné zariadenia, sklad pre podnikanie. Dostanete veľmi lacný a rýchly priestor, ktorý je veľmi všestranný.

Číst dál...

Aká môže byť vaša zimná záhrada?

16.8.2017
 
Zimná záhrada je svetom pohody a pokoja. Môžu v nej rásť vzájomne sa doplňujúce rastliny, všemožných druhov i foriem. Zimná záhrada môže byť len pre pestovanie rastlín, prípadne ako ďalší obytný priestor.
 

Číst dál...

Ako vyzerá plachtová hala

2.8.2017
 
Zrejme ste už plachtovou halu videli, len o tom možno netušíte. Pod pojmom plachtová hala si mnoho ľudí predstaví veľký stan.
 

Číst dál...

Plánujete bazén?

 
25.7.2017
 
Základným a najdôležitejším kritériom pri plánovaní bazéna býva jeho cena.
 

Číst dál...

Záhradné lehátka sú pohodlné

19.7.2017
 
Prepadajú vás myšlienky natiahnuť sa na záhrade alebo na terase? Pre relaxáciu a dobitie energie je potrebné zvoliť kvalitné lehátko.

Číst dál...

Dajte relaxácii nový rozmer. Kúpte si hojdaciu sieť

13.7.2017
 
Dajte svojmu odpočinku a relaxáciu nový rozmer. Stačí si zaobstarať hojdacia sieť. Akonáhle si do nej ľahnete, okamžite zabudnete na všetky starosti všedného dňa.
 

Číst dál...

Je mobilný garáž náročná na údržbu?

6.7.2017

Aj napriek tomu, že by každý rodinný dom mal mať garáž, ani zďaleka to tak nie je. V niektorých prípadoch urobil chybu architekt, v iných k tomu neboli príhodné priestorové podmienky. Aspoň v prvom prípade sa to ale dá napraviť.

Číst dál...

Čím sa dá vykurovať garáž?

 
29.6.2017
 
 
V dielni či garáži potrebujeme obvykle zakúriť rýchlo a na kratšiu dobu, než keď vykurujeme obývačku. Požiadavky na ohrievača do dielní a garáží majú preto iné nároky.

Číst dál...

Čím vykurovať garáž?

 
29.6.2017
 
 
V dielni či garáži potrebujeme obvykle zakúriť rýchlo a na kratšiu dobu, než keď vykurujeme obývačku. Požiadavky na ohrievača do dielní a garáží majú preto iné nároky.

Číst dál...

Aký materiál na vašu garáž?

21.6.2017
 
Garáž by mala byť súčasťou každého rodinného domu. Nemusí rovno plniť funkciu ochrany vozidla, môže slúžiť aj ako skladisko, prípadne sa dá ľahko pretransformovať do podoby dielne.
 

Číst dál...

Aký materiál na garáž?

21.6.2017
 
Garáž by mala byť súčasťou každého rodinného domu. Nemusí rovno plniť funkciu ochrany vozidla, môže slúžiť aj ako skladisko, prípadne sa dá ľahko pretransformovať do podoby dielne.

Číst dál...

Kam sa hodí mobilné garáž

20.6.2017
 
 
Súčasťou väčšiny rodinných domov je garáž. Jej absencia nie je práve príjemnou záležitosťou, pretože auto zaparkované na ulici je v ohrození nielen zo strany počasie, ale uškodiť mu môžu aj opití výrastkovia.
 

Číst dál...

Prečo je vhodné zaobstarať si plechovú garáž?

19.6.2017
 
 
Priestranná garáž sa hodí nielen na parkovanie vozidla, ale môže zastávať oveľa viac funkcií. Problémom však môže byť cena.
 

Číst dál...

Prečo sú mobilné garáže výhodné?

16.6.2017
 
Chcete si pri dome postaviť garáž, ale na jej realizáciu vám chýbajú finančné prostriedky? Existujú aj lacnejšie cesty, ako môžete zaobstarať svojmu vozidlu adekvátnu bezpečnosť.
 

Číst dál...

Prečo si zvoliť betónovú garáž?

15.6.2017
 
Vhodnou alternatívou k bežnej murovanej garáži sú garáže z betónu. Vyznačujú sa obdobnú pevnosťou, iba sú oveľa lacnejšie.
 

