Drevené altánky

zahradni altany

Základná špecifikácia altánku a jeho výhody

 • ručná výroba
 • odolnosť a dlhá životnosť - kvalitné sušené drevo
 • elegantný vzhľad
 • výber z 3 odtieňov krytiny - červená, čierna, zelená
 • možnosť rozšírenia drevenú o podlahu
 • priemer 305 cm - posedenie až pre 12 osôb
 • rýchla montáž

Pri objednávke špeciálneho náteru ošetríme altánok dvojvrstvovú impregnáciou, ktorá predĺži životnosť a minimalizuje údržbu altánku.

Montážny návod obsahujúci nákresy jednotlivých krokov montáže dostane každý zákazník k altánku v štandardnej verzii. Montáž ľahko zvládnu dve osoby bez predchádzajúcich skúseností - už len za 2 hodiny. Ak sa vám však do montáže svojpomocne nechce, nemáte čas, môžete všetko nechať na našich skúsených pracovníkoch.

Drevený altánok už v základe obsahuje MASÍVNE POSEDENIE zložené z piatich lavíc a jedného stolíka, ktoré sa montuje na nosné hranoly altánku, ten je tak ešte pevnejši. Kutilovia, ktorí ho chcú urobiť po svojom, potom určite ocenia možnosť objednať si variantu bez posedeni.

Altánok sa kotví do vopred pripravenej podlahy - realizuje zákazník. Betónový základ je tiež možné nahradiť elegantnou drevenou podlahou s impregnáciou, ktorú altánok na želanie vybavíme.

Podklad pod drevený altánok - zákazníci najčastejšie pripravujú podklad z betónu alebo zámkovej dlažby. V tvare kruhu, štvorca alebo šesťuholníka. Pre jeho prípravu nie sú stanovené žiadne podmienky. Okrem jedinej. Tou je čo najväčšia vodorovnosť plochy, kam bude altánok umiestnený, aby vyzeral tak, ako má - elegantne a poskytol vám úplné pohodlie.

Napíšte si o viac informácií.

 

Zastrešenie verandy

tn zoom obrazek 451

Máte za sebou perný deň a chcete si oddýchnuť vonku na terase, ale vyzerá to, že by mohlo začať poprchávať? Koniec, smola, nezostáva než zase vysedávať vnútri... Omyl. Tento zdanlivo veľký problém hravo a elegantne vyrieši zastrešenie verandy. Ktoré vás ochráni pred rozmarmi počasia a umožní si užívať komfort záhradné verandy, kedykoľvek vás napadne.

Hliníkové zastrešenie verandy, aké sú jeho výhody?

Najpopulárnejšia je jednoznačne hliníkové zastrešenie verandy. Prečo? Oproti drevené variante je úplne bezúdržbové a jeho životnosť presahuje aj cez 30, 40 a viac rokov. Zároveň ponúka najširší výber a možnosti prispôsobenia takmer, ale aj úplne na mieru vašim osobným požiadavkám a priestorovým možnostiam terasy.

Zastrešenie verandy tak môže byť malé, veľké, vybavené praktickými a elegantnými bočnými panelmi, s rôznymi farebnými odtieňmi hliníka aj strešné krytiny.

Ako strešná krytina zastrešenie verandy z hliníka, sa potom používa predovšetkým extrémne odolný, nerozbitný, stálofarebný polykarbonát v nepriesvitné aj čírej variante. Predstavuje totiž najmodernejšiu strešnú krytinu, akú možno dnes pre zastrešenie terasy použiť. Druhým najpoužívanejším materiálom pre tieto účely, je bezpečnostné sklo, ktoré už tak luxusný dojem a komfort pergoly pozdvihne ešte o úroveň vyššie.

V našej ponuke nájdete ako lacné hliníkové zastrešenie, tak luxusné hliníkové zastrešenie terasy na kľúč za výhodnú cenu. Stačí si len vybrať. Alebo nás rovno kontaktujte, radi vám s výberom pomôžeme, poradíme a zodpovieme vaše otázky.

Napíšte si o viac informácií.

 

Fóliovníky

 

Nízka cena, vysoká kvalita a odolnosť

Elegantné a pripravené pre okamžité pestovanie. Presne také sú lacné fóliovníky s rámovú oceľovú konštrukciu a práškovú povrchovú úpravu DuPont. Extra vysoká odolnosť proti odlupovaniu, lámaniu aj hrdzi zaručujú dlhotrvajúci krásny vzhľad a životnosť.

