img 2999skladovac kontejnery 2

Moderné záhradné domčeky

Nemáte kam schovať kosačku, záhradný traktor? Rozčuľuje vás náradie povaľujúce se po záhrade, ktoré nemáte kam dát ...? Hodil by sa vám menší Priestor pre úschovu bicykla a ďalších nevyhnutností? A nemáte čas, odvahu ČI náladu postaviť si jéj svojpomocne? Nevadí, pretože ani nemusíte. Mame pre vás lepšie cenovo výhodné riešenie - plechové záhradné domčeky z prvotriednej ocele s mimoriadne odolným zinkovaním a nulovými nárokmi na údržbu.

Ktoré svojim dizajnom doslova Borí zažité predstavy o tom, že záhradný domček = škaredá búda plná harabúrd. Tu to neplatí. Oceľové záhradné domčeky SIEBAU sú moderne. Dostupné v niekoľkých variantoch s plochou i sedlovou strechou.

S možností voľby farebného lakovaní, typu dverí… Súčasťou ponuky je aj praktické príslušenstvo - úložné regály, závesné háky ďalšie veci, ktoré vám pomôžu v organizácii uskladneného náradia, materiálu a podobne. Takže budete mat vždy všetko po ruke.

Skladové kontejnery

 

Oceľové skladovacie kontajnery SIEBAU patri medzi špičku na trhu. Vďaka prvotriednej povrchovej úprave s prímesou až 55% hliníka sú nadštandardne odolné voči nepriaznivým klimatickým vplyvom a s nimi spojené korózii. Sú teda takmer 100% bezúdržbové.

Sortiment zahŕňa skladovacie kontajnery rôznych veľkostí a  typov, navrhnutých pre skladovanie rozdielnych druhov materiálov tovaru - od mixu všetkého možného až po pneumatiky alebo propán-butánové fľaše.

Kontajnery majú zvýšené zabezpečenie proti vlámaniu. Strecha je pochôdza, podlaha z OSB dosiek má nosnosť 500 kg/m2 a jednokrídlové dvere je možné inštalovať do všetkých stien.

Napíšte si o viac informácií.

 

 

hotove-garaze.sk/aktuality

Pergoly

Na záhrade. V Parku. Na záhradkách reštaurácií ... tam, ale aj na mnohých ďalších miestach sa s pergolami stretávame dnes a denne. Čo dokazuje ich dlhú popularitu, ktorá navyše každým rokom rastie. S atraktívnym vzhľadom a komfortom, ktorý prinášajú, sa ani nie je čomu čudovať.

Preto sme pre vás pripravili širokú ponuku záhradných drevených a hliníkových pergol rôznych modelov. Z ktorých každá zaujme svojim originálnym vzhľadom, ktorý si navyše môžete u väčšiny z nich prispôsobiť voľbou farebného odtieňa konštrukcie aj krytiny. Prípadne si vybrať z až desiatok rozmerových variantov, alebo si rovno nechať postaviť pergolu na mieru, rozšíriť ju o praktické aj estetické príslušenstvo. Možností je skrátka veľa.

Preto neváhajte, a rovnako ako desiatky spokojných zákazníkov, si u nás vyberte novú pergolu aj vy.

hotove-garaze.sk/aktuality

Lacné hliníkové pergoly

 • Najlacnejšie záhradné pergoly v našej ponuke s polykarbonátovou krytinou. A možnosťou spojenia dvoch a viac kusov do jedného celku, čím ľahko a rýchlo zväčšíte celkovú úžitkovú plochu. Sortiment zahŕňa aj príslušenstvo v podobe bočného panelu. Ktorý vám poskytne účinnú ochranu pred vetrom. Lacné hliníkové pergoly sú určené na montáž svojpomocne pre dve osoby bez predchádzajúcich skúseností.

Chcete vedieť viac o lacných pergolách? kliknite TU

Dizajnové pergoly

 • Ďalším riešením sú dizajnové hliníkové pergoly One Trade s polykarbonátovým zastrešením. Ktorých hlavnou prednosťou, ako už názov napovedá, je originálny a luxusný vzhľad, ktorý upúta na prvý pohľad. S možnosťou prispôsobenia voľbou odtieňa či dekóru. Zároveň aj skalopevné stabilita a vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom.