Číst dál...

Čo robiť, keď potrebujeme ďalšie garáž?

14.6.2017
 
Hodláte si zaobstarať nové auto, ale chýba vám kapitál na stavbu ďalšej garáže? Urobte to jednoducho a kúpte si jednu zo stavebnicových typov.

Číst dál...

Kam uskladniť drevo?

13.6.2017
 
Kúrite palivovým drevom alebo si doprajete príjemné chvíľky u plápolajúceho ohňa v krbe? Iste vás zaujíma, ako pekne a prakticky uskladniť palivové drevo.
 

Číst dál...

10 rád pre bazény

12.6.2017
 
Bazén pri rodinnom dome či chalupy si kupujeme predovšetkým pre zábavu, ale aj pre utuženie svojho zdravia. Túto investíciu je potrebné si do detailu premyslieť, aby sa vám vyplatila.
 

Číst dál...

Aký typ montovanej garáže vybrať?

22.5.2017
 
Zaobstarať si garáž rozhodne nie je žiadny prepych, najmä ak si zvolíte jeden z montovaných typov.
 

Číst dál...

Montovaný dom Lounge 62: Úsporné riešenie aj pre rodinu

19.5.2017
 
Priestranný dom určený pre rodinu s dvoma deťmi alebo ako dvojgeneračné bývanie pre dva páry starý a mladý poskytuje montovaný dom Lounge 62. Poskytuje veľký spoločný priestor aj dostatok súkromia. Jedná sa o ekologickú a veľmi úspornú stavbu.
 

Číst dál...

Ako zabezpečiť domácnosť pred odchodom na dovolenku?

18.5.2017
 
Chystáte sa na dovolenku a máte strach, aby vás medzitým nevykradli? Najrizikovejším obdobím je práve obdobie dovoleniek, kedy si zlodeji dovolí oveľa viac. Poradíme vám, ako na zabezpečenie domu aj garáže.
 

Číst dál...

Ako si zohnať lacnú garáž?

17.5.2017
 
Garáž by mala byť neoddeliteľnou súčasťou každého rodinného domu. Nielenže poskytuje ochranu pre vaše vozidlo, ale môže zastávať aj iné úlohy, napríklad skladisko alebo malú dielňu.
 

Číst dál...

Drevená garáž môže byť štýlovým doplnkom domu

11.5.2017
 
Drevená stavba zasadená do vhodného prostredia vynikne svojou krásou. Ak plánujete pristavať pergolu, prístrešok či garáž, potom voľte drevo.
 

Číst dál...

Chcete zakryť garáž? Pestujte na ňom stavikrv

 
10.5.2017
 
Stavikrv je jednoročná popínavá rastlina. Dosiahne od začiatku koreňa veľkosti 12-4 metrov. Má nepravidelné listy, ktoré sú dlhé 3-7 cm. Kvety sú o veľkosti 0,5 cm. Ozdobí nielen pergolu, ale aj garáž.
 

Číst dál...

Ako zariadiť altánok

9.5.2017
 
S príchodom prvých jarných dní máme nutkanie viac využívať záhradu. A to nielen na pestovanie, ale aj k prostému posedenie s priateľmi či konania záhradných večierkov.

Číst dál...

Čo vám nesmie chýbať pri bazéne?

5.5.2017
 
Bazén, to nie je len diera v zemi plná vody, ale tiež rad rôznych doplnkov, ktoré nám umožňujú bezproblémové kúpanie.

Číst dál...

Aké výhody a nevýhody vám prinesie vlastný bazén?

4.5.2017
 
Mať doma bazén je snom snáď každého, kto sa nemá v sparnom lete kde ochladiť a zvlažiť. Hlavným dôvodom, prečo si bazén kupujeme, je práve relax a zábava pre deti i dospelých. Výdavky nie sú jednorazové, je potreba investovať do pravidelnej údržby.
 

Číst dál...

Kam nemôže kosačka, tam pomôže krovinorez

3.5.2017
 
 
Nad kosením trávy strávime pri dome či na chalupe niekoľko hodín. Sú však miesta, ktoré bežnú kosačkou na trávu pokosiť nejdú. Čo robiť, aby sme zošlachtilé zanedbaný kút záhrady?
 

Číst dál...