Vode odolná svetlo prepúšťajúci polyetylénová plachta s obojstrannou ochranou voči UV žiareniu a vetracími otvormi na prednej i zadnej strane, zaisťujú prevzdušnenie a dostatočne vysokú úroveň presvetlenia fóliovníka. Podporuje tak lepší rast rastlín. Dverový diel je vybavený dvojitým zipsom pre ľahkú manipuláciu a pohodlný vstup.

Lacné fóliovníky obsahujú tri špeciálne navrhnuté oceľové stabilizátory. Fóliovník tak odolá nepriaznivému počasiu a iným vplyvom, takže je 100% stabilný.

https://www.hotove-garaze.sk/top-produkty.html

Rýchla montáž svojpomocne

Lacné fóliovníky sú určené pre bleskovú montáž svojpomocne pre dve osoby. Priemerný čas celej montáže je 90 minút. Jednotlivými krokmi vás prevedie podrobný návod, ktorý je súčasťou balenia. Ihneď po dokončení je fóliovník pripravený na prvé rastliny, okamžite tak môžete začať s pestovaním kvetín, zeleniny a všetkého, čo vás napadne. Rozmery fóliovníka 3x3x2, 4m poskytujú dostatok priestoru aj na uskladnenie semien, nevyužitých kvetináčov a ďalších nevyhnutných propriet každého správneho pestovateľa.

 • Využite príležitosť a začnite pestovať rastliny všetkého druhu ešte dnes. Lacné fóliovníky vám pomôžu k väčším úspechom a ušetrí vaše peniaze. Tak neváhajte, kúpte si vlastný oceľový fóliovník.

Máte záujem o foliovník? Napíšte si o viac informácií.

 

 

Montované haly

 

 

Široké možnosti využití a variabilita

Systém montovaných hál Siebau je veľmi variabilný ako z hľadiska možnosti individuálneho prispôsobenia požiadavkám investora, tak aj spôsobov využívania. Preto sa viac než dobre hodí na uskladnenie materiálu, ale tiež môže poslúžiť na výstavbu výrobnej alebo športovej haly, logistických centier či rozsiahlych krytých garáží pre osobné aj nákladné vozidlá.

Montované haly sú k dispozícii rovno v 24 veľkostiach, čo umožňuje zvoliť presne takú veľkosť haly, akú potrebujete. Ďalej je na výber medzi samostatnú halou, dvojitou halou alebo nadstavbovým riešením, pričom hĺbku a šírku haly je možné individuálne meniť.

Rýchla montáž a mobilita

Zmontovať halu z jednotlivých a presne padnúcich dielov je podstatne rýchlejšie, ako ju realizovať napr. formou murované stavby. Obstaraním montované haly, tiež ušetríte čas, ktorý je často na nezaplatenie. Rovnako rýchla ako samotná stavba je aj prípadná demontáž a s ňou súvisiaca mobilita. Halu tak možno kedykoľvek rozmontovať, uschovať alebo presunúť na úplne nové miesto, kde nájde ďalšie využitie, čo je bezpochyby jedna z najväčších výhod montovaných halových systémov.

Výhodná cena – úspora peňazí

Ďalšia a dosť možno ešte podstatnejšia výhoda je ich cena. Štandardnú nezaizolovaný halu kúpite už za 7 349 €. A cena izolované montované haly začína už na 16 442 €. Oproti klasickej výstavbe, sú teda úspory naozaj veľké. Akúkoľvek montovanú halu Siebau je možné dodatočne vybaviť regálovým systémom a vytvoriť tak úložné priestory, prípadne zakúpiť deliace steny či doplniť vráta o elektrický pohon a veľa ďalšieho.

Z uvedených informácií je teda zrejmé, že montovaná hala má veľké pozitív. Vďaka ktorým sa jednoducho oplatí. Nemecké montované haly dodávame neizolované a zaizolované. 

Zaujímate sa o mobilné haly? Napíšte nám Vaše otázky.

 

Vchodové prístrešky

 SP Aquila1500 solargrey

Lacné vchodové prístrešky zastreší vchod do domu, budovy a tiež ju urobia atraktívnejšiu.