Chcete vedieť viac o dizajnových pergolách? kliknite TU

Hliníkové pergoly na mieru

 • Luxusné pergoly z hliníka s širokou ponukou typizovaných rozmerov, ale aj možnosti zhotovenie presne na mieru vašim predstavám. Ďalej si potom sami vyberiete až z 200 farebných odtieňov lakovania. Prípadne typ použitej strešnej krytiny - polykarbonát alebo tvrdené sklo. Takmer nulová údržba je samozrejmosťou.

Chcete vedieť viac o pergolách na mieru? Kliknite TU

Drevené pergoly

 • Ste presvedčení, že hliník ani iné materiály drevo nikdy nenahradí? Potom sú drevené pergoly One Trade presne pre vás. Vynikajú nielen svojim prírodným, krásnym a moderným dizajnom, ale zároveň výborne znášajú vlhkosť a iné nepriaznivé vplyvy. Takže drevo nepraská... drevená pergola s luxusným polykarbonátovým zastrešením si tak ľahko udrží dlhodobý príťažlivý vzhľad. Okrem štandardných rozmerov vám ju radi na želanie dodáme aj v akýchkoľvek iných rozmeroch.

Chcete vedieť viac o drevených pergolách? kliknite TU

Napíšte si o viac informácií o pergolách.

 

Prístrešky pre automobil

Prístrešky pre bezpečné kryté parkovaní vášho automobilu, ktoré ho ochráni pred nástrahami počasia, koróziou. Tým mu zaistí dlhšiu životnosť, dlhotrvajúci krásny vzhľad a zníži potrebu údržby na minimum. Za letných horúčav zabezpečí stabilnú a príjemnú klímu vo vnútri vozidla. A ochráni jeho na vysokej teplo citlivé časti interiéru pred poškodením... 

Prístrešky na auto predstavujú modernú alternatívu klasickej garáže, oproti ktorej majú mnoho výhod. Pre ktoré si ich obľúbila veľká časť našich zákazníkov. Pridajte sa k nim aj vy...

Výhodná cena a blesková montáž

Medzi hlavné dôvody, prečo tomu tak je, patrí predovšetkým výrazne nižšia cena. Väčšinou o niekoľko tisíc euro. Rýchla montáž behom 24 hodín, ale aj menej, po ktorej dokončeniu je prístrešok okamžite pripravený na použitie. Šetrí teda nielen vaše peniaze, ale aj drahocenný čas. Lacný prístrešok na auto Palram dokonca zvládnete zostaviť svojpomocne a bez predchádzajúcich skúseností.

hotove-garaze.sk/aktuality

Neuveriteľný výber

Plusom je aj široký sortiment typov a modelov týchto Carportov  - od hliníkových, oceľových až po drevené. Na výber sú ako malé prístrešky pre motorky a bicykle, tak aj priestorné verzie pre jeden, ale aj niekoľko osobných automobilov. Alebo napríklad dodávku a mikrobus. Rovnako pod neho môžete zaparkovať vlečku s člnom alebo loďou...

Odolnosť a moderný, prispôsobiteľný vzhľad

Všetky prístrešky v našej ponuke sa navyše vyznačujú dlhou životnosťou a majú originálný, vysoko estetický dizajn. Ktorý je možné u väčšiny modelov prispôsobiť voľbou farebného lakovaní, alebo doplnkového príslušenstva, ako sú bočné panely, laminátový dekór, ďalšie oporné stĺpiky, odkvapový žľab a iné.

Chcete vedieť viac o lacných prístreškoch? kliknite TU

Predovšetkým prístrešky z hliníka a ocele potom zaujmú takmer nulovými nárokmi na údržbu, ktorá je navyše veľmi jednoduchá.  A ide ju v prípade potreby vykonať počas pár minút.

Mobilita

Samozrejme je vhodné spomenúť aj ďalšiu podstatnú výhodu oproti murovanej garáži. Ktorú je mobilita. Teda možnosť carport demontovať a presunúť o pár metrov, alebo napríklad kilometrov, ďalej. Na vhodnejšie miesto.

 

Vchodové prístrešky

Ochranu pred dažďom, vetrom a ďalšími  vplyvmi počasia, potrebujú tiež vchodové dvere. Tú im zaistí naša lacné vchodové prístrešky z hliníka a galvanizovanej ocele s akrylátovou krytinou. Dostupné v 3 modeloch - Aquila, Lucida a Orion. Ktoré vchod zároveň oživí a dodajú mu novú tvár. Takmer 100 % bezúdržbové, ľahko sa montujú. A majú desiatky rokov dlhú životnosť.