4 tipy ako si uľahčiť práce na záhrade

2.5.2017
 
Zveľaďovanie záhrady je činnosť zvyčajne veľmi náročná a nie je dôvod, prečo si ju trochu neuľahčiť. Trebárs kúpi kvalitného náčinia.
 

Číst dál...

Keď nemôžete mať bazén

28.4.2017
 
Túžite po odpočinku po celodennej práci, ale mať bazén je pre vás značne nevýhodné? Kúpte si masážne vírivku.
 

Číst dál...

Ako využiť montovanú garáž inak?

 
27.4.2017
 
Zdedili ste garáž a nemáte auto alebo máte montovanú garáž a momentálne ju nevyužívate? Je mnoho ďalších spôsobov, ako ju využívať.
 

Číst dál...

Aké majú výhody drevené garáže?

26.4.2017
 
Čím ďalej častejšie sa v rodinách vyskytuje viac ako jeden voz a potom prichádza na rad otázka, kam s ním. Riešením je jednoduchá drevená garáž. Aké majú tieto mobilné garáže výhody?
 

Číst dál...

Bezpečné miesto pre vaše auto

24.4.2017
 
Myslíte si, že garáže sa zákonite musí stavať iba z tehál a sú drahé? Chrániť svoj voz môžete oveľa lacnejšie a pritom stále efektívne.
 

Číst dál...

Objavte 5 výhod mobilnej garáže

 
21.4.2017
 
Garáž je efektívne riešenie, ako ukryť svoj automobil pred počasím, zvieratami, vandalmi aj zlodeji. Pokiaľ nemáte možnosť vybudovať pri dome murovanú garáž, môžete využiť niektorú z mobilných garáží. Sú plnohodnotnou alternatívou ku klasickej garáži a majú veľa výhod.

Číst dál...

Nové typy garáží

 
 
20.4.2017
 
Prístrešok pre vozidlo môže mať mnoho podôb. Nie je potreba sa spoliehať iba na tradičné tehlovú garáž, existuje široké spektrum rôznych alternatív.
 

Číst dál...

Akú garáž chcete?

19.4.2017
 
Než sa pustíte do stavby garáže, musíte sa rozhodnúť, aký chcete typ. Drevená? Betónová? Plechová? Každá z nich má svoje pre a proti.
 

Číst dál...

Ako sa starať o hotovú garáž?

18.4.2017
 
V súčasnej dobe sa tešia veľkej obľube hotové garáže, ktoré sa vyznačujú rýchlou realizáciou, veľkým úžitkom a nízkou obstarávacou cenou. Vybrať si môžete drevené, plechové alebo betónové garáže.
 

Číst dál...

Neparkujte na ulici

 
13.2017
 
Ukradnúť dnes vozidlo na ulici je pre skúseného zlodeja brnkačka. Je preto potrebné také jedinca neprovokovať a miesto každodenného parkovanie pred domom si radšej zaobstarať garáž.

Číst dál...

Chráňte svoje auto

11.4.2017
 
Najlepším spôsobom, ako si poistiť vozidlo pred zlodejmi, vandalmi a škaredým počasím, sú garáže. Táto stavba ale nemusí byť iba z malty a tehál, sú aj iné materiály.
 

Číst dál...

Mobilná garáž sa ľahko stavia

10.4.2017

Spoľahlivá garáž ochráni dokonale auto pred počasím, vandalmi aj zlodeji. Ak preferujete rýchlu výstavbu, vyberte si niektorú z montovaných garáží.

Číst dál...

Nemáte peňazí nazvyš? Kúpte si hotovú garáž za výhodnú cenu

7.4.2017
 
Potrebujete niekam ukrývať auto pred vplyvmi počasia a vandalmi, ale nemáte peňazí na zvyš? Hotová garáž je skvelou voľbou.
 

Číst dál...

Odvlhčovače vzduchu do domu aj do garáže

6.4.2017
 
Havárie vody alebo prietrž mračien či povodeň môžu razom vykúriť dom, chalupu aj garáž. S odstránením vlhkosti pomôžu odvlhčovače vzduchu.
 

Číst dál...

Najobľúbenejšie hotové garáže

5.4.2017
 
Potrebujete si postaviť garáž, ale neviete sa rozhodnúť, ktorá pre vás bude najlepším riešením? Prinášame vám nižšie ponuku najobľúbenejších garáží.
 