Vchodové prístrešky ochráni pred nepriazňou počasia nielen Vás , ale aj Vaše dvere. Prístrešky sú vyrobené z galvanizovanej ocele, hliníka a polykarbonátového panela. Jeho veľkou výhodou je, že je takmer nerozbitný a obsahuje UV ochranu. UV filter zabraňuje zažltnutiu alebo inému poškodeniu Vašich dverí od slnečného žiarenia.

Vchodové prístrešky si u nás môžete objednať v troch variantoch - Aquila, Lucida a Orion. Prístrešok nad dvere Aquila sa vyrába v dvoch rozmeroch - pre jednokrídlové a pre dvojkrídlové dvere. Prístrešok Lucida má podporná ramená z galvanizovanej ocele a vstavaný odkvap. Vchodový prístrešok Orion si zákazníci obľúbili kvôli jeho oblým líniám.

Vchodové prístrešky sú určené pre montáž svojpomocne pre 2 osoby. Nepotrebujete žiadne špeciálne náradie a prístrešok možno zostaviť vo veľmi krátkej dobe. Vchodové prístrešky sú takmer bezúdržbové - pre ich očistenie stačí hadica alebo dážď.

 

Máte otázky ohľadom vchodových prístreškov? Napíšte nám.

 

Prístrešky na auto

stani zastreseni ocelove 13

Druhov zastrešení na auto je veľa. Od drevených prístreškov, oceľových až po hliníkové. Vybavené jedným státím aj dvoma alebo troma a viacerými parkovacími miestami... Medzi ich najväčšie výhody patrí predovšetkým to, že sú o veľa lacnejšie, ako stavba murované garáže.

Hliníkové dizajnové zastrešenie na auto a oceľové prístrešky sú navyše takmer 100 % bezúdržbové, ošetrené povrchovú úpravu, vďaka ktorej vydrží chrániť váš automobil celé desaťročia.

Montáž zastrešenia na auto je potom záležitosťou jediného dňa, ale aj iba pár hodín. K ich ukotveniu spravidla postačí len malé, alebo dokonca žiadne základy. Zastrešenie pre automobil tak šetrí váš čas i peniaze.

 Strechu väčšiny Carportov, najmä tých hliníkových a drevených, tvorí bezúdržbový a vysoko odolný polykarbonát, teda najmodernejšia krytina, akú je možné v súčasnosti pre zastrešenie na auto použiť.

Strecha môže byť ako plná, tak čiastočne aj úplne priehľadná. Rozšírená o rôzne estetické aj praktické prvky. To isté platí o možnosti rozšíriť Carport o bočné panely, ktoré auto ochráni pred bočným vetrom alebo zvedavými pohľadmi susedov... U drvivej väčšiny modelov, je ďalej možný výber farby konštrukcie, strešné krytina ďalších častí.

Zastrešenie na auto tak ľahko a do detailu prispôsobíte vlastným predstavám.

Betónové oporné múry

oprn zdi 2

Možnosti použitia betónové oporné múry

Betónové oporné múry sú štandardnou súčasťou mnohých projektov, pre ktoré často predstavujú jediné riešenie, ako úspešne dokončiť, či zefektívniť výstavbu. Často teda prinášajú aj výrazné finančné a časové úspory. Primárnym účelom je potom spevnenie terénu a zabránenie zosuvu pôdy.

Svoje uplatnenie teda majú pri renovácii a výstavbe cestných komunikácií, domov, garáží a ďalších stavieb situovaných do svahovitého terénu. Tiež sa hojne využívajú na účely zreteľného vymedzenia priestoru. Pre stavbu obrubníkov. Alebo pri renovácii a regulácii vodných plôch.

Výhody a vlastnosti betónových oporných múrov

Betónové oporné múry sú obľúbené tiež pre svoju prispôsobiteľnosť, čím môžu výrazne ušetriť čas aj peniaze. Sú odolné voči vlhkosti, mrazu aj vysokým teplotám a ďalším klimatickým vplyvom, vďaka tomu sú takmer 100 % bezúdržbové a majú dlhú životnosť. Výhodou sú tiež výborné protihlukové vlastnosti .

 • Oporné múry typu L a T

Súčasťou štandardnej ponuky sú betónové oporné múry typu L - v : 55-405 cm , d : 49-99 cm , typu T - v : 205-405 cm , d : 120-220 cm ( V x D ) . S možnosťou ich prispôsobenia či zhotovení na mieru konkrétnemu projektu .