 

Máte otázky ohľadom prístreškov pre autá? Napíšte nám ich.

 

Vieme, že postaviť garáž nie je ľahké. Naopak. Obzvlášť v prípade, že sa rozhodnete urobiť tento vyčerpávajúci a časovo i finančne náročný úkol svojpomocne. Bez skúsenosti a presného plánu. Uvedomuje si to sále viac ľudí, ktorí nechcú strácať čas, peniaze ani nervy a radšej si pre svoj ​​automobil objednajú hotové garážové riešenie. Také, ktoré stačí iba priviezť, zmontovať a je okamžite pripravené chrániť váš automobil pred nepriazňou počasia i krádežou. Všetko do 24 hodín alebo menej. Navyše za výhodnú cenu. S istotou dlhé životnosti...

hotove-garaze.sk/aktuality

Len pre vás sme preto pripravili širokú ponuku mobilných hotových garáží rôzneho TYPU. Od lacných plechových a plachtových garáží - až po prémiové plechové betónové garáže, ktoré obstoja aj v tých najnáročnejších podmienkach, nevyžadujú žiadnu, alebo takmer žiadnu údržbu, majú moderný dizajn a budú váš automobil alebo uskladnený materiál chrániť dlhá desaťročia.

Plechové garáže s omietkou

 • Prémiové plechové garáže s prvotriednym zinkovaním a nádhernou vonkajšou striekanou omietkou v odtieni podľa vášho výberu. Takže vyzerajú úplne ako murované. Jasná voľba, ak chcete atraktívnu, priestornú a odolnú garáž s širokými možnosťami prispôsobenia, ale nemáte potrebu vyhadzovať desaťtisíce eur za murovanú garáž. Keď môžete mať rovnako krásnu a kvalitnú plechovú variantu už za cca. 2000-3000 €.

Chcete vedieť viac o montovaných garážach? kliknite TU

Betónové garáže s podlahou

 • Riešenie, ktoré je o 40-100% lacnejšie ako stavba murovanej garáže. Pritom je mobilné, odolné, absolútne bezúdržbové a má luxusný dizajn. To sú v skratke betónové garáže Rekers. S viac ako 50. ročnou tradíciou výroby. Ktoré oproti murovanej variante porovnateľných rozmerov poskytnú viac úžitkového priestoru. Ľahko si ich prispôsobíte voľbou odtieňa omietky, ale aj doplnkového vybavenia. A k dispozícii sú v mnohých typoch a rozmeroch. Navyše vybavené podlahou z OSB dosiek.

Chcete vedieť viac o betónových garážach? kliknite TU

Plachtové garáže a kôlne

 • Plachtové garáže a kôlne predstavujú ideálny spôsob, ako zabezpečiť parkovanie automobilu, záhradného traktora, alebo skladovanie materiálu takmer zadarmo. Plachtové garáže a kôlne sa skladajú z montovanej oceľovej konštrukcie s prvotriednou povrchovou úpravou, sú teda odolné voči korózii a udržujú si dlhotrvajúci krásny vzhľad. Krytie zabezpečuje vodeodolná plachta z tkaného, tepelne spájaného polyetylénu s ochranou proti UV žiareniu, plesniam a blednutiu. Garáže a kôlne sú určené na montáž svojpomocne.

Chcete vedieť viac o plachtových garážach? kliknite TU

Lacné plechové garáže

 

 • Lacné plechové garáže s zinkovaním. Vybavené dvojkrídlovými dverami, ktoré je možné nahradiť výklopnou bránou. A sú dostupné v mnohých rozmeroch. Sami si vyberiete, či chcete štandardnú plochú alebo radšej sedlovú strechu. Či nechať garáž rozšíriť o personálne dvere, otvor pre okno. Lacné plechové garáže dodávame v prírodnom "pozink" prevedení, Ale aj s ľubovoľným farebným lakovaním RAL z ponuky.

 

* Tento typ garáží je tiež ideálnym riešením pre rýchle sklady materiálu...

Napíšte si o viac informácií.

 

Lacné pergoly

levne pergoly

Lacné pergoly Palram - prečo chcieť pergolu Palram? Čo ponúka?