Číst dál...

Garáž, ktorú môžete presúvať

 
4.4.2017
 
Môžete svoje vozidlo zabezpečiť alarmom, zablokovať volant a používať ten najlepší možný lak na trhu, ale rovnako to môže byť málo. Stačí jeden kameň alebo krupobitie a vaša peňaženka značne uberie na váhe.
 

Číst dál...

Kvalitné garáže z betónu

3.4.2017
 
Mnoho ľudí riskuje bezpečia svojho auta už len tým, že celoročne parkujú pri chodníku. Zlodeji sa zaujímajú hlavne o nové moderné autá, ale prechádzajúce dav futbalových fanúšikov dokáže zdemolovať aj zastaranú škodovku. A ani počasie nie je práve k našim autám prívetivé.
 

Číst dál...

Vyberte si vhodný typ garáže

 
Ochrániť vozidlo môžete pomocou rôznych typov garáží a prístreškov. Vyberte si z mnohých materiálov.
 

Číst dál...

Cenovo dostupné garáže z dreva

Nenechajte svoje vozidlo stáť pred domom na ulici, kde sa na ňom môže vyblázniť počasie alebo vandali. Ak máte rozsiahly pozemok, kúpte mu kvalitné zastrešenie.

Číst dál...

Nejvýhodnější garáže

 
Ochrániť svojho motorového miláčika môžete mnohými spôsobmi. Dnes je napríklad moderné zastrešené státie, ktoré vozidlám poskytujú síce úkryt pred dažďom, ale už je neochráni pred zlodejmi.
 

Číst dál...

Aké vybrať osvetlenie do garáže?

 Osvetliť je potreba nielen garáž, ale aj priestor pred garážou. Aká svetla vybrať?
 

Číst dál...

Tipy pre začínajúcich domácich majstrov

 
Aj keď sa v náradí zrovna nevyžívate, iste máte doma kufrík so základným vybavením...

Číst dál...

Potrebuje garáž hromozvod?

 
Leto je obdobie búrok, krupobitie a silného vetra, ktorý sa doprovází.Jak sa chová plechová krytina v tomto počasí?

Číst dál...

Výkopy pre bazén vykonávajte opatrne

S budovaním bazéna je spojená celá rada úkonov, napríklad privedenie zdroje vody a pripojenie na elektrinu. Vyberte si odbornú firmu, ktorá vykoná všetko potrebné.
 

Číst dál...

Úložné boxy udrží poriadok nielen v garáži

Potrebujete uskladniť hračky, nepotrebné veci alebo sady náradia? Poslúži vám úložné boxy.
 

Číst dál...

Kam s autom?

V mnohých rodinách je auto nevyhnutnou súčasťou, niektoré rodiny majú autá rovno dve. S tým nastáva problém, čo s autom?

Číst dál...

Pomocníci na upratovanie záhrady

Záhrada je miesto, ktoré vyžaduje našu starostlivosť po celý rok. Na jar pripravujeme záhradu na sezónu, na jeseň zase sezónu uzatvárame, cez zimu odhrabáváme sneh.

Číst dál...

Ako veľká by mala byť garáž?

Chcete si zaobstarať mobilnú garáž? Aj plechová garáž musia spĺňať určité požiadavky, aby nám poslúžila správne.
 

Číst dál...

Přístřešek na auto má mnoho výhod

Dnes se většina odborníků shoduje v tom, že pro malé pozemky se více hodí přístřešky pro auto, než garáže. A to i v případě, že se nám garážování auta zdá vhodnější, především v zimě, kdy ráno nemusíte seškrabávat z oken námrazu.

Číst dál...

Požadavky na přístřešek pro koně

Ustájení koní je velmi důležité. Jednou z variant jak ukrýt koně před nepřízní počasí je přístřešek pro zvířata. Jak má přístřešek správně vypadat, aby plnil správně svou funkci?

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

E-shop | Pergoly | Prístrešky | Garáže | Altánky | Domčeky | Vchodové stříšky | Zimné zahrady | Alu pergoly | Hotove pergoly | Hotove pristrešky | Plechové garaže | Hliníkové pergoly


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l