 • Rohové oporné múry

Ďalej dodávame vnútorné a vonkajšie rohové oporné múry s uhlom 90 ° a 135 ° - d : až 405 cm.

Napíšte si o viac informácií.

 

Lacné nožnicové altány

canopy1

Altány patrí k najobľúbenejším záhradným stavbám. Sú totiž skvelým miestom na relaxáciu i práci na čerstvom vzduchu. Skvele sa hodí aj ako posedenie na grilovanie a iným spoločenským akciám. Samozrejme tiež oživujú celú záhradu, ktorá tak pôsobí lepším a zaujímavejším dojmom.

Obstaranie tradičného dreveného altánku je však finančne náročnejšie. Ak však nechcete alebo nemôžete do altánku príliš investovať a venovať sa jeho pravidelnej údržbe, napriek tomu máte možnosť ako ho získať a pritom ušetriť peniaze. Riešením sú oceľové nožnicové altány, ktoré ponúkajú hneď niekoľko výhod, vďaka sú tak populárne.

Predovšetkým sú výrazne lacnejšie, mobilné a bezúdržbové. Rám je zhotovený z kvalitnej ocele s bielou povrchovou úpravou. Je odolný voči nepriaznivým prírodným vplyvom a nedochádza ku korózii ani opotrebeniu, takže sa nemusíte zaoberať pravidelnou údržbou. Rozvrhnutie celej konštrukcie navyše zaručuje, že altánok bude stabilný aj za silnejšieho vetra, alebo v prípade, že sa o neho neopatrne oprite a podobne. Zostane stáť pevne ako skala.

Všetky nožnicové altány sú vybavené vode odolnou plachtou z polyesterovej tkaniny zelenej farby, ktorá počas slnečného dňa zabezpečí príjemný tieň. A za dažďa vás uchráni pred zmoknutím. Plachta je ošetrená proti plesniam a starnutiu. Z vonkajšej strany je navyše vybavená účinnou ochranou proti škodlivému UV žiareniu.

Oceľové skladacie altány tiež vynikajú rýchlou a nenáročnú montážou, ku ktorej stačí iba dve osoby a postupovať podľa priloženého návodu, ktorý jednoducho a podrobne vysvetľuje montáž krok za krokom. Altánok tak ľahko postavíte alebo rozložíte za približne 90 minút. Bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností.

Chcete záhradný nožnicový altánok za výhodnú cenu, máte otázky? Napíšte nám:

 

 pristresky na popelnice 4

Ako schovať popolnice? To je častá otázka nielen starostov, podnikateľov ale aj majiteľov rodinných domov. Odpoveď je jednoduchá. Kúpte prístrešky na popolnice, nielen, že sa jedná o elegantný spôsob, ako je ukryť a skrášliť tak celé okolie . Rovnako tak ich ochráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia, možným poškodením, nechceným vysypaním...

Riešenie je v tomto smere veľa. Od drevených, murovaných až po moderné a vysoko odolné oceľové prístrešky na popolnice s kvalitnú pozinkovanú úpravu, ktorá zaručuje takmer nulové nároky na údržbu. A súčasne dlhotrvajúci krásny vzhľad a životnosť.

Oceľové prístrešky na popolnice zastrešuje priesvitná polykarbonátová krytina, najmodernejší zastrešujúci materiál, aký je dnes možné pre prístrešky tohto a podobného typu použiť. Rovnako ako oceľ, je aj polykarbonát prakticky 100 % bezúdržbový s dlhou životnosťou.

Medzi veľké výhody prístreškov na popolnice patrí aj široké možnosti prispôsobenia rozmerov a nastaviteľná výška. Vrátane možnosti voľby obložení, rozšírenie o posuvné dvere so zámkom alebo osvetlenie. Ďalším plusom je tiež rýchla montáž .

 • Potrebujete schovať popolnice? Prístrešky na popolnice vám s tým pomôžu, stačí si len vybrať...

 

Chcete viac informácií o prístreškoch? Napíšte nám:

 

Prístrešky na drevo

20130720 081821

Kúrenie drevom je nielen ekologické, ale predovšetkým ekonomické, oproti plynu a elektrine vám tak ušetrí niekoľko desiatok a stoviek eur mesačne. Obzvlášť potom v zimných mesiacoch, kedy sa jedná o najvýhodnejšiu variantu vykurovania.