Lacné pergoly značky Palram sú špeciálne navrhnuté pre ľahkú montáž svojpomocne, ktorá je veľmi rýchla a zvládne ju naozaj každý. Montáž je určená pre 2 osoby a nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti. Jedná sa tak o ideálne riešenie ako pre domácich majstrov, tak kohokoľvek, kto chce mať lacnú, ale napriek tomu veľmi odolnou, kvalitné a krásne vyzerajúce pergolu.

akcni nabidka baner sk

Lacné pergoly Palram - výhody a vlastnosti

Cena lacné pergoly Palram

Najväčšou výhodou pergol Palram je jednoznačne ich cena. Tá, je vzhľadom k pomeru úžitková hodnota / kvalita / dizajn úplne bezkonkurenčný. Pergolu Palram, tak kúpite už za cenu okolo 720 EURO. 

 

 

Jednoduchá montáž a flexibilita

Ako už bolo povedané, montáž pergoly Palram je jednoduchá a pre jej urýchlenie je súčasťou pergoly podrobný opis jednotlivých krokov montáže. Pre inštaláciu strechy nie je nutné žiadne šplhanie, lezenie, či chodenie po konštrukcii. A to vďaka systému Click and Lock, ktorý je konštruovaný tak, aby jednotlivé strešné diely dokonale a pevne zapadli do rámu pergoly. Pri montáži si tak vystačíte iba s rebríkom a základným náradím.
Pergoly Palram sú flexibilné, takže nie ste takmer nijako obmedzení rozmery. Môžete si tak nastaviť rôznu výšku alebo šírku pergoly a rozostupy medzi stĺpikmi.
Ochrana proti ÚV žiareniu a vysoká odolnosť

Rám pergoly je zhotovený z vysoko kvalitného hliníka a pozinkovanej ocele, čím je zaručená dlhá životnosť a odolnosť konštrukcie proti korózii, vzniku plesní a rastu machu a podobne. Strešná krytina sa skladá z 8 mm hrubého viacvrstvového polykarbonátu. Jej súčasťou je aj ochrana proti škodlivému UV žiareniu s takmer 100% účinnosťou. Priepustnosť svetla dosahuje cez 90%, čo znamená, že budete nielen ochránení pred škodlivým žiarením, ale tiež, že pod pergolou bude vždy dostatok svetla.

Minimálna údržba

Všetky použité materiály sú úplne bezúdržbové, takže sa na rozdiel od stále populárnych drevených pergol nemusíte zaoberať časovo aj finančne náročnú pravidelnou údržbou. Ak budete chcieť pergolu umyť, stačí použiť záhradnú hadicu, ktorá všetky nečistoty ľahko zmyje.

Životnosť a záruka

Záručná doba lacných pergol Palram je štandardne 10 rokov. Životnosť je však niekoľkonásobne dlhšia. Zaobstarajte si aj vy pergolu Palram. Ušetríte desaťtisíce korún a získate to, čo chcete - kvalitné pergolu s dlhou životnosťou za minimálnu cenu.

Video pergoly a prístrešky Palram

Zaujímate sa o pergoly? Napíšte nám Vaše otázky.  

 

Lacné prístrešky pre auta

pristresek victoria2

Lacné prístrešky pre auto Palram

Chcete pre svoje vozidlo zaobstarať kvalitný a odolný prístrešok s dlhou životnosťou a luxusným dizajnom a ešte k tomu lacno? Ste zapálený kutil? Potom sú pre Vás skvelým riešením lacné prístrešky pre auto značky Palram. Sú totiž navrhnuté špeciálne pre účely montáže svojpomocne.

akcni nabidka baner sk

 

Lacné prístrešky Palram - montáž

Na montáž sú potrebné 2 osoby, ktoré však nemusia mať žiadne predchádzajúce skúsenosti. Jej dokončenie je otázkou pár hodín, pričom nie je potrebné žiadne špeciálne náradie. Vystačíte si iba s bežnou výbavou - skrutkovač, vrtáky, kľúče a rebrík. Stavba nevyžaduje žiadne vopred pripravené základy. Prístrešok stačí ukotviť na dostatočne pevný povrch. Rovnako tak nenáročná je aj inštalácia strechy, kedy sa úplne zaobídete bez zložitého šplhanie po konštrukcii. Strechu stačí len zasunúť do pripravených líšt prípadne pripevniť k rámu, čo sa dá urobiť tak z pohodlia na zemi, tak za pomoci rebríka.Pre celkové zjednodušenie a urýchlenie montáže je súčasťou balíka s prístreškom aj návod, vysvetľujúce postup montáže krok za krokom.V prípade potreby možno prístrešok kedykoľvek rozložiť, uschovať alebo premiestniť a opätovne zložiť.