Prístrešky na drevo - pre ešte výhodnejšie vykurovanie

Aby ste ušetrili naozaj maximum, je nevyhnutné, aby bolo drevo suché. S tým súvisí správne skladovanie v suchom a krytom prostredí so zaistenou cirkuláciou vzduchu, ktoré zabránia prevlhnutia, vzniku plesní ... Najlepším možným riešením sú prístrešky na drevo, ktoré toto všetko poskytujú a zaistí. A zníži vlhkosť dreva z bežných 25-50% až na iba 10%. Nielen, že sa tým stane kúrenie drevom ešte výhodnejšie, ale tiež sa zníži množstvo riziko zanesenia komína.

Aké prístrešky na drevo sú najvýhodnejšie?

Medzi najobľúbenejšie potom patria oceľové a hliníkové prístrešky na drevo, ktoré vynikajú dlhou životnosťou, nulovými nárokmi na údržbu a moderným dizajnom. Zároveň širokou ponukou rozmerových variantov pre uskladnenie menšieho, ale aj väčšieho objemu dreva. Ľahko si tak vyberiete presne taký prístrešok na drevo, aký potrebujete. Naša ponuka je toho dôkazom.

 

Chcete viac informácií o prístreškoch? Napíšte nám:

Lacné plechové garáže

 

Existujú dva druhy plechových garáží - prémiové s luxusnou vonkajšou omietkou a lacné plechové garáže s farebným lakovaním, ktoré síce neoslní svojím vzhľadom tak ako ich drahší variant. Napriek tomu tiež zaistí ochranu vášho automobilu pred rozmary počasia, koróziou a poskytnú veľa priestoru pre úschovu materiálu, záhradnej techniky...

 

Garáž alebo rýchly sklad

Lacné plechové garáže sú kvôli svojej nízkej cene a montované konštrukcii vhodné nielen pre zaparkovanie auta, ale výborne poslúži aj ako rýchle sklady materiálu na stavbách a vo firmách. Dokonca poslúži aj ako náhrada za záhradný domček a poskytujú dostatok priestoru pre zriadenie dielne.

Rýchla montáž a mobilita

Výhodou je aj rýchla montáž, ktorá štandardne nevyžaduje použitie ťažkej techniky a jej dokončenie je otázkou len niekoľkých hodín. Osadenie sa prevádza na základové pásy, betónové pätky, zámkovú dlažbu ... Hotovú garáž je navyše možné kedykoľvek demontovať a presunúť z jedného miesta na druhé.

 

Odolnosť a prispôsobiteľnosť

Lacné plechové garáže sú ošetrené kvalitným zinkovaním, takže výborne odolávajú korózii a sú bezúdržbové, pričom majú pomerne dlhú životnosť.

Vzhľad garáže si potom sami prispôsobíte voľbou ktoréhokoľvek odtieňa farebného lakovaní RAL, alebo výberom strechy, typu brány a podobne. K dispozícii je aj celá rada rozmerov garáží.

Objednajte si lacnú plechovú garáž už za niekoľko stoviek eur, ušetrite peniaze a získajte kvalitné, mobilné garážovanie automobilu alebo priestor na skladovanie.

 

Máte otázky či záujem o lacnú garáž Siebau nebo One Trade? Napíšte nám.

 

autobusove zastavky

Zavádzate v meste, obci nové trasy autobusov? Plánujete výmenu existujúcich zastávok, a hľadáte moderné riešenie? Potom sú oceľové autobusové zastávky jasnou voľbou. Prečítajte si prečo.

 Prečo vybrať autobusové zastávky práve od nás?

 • Majú moderný dizajn vhodný do každého prostredia
 • Konštrukcia je z oceľových zinkovaných profilov - 100 % odolnosť voči korózii, nulová údržba
 • Strešnú krytinu a steny zastávky tvorí tvrdené sklo. Alebo bezúdržbový a nerozbitný polykarbonát, ktorý je odolný voči vandalizmu. Autobusové zastávky s polykarbonátovým zastrešením, sú teda vhodné k umiestneniu v okolí športových štadiónov, barov...
 • Polykarbonátová strešná krytina je vybavená UV filtrom a má vysokú svetelnú priepustnosť
 • Široká ponuka modelov – plochá a oblá strecha, zastávky s bočnými stenami či bez stien .
 • Modularita - dĺžku ide prispôsobiť vašim požiadavkám
 • Príslušenstvo - drevené a laminátové lavičky, odpadkové koše, reklamné a informačné cedule a ďalšie.
 • Rýchla inštalácia v požadovanom mieste
 • Výhodnejšia cena ako u hliníkovej varianty

Objednajte oceľové zastávky autobusov, modernizujte mesto a spríjemnite cestujúcim čakanie na autobus do práce, školy...

 

Chcete si na záhrade pri dome alebo chalupy usporiadať malé posedenie, ale nemáte pergolu či altánok, ktorý by vám za slnečného počasia doprial príjemný, chladivý tieň? Riešením sú lacné stanové prístrešky. Vhodné aj na cesty.

Bezúdržbová a odolná plachta

Stanové prístrešky tvorí odolná polyetylénová plachta vo farbe podľa vlastného výberu, vybavená 90% UV filtrom. Ktorá je priedušná, pri daždi sa tak voda neusadzuje na plachte, ale preteká skrz, takže sa nemusíte vôbec zaoberať údržbou. Stačí len nechať plachtu vyschnúť .

Prispôsobiteľnosť a rýchla montáž

Plachta je dostatočne pružná, mieru napnutia tak môžete prispôsobiť priestorovým možnostiam. Samozrejmosťou je aj výber z niekoľkých rôznych farebných odtieňov plachty.

Montáž stanového prístrešku ( plachty ) je zároveň ľahká a rýchla. S pomocou priloženého návodu, tak všetko pripravíte behom okamihu. Výhodou je aj možnosť spojiť dve a viac plachiet, a tým veľkosť kryté plochy ešte znásobiť.

Páči sa vám výhody a vlastnosti lacných stanových prístreškov? Potom neváhajte a vyberte si z ponuky ten váš.

prístrešky pre fajčiarov

pristresky pro kuraky typ cube

Robia vám starosti fajčiari na zastávkach? Zakázali ste fajčenie v budove firmy a niektorí zamestnanci sú nespokojní...? Máme pre vás riešenie - prístrešky pre fajčiarov (fajčiarne)

Prístrešky pre fajčiarov vyrieši dva problémy jednou ranou. Ochráni fajčiarov pred nepriazňou počasia, ale tiež jasne stanoví fajčiarsky priestor a tým chráni aj spolupracovníkov či náhodných okoloidúcich, ktorí cigaretám neholdujú.

Moderný dizajn a vysoká odolnosť

Prístrešky sa vyrábajú z profilov z galvanizovanej ocele. Zastrešenie zaisťuje odolný, nerozbitný a bez údržbový polykarbonát s veľkou svetelnou priepustnosťou. Prípadne luxusné tvrdené sklo, ktoré je ďalej použité ako výplň stien fajčiarne. Výsledkom je elegantný dizajn vhodný do akéhokoľvek prostredia, dlhá životnosť a takmer 100 % bezúdržbovost .

Súčasťou sortimentu sú modely s plochou, ale aj oblou strechou. Väčšina z nich je štandardne vybavená drevenou lavičkou. Voliteľne je možno doplniť priestor fajčiarne o reklamné a informačné tabule, osvetlené aj neosvetlené. Odpadkové koše a ďalšie praktické príslušenstvo.

Kde sa oplatí prístrešky pre fajčiarov použiť ?

Na záhradkách reštaurácií, vo firmách, u autobusových a vlakových zastávok, v blízkosti obchodných centier, budov verejných inštitúcií, alebo napríklad vo vonkajších priestoroch nemocnice. Jednoducho všade tam, kde je to vhodné, alebo dokonca žiaduce . Výhodou je aj rýchla montáž.

 

Chcete viac informácií o prístreškoch? Napíšte nám:

Prístrešky pre bicykle

pristresky na kola bike2

 

 

Prístrešky pre bicykle. Moderný a elegantný spôsob , ako ochrániť bicykle cyklistov pred dažďom, slnkom a ďalšími vplyvmi počasia, aj krádežou.

Kde je prístrešky vhodné použiť?