 

Lacné prístrešky Palram - konštrukcia, údržba a vlastnosti

Prístrešky pre auto značky Palram sa vyrába iba z vysoko kvalitných materiálov. Rám prístrešku je z hliníka a pozinkovanej ocele. Strecha z odolného polykarbonátu s takmer 100% ochranou proti škodlivému UV žiareniu a 90% priepustnosťou svetla ochráni Vaše vozidlo pred dažďom, vetrom, snehom i krúpami a zamedzí pôsobeniu škodlivých UV lúčov. Automobil tak zostane v bezpečí pred koróziou a plesňami. A vaša peňaženka zase pred finančne nákladnými opravami. Nosnosť strechy je 150 Kg/m2.Lacné prístrešky Palram sú bezúdržbové, nemusíte teda investovať veľa času a energie do pravidelnej údržby. Ak budete chcieť prístrešok umyť, stačí použiť hadicu s vodou, prípadne počkať na dážď, ktorý ho opláchne za Vás.

Prevedenie lacných prístreškov

Ponuka lacných prístreškov obsahuje niekoľko rôznych prevedení. Nájdete v nej ako samostatne stojaci prístrešky so sedlovou alebo oblúkovou strechou, tak aj prístrešky pre upevnenie k stene domu.

Zaujímate sa o lacné prístrešky? Napíšte nám Vaše otázky.  

 

akcni nabidka baner sk

drevene pergoly one trade

drevene pergoly one trade pokracovani

Betonové opěrné zdi – proč jsou výhodné?

Betonové opěrné zdi jsou využívány jako opora ve svažitém terénu. Jejich primárním úkolem je zabránit drolení a sesuvu půdy. Nejčastěji se s nimi setkáte na silničních komunikacích. Dále slouží jako podpěry garáží, rodinných domů a dalších staveb. Betonové opěrné zdi jsou dostupné v mnoha různých rozměrech, takže se také jedná o ideální prvek pro stavbu obrubníku, nebo vymezení či dělení konkrétního prostoru.

Jsme výhradním zastoupením německého výrobce Rekers GmbH pro ČR.

Více informací na www.rekers.cz

Katalog produktů Rekers GmbH (PDF)

Postup montáže shlédněte, kliknutím ZDE

akcni nabidka baner sk

Výhody betonové opěrné zdi

Betonové opěrné zdi Rekers výborně pohlcují hluk, lze je tak využít i jako protihlukové stěny. Především jsou ale mrazuvzdorné a vysoce odolné vůči ostatním klimatickým vlivům, a také zcela bezúdržbové. Životnost je tak prakticky neomezená. Nemusíte vynakládat žádné horentní sumy na údržbu, jako v případě jiných řešení opěrných stěn. Jednoduše - pořídíte, umístíte a víc už se nestaráte, což u mnoha projektů nesmírně usnadňuje a urychluje práci.

Betonové opěrné zdi existují v různých rozměrových i tvarových provedeních. Mimo standardně dodávané velikosti, je také možné zhotovit opěrnou zeď na míru, která bude přesně vyhovovat vašim specifickým rozměrovým požadavkům.

Betonové opěrné zdi existují v těchto základních typech – „L“, „T“, rohové opěrné zdi. Jejich variabilita je díky tomu maximální

Cena betonové opěrné zdi

Cena betonových opěrných zdí se odvíjí především od rozměrů, zvoleného typu a účelu resp. rozsáhlosti projektu. Cenové rozmezí je tedy velmi široké – 1400 až 14 000 Kč/ks zdi.

Zvolte si i vy pro svůj projekt betonové opěrné zdi – ušetříte čas i peníze

  

Video výrobce betonových opěrných zdí Rekers GmbH

Napiště si o více informací. 

 

 

Ochrana osobních údajů

1 Osobní údaje a citlivé údaje.

Osobními údaji se rozumí informace o Uživateli, na základě kterých lze Uživatele přímo či nepřímo
identifikovat. Citlivými údaji se rozumí informace o osobní údaje Uživatele, vypovídající o
národnostním, rasovém nebo etnickém původu, politických postojích, členství v odborových
organizacích, náboženství a filozofickém přesvědčení, odsouzení za trestný čin, zdravotním stavu a
sexuálním životě subjektu údajů a genetický údaj subjektu údajů, nebo jakýkoli biometrický údaj,
který umožňuje přímou identifikaci nebo autentizaci subjektu údajů:

1.1 Rozsah osobních údajů. Poskytovatel v rámci Registrace sdělí povinné osobní údaje. Uživatel
může dobrovolně dle svého uvážení sdělit Poskytovateli další nepovinné údaje.

1.2 Rozsah citlivých údajů. Poskytnutí jakýchkoli citlivých údajů není povinné. Poskytovatel po
Uživateli nevyžaduje ani nebude vyžadovat jakékoli citlivé údaje. Pokud Uživatel poskytne v rámci
Služby jakékoli citlivé údaje, činí tak dobrovolně na základě svého uvážení.

2 Ochrana Osobních údajů.

Poskytovatel shromažďuje a uchovává Uživatelem zadané Osobní údaje prostřednictvím
elektronických nosičů informací v zabezpečené databázi. Poskytovatel chrání Osobní údaje v
maximální možné míře pomocí moderních šifrovacích technologií, které dopovídají stupni
technického rozvoje. Poskytovatel prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby
tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob:

2.1 Poskytovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku
nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých Uživatelů a/nebo k
jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi Poskytovatele a tyto údaje neoprávněně
použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

2.2 Uživatel prohlašuje, že si je vědom rizik pro něho vyplývajících z výše uvedených neoprávněných
zásahů třetích osob.

3 Omezení nakládání s údaji.

Poskytovatel nebude bez předchozího svolení Uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat
údaje Uživatele z jeho Osobních údajů způsobem, který by byl v rozporu se smluvními podmínkami.

4 Zpracování osobních údajů.

Uživatel bere na vědomí, že Poskytovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat Osobní
údaje jednotlivých Uživatelů pro vlastní potřeby (tj. za účelem poskytování Služby) a pro statistické
účely.

5 Souhlas uživatele se zpracováním Osobních údajů.

Provedením Registrace (tj. vyplněním registračního formuláře, zaškrtnutím políčka a odesláním
vyplněného registračního formuláře nebo podpisem kupní smlouvy) uděluje Uživatel v souladu se
zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění
(dále jen „ZoOÚ“) se zpracováním Osobních údajů poskytnutých dle těchto podmínek Poskytovateli
jako správci, za účelem identifikace Uživatele při Registraci.

6 Předávání Osobních údajů.

Provedením Registrace uděluje Uživatel Poskytovateli souhlas k předání Osobních údajů Uživatele
Propojeným osobám.

7 Zpracovatel.

Správce je oprávněn pověřit v souladu se ZoOÚ třetí osobu jako zpracovatele Osobních údajů.

8 Doba udělení souhlasu, odvolání souhlasu.

Uživatel uděluje shora uvedené souhlasy se zpracováním a předáváním Osobních údajů na dobu 10
(deseti) let, neodvolá-li svůj souhlas dříve. Souhlas Uživatele se zpracováním Osobních údajů je
dobrovolný. Uživatel je oprávněn kdykoli po založení Uživatelského účtu tento souhlas písemně
odvolat na adrese Poskytovatele. Po odvolání souhlasu společnost Poskytovatel zajistí, aby veškeré
údaje Uživatele byly z databáze Služby a z Uživatelského účtu Uživatele zlikvidovány a současně
zajistí, aby tyto údaje nebyly dále zpracovávány, či šířeny za účelem dalšího poskytování Služby. V
takovém případě se na Uživatele nebudou vztahovat ta ustanovení Smluvních podmínek, která jsou
podmíněna poskytnutím souhlasu.

9 Přístup Uživatele k údajům.

Uživatel má od okamžiku založení Uživatelského účtu právo kdykoliv požádat Poskytovatele o
informaci o zpracovávání svých Osobních údajů. V takovém případě Poskytovatel poskytne Uživateli
informace v rozsahu stanoveném ZoOÚ. Pokud se uživatel domnívá, že Poskytovatel zpracovává jeho
Osobní údaje v rozporu se ZoOÚ, má právo požádat Poskytovatele (nebo Zpracovatele) o vysvětlení
nebo požadovat, aby Poskytovatel (nebo Zpracovatel) odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může
jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Uživatel je dále
oprávněn se obrátit se svým podnětem na Úřad pro ochranu osobních údajů.

10 Poskytnutí osobních údajů.

Uživatel bere na vědomí, že Poskytovatel může být povinen poskytnout Osobní údaje na základě
zákona nebo ke splnění své zákonné povinnosti (např. v rámci soudních či správních řízení).
Poskytovatel je dále oprávněn, bude-li to nezbytné, zpřístupnit osobní údaje k ochraně práv
Poskytovatele nebo Propojených osob, nebo k ochraně osobní bezpečnosti Uživatelů nebo třetích
osob.

11 Statistická data.

Uživatel souhlasí s anonymním užitím a/nebo zveřejněním registračních a statistických údajů
Poskytovatelem a Propojených osob pro rozvoj a provoz poskytovaných Služby. Poskytovatel je
oprávněn sdělovat Propojeným osobám pro účely provozování Propojených serverů statistické údaje
týkající se Uživatelů. Statistické údaje a jejich sestavy však nebudou obsahovat Osobní údaje
takového charakteru, které by mohly na základě jednoho, či více těchto údajů, přímo či nepřímo
identifikovat Uživatele nebo které by umožnily jakékoli Třetí osobě Uživatele kontaktovat.

12 Obchodní sdělení, reklama.

Uživatel dává Poskytovateli souhlas s využíváním podrobností jeho elektronického kontaktu pro
potřeby šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách
informační společnosti, obsahující zejm. informace o novinkách Služby a o produktech a službách
Třetích osob,, a to i ve formě reklamních patiček a reklamních sdělení, tj. krátkých sdělení
připojovaných k příchozí elektronické poště. Uživatel má v souladu se zákonem právo kdykoliv další
zasílání obchodních sdělení odmítnout.

Všeobecné obchodní podmínky

I. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1 MARVEL- INTERNATIONAL spol. s r.o., se sídlem Rožnov pod Radhoštěm, Pod Strání 2268, PSČ
756 61, zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 8556,
IČ: 64084035, DIČ: CZ64084035 (dále jen „Poskytovatel“) poskytuje za níže uvedených podmínek
Uživatelům (jak jsou definování níže) Služby (jak jsou definovány níže).

1.2 Vztah Poskytovatele a Uživatelů při poskytování Služeb se řídí těmito Všeobecnými obchodními
podmínkami (dále rovněž „VSP“ nebo „Podmínky“), které tvoří obecný právní rámec pro využívání
Služby Uživateli, nebude-li v konkrétním případě výslovně sjednáno jinak.

II. DEFINICE

2.1 Poskytovatel. Poskytovatelem je MARVEL- INTERNATIONAL spol. s r.o., se sídlem Rožnov pod
Radhoštěm, Pod Strání 2268, PSČ 756 61, zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu
v Ostravě, oddíl C, vložka 8556,

2.2 Propojené osoby. Propojenými osobami se rozumí další společnosti propojené s Poskytovatelem.

2.3 Uživatel. Uživatelem Služby je každá osoba, která v souladu s těmito podmínkami provedla
Registraci, zakoupení mobilního domu či pronájem mobilního domu.

2.4 Třetí osoba. Třetí osobou je jakýkoli subjekt odlišný od Poskytovatele a Uživatele.

2.5 Služby. Službou se rozumí služby, produkty Poskytovatele pro Uživatele umístěné na doméně
provozované Poskytovatelem. Služba jsou umístěná na webovém serveru marvel-mobilnidomy.cz
a odvozených doménách třetí a vyšší úrovně. Služba slouží k prodeji mobilních domů.

2.6 Užívání Služby. Užíváním Služby se rozumí veškeré činnosti Uživatele prováděné na doméně
Služby, zejména objednávání, rezervace a další činnosti k zakoupení či pronájmu mobilního domu.

2.7 Obsah Služby. Obsah Služby představuje souhrn Obsahu Poskytovatele, Obsahu Uživatele
a Obsahu Třetích osob:

2.7.1 Obsah Poskytovatele. Obsahem Poskytovatele se rozumí zejména veškeré materiály, informace
a díla (vč. děl autorských) předkládané Poskytovatelem jako součást Služby, které vytvářejí funkční
rámec Služby (formu) a její náplň (obsah).

2.7.2 Obsah Uživatele. Obsahem Uživatele se rozumí zejména veškeré materiály, informace a díla (vč.
děl autorských) přenesené Uživatelem v souvislosti s Užíváním Služby na webové stránky marvelmobilnidomy.
cz.

2.7.3 Obsah Třetích osob. Obsahem Třetích osob se rozumí