Kvôli svojmu pútavému a súčasne univerzálnemu dizajnu sa hodí kamkoľvek. Využitie teda nájdu nielen vo firmách, ktorej zamestnanci hojne využívajú ako dopravný prostriedok bicykel. Neoceniteľné sú tiež v parkoch, v blízkosti námestia, knižníc, reštaurácií. Pre svoju praktickosť sú obľúbené aj na školách a univerzitách.

Prečo chcieť prístrešky pre bicykle z našej ponuky?

Prístrešky pre bicykle sa vyrábajú zo zinkovanej ocele. Zastrešenie tvorí odolný polykarbonát s kvalitným UV filtrom. Sú odolné proti hrdzi, a teda takmer 100 % bezúdržbové. Majú dlhú životnosť.

Ponuka prístreškov je široká. Nájdete v nej ako originálne pojaté prístrešky pre bicykle s konštrukciou v tvare písmena Y, tak aj variant s elegantnou oblúkovou strechou.

 • Sú modulárne - jednoducho rozšíriteľné o ďalšie miesta pre bicykle. Stojany sú upevnené k zemi.
 • Rýchla montáž - konštrukcia sa kotví do zeme. Alebo upevňuje do pripravených základov.

 

Chcete viac informácií o prístreškoch? Napíšte nám:

prístrešky pre kone

 

Rovnako ako psy potrebujú búdu, tak potrebujú hospodárske zvieratá svoj ​​prístrešok. Taký, ktorý ich ochráni pred dažďom, slnkom a otravným hmyzom. Okrem toho, že zvieratám poskytujú patričné ​​pohodlie, tiež za horúce ho počasí znižujú riziko prehriatie ich organizmu, ktoré môže vážne poškodiť zrak zvieraťa ... Ochráňte je pred tým s mobilnými prístrešky pre kone a iné hospodárske zvieratá.

Mobilné prístrešky pre kone

Väčšinou sa dnes používajú pevné prístrešky z rôznych materiálov. Stále populárnejšie sú ale mobilné prístrešky pre kone. Majú totiž hneď niekoľko výhod.cenovo výhodné, ich montáž je rýchla. A predovšetkým, je možné prístrešok kedykoľvek demontovať a presunúť na iné miesto. Podľa potreby. Ďalšími plusmi sú dlhá životnosť. Široké možnosti využitia sú taktiež samozrejmosťou.

využiteľnosť

Prístrešky pre kone a hospodárske zvieratá všeobecne, nemusí slúžiť len pre ustajnenie a ochránu zvierat na pastve pred nepriazňou počasia. Ide zároveň o výborné miesto na skladovanie podstielky, krmiva alebo potrebnej techniky.

 • Mobilný prístrešok pre hospodárske zvieratá je teda skvelou voľbou, či už chcete svojim zvieratám zabezpečiť pohodlie a ochranu, alebo len splniť zákonné požiadavky pre chov hospodárskych zvierat... 

 

Zimné záhrady

zimni zahrada fotogalerie 11

Zimné záhrady sú dnes stále populárnejšie. Lebo umožňujú dokonalé spojenie s prírodou a domom . Zároveň rozširujú jeho obytnú plochu. Zimná záhrada vám predovšetkým poskytne príjemné a pohodlné miesto na relaxáciu, ale aj prácu a zábavu

Vykurovaná alebo nevytápaná?

zimni zahrada fotogalerie 11

Zimná záhrada môže byť vykurovaná aj nevykurovaná. Obe varianty majú svoje čaro . Vykurovaná zimná záhrada je ale predsa len oveľa pohodlnejšia a obľúbenejšia, pretože umožňuje celoročné využitie. Vďaka tomu môže byť vybavená aj menším bazénom alebo napríklad vírivkou...

Výhodou nevykurovanej zimnej záhrady sú potom predovšetkým nižšie obstarávacie a prevádzkové náklady.

Zimné záhrady z hliníka

Hliníkové zimné záhrady z profilov a izolovaných skiel vynikajú hneď niekoľkými svojimi vlastnistmi. Vyzerajú luxusne. Sú pohodlné a majú dlhú životnosť. Pritom sú takmer 100 % bezúdržbové a zachovávajú si dlhotrvajúci krásny vzhľad. Hliníkové profily zároveň umožňujú väčšie prispôsobenie rozmerov aj tvaru celej zimnej záhrady. Prípadne výber z niekoľkých farebných prevedení hliníka, či rozšírenie o doplnkové príslušenstvo a mnoho ďalšieho.

Páči sa vám predstava, že vlastníte nádhernú zimnú záhradu a každý deň si užívate pohodlie a možnosti, ktoré prináša? Prečo si to len predstavovať? Urobíme vám vlastnú zimnú záhradu na mieru, stačí nás kontaktovať...

 

Napíšte si o viac informácií o zimných záhradách.

 

We are looking for certified manufacturer of quality garages, sheds, carports, garden houses and other related products. We operate the largest sample center garages and sheds in the country. In 2013, open another demonstration center in Moravia, will also follow in Slovakia. Our goal is to provide customers in the Czech and Slovak Republics quality garage turnkey systems. Our ambition is to become the leading provider of best garage products in Central and Eastern Europe.

Hotovedomy Company Ltd. is a family company operating in two key areas. Construction of the company specializes in the sub-building activities ranging from construction RD Key to the preparatory and finishing works. In order to specialize in construction activity in 2012 founded a new company highly specialized Finished flats Ltd.. Since 2012 we have also represented the Slovak Republic through SIEBAU SK sro. We are currently preparing the opening of new demonstration center in Prague Tehovci east. In the next year 2013 we plan to open the new exhibition center in Brno for clients from Moravia. Business part of the firm delivers comprehensive solutions garage proven particularly German manufacturers. In addition, different types of sheds, roofing, pergolas and conservatories. In 2012, the company significantly expanded its business activities to other commodities.

We take responsibility for the world around us and help our environment. In the coming year we intend to exceed the group annual turnover of CZK 100 million.

The founding members of the group Hotovedomy:
- Czech Republic: Hotovedomy s.r.o.., Hotové Byt s.r.o.. ONE TRADE s.r.o.
- Slovak Republic: SIEBAU SK s.r.o.
- Poland: Bamaz Ltd.

If you are interested in working with us, please contact us.

kontakt zelený

Miroslav Zelený - C.E.O., +420 604 698 697, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Wir sind für zertifizierte Hersteller von Qualitäts-Garagen, Schuppen, Carports, Gartenhäuser und andere verwandte Produkte. Wir sind die größten Sample Center Garagen und Schuppen auf dem Land. Im Jahr 2013, öffnen Sie eine weitere Demonstration in Mähren, wird auch in der Slowakei folgen. Unser Ziel ist es, Kunden in der Tschechischen und Slowakischen Republiken Qualität Garage schlüsselfertige Anlagen liefern. Unser Ehrgeiz ist es, der führende Anbieter von Best Garage in Zentral-und Osteuropa zu werden.

Hotovedomy Company Ltd ist ein familiengeführtes Unternehmen, das in zwei wichtigen Bereichen. Der Bau der Unternehmen ist spezialisiert auf die sub-Building-Aktivitäten reichen von der Konstruktion RD Key zu den Vorbereitungs-und Ausbauarbeiten. Um die Bautätigkeit im Jahr 2012 spezialisiert gründete eine neue Firma hochspezialisierte Fertige Wohnungen Ltd. Seit 2012 haben wir auch die Slowakische Republik durch SIEBAU SK sro vertreten. Wir bereiten derzeit die Eröffnung der neuen Demo-Center in Prag Tehovci Osten. Im nächsten Jahr 2013 planen wir, die neuen Messegelände in Brno für Kunden aus Mähren zu öffnen. Business Teil der Unternehmen bietet umfassende Lösungen Garage als besonders deutschen Herstellern. Darüber hinaus können verschiedene Arten von Schuppen, Überdachungen, Pergolen und Wintergärten. Im Jahr 2012 hat das Unternehmen deutlich erweitert ihre Geschäftstätigkeit auf andere Rohstoffe.

Wir übernehmen Verantwortung für die Welt um uns herum und helfen unserer Umwelt. Im kommenden Jahr wollen wir die Gruppe Jahresumsatz von 100 Mio. CZK überschreiten.

Die Gründungsmitglieder der Gruppe Hotovedomy:
- Tschechien: Hotovedomy s.r.o., Hotové Byty s.r.o., ONE TRADE s.r.o.
- Slowakische Republik: SIEBAU SK s.r.o.
- Polen: Bamaz Ltd

Wenn Sie Interesse an einer Zusammenarbeit mit uns sind, kontaktieren Sie uns bitte.

kontakt zelený

Miroslav Zelený - C.E.O., +420 604 698 697, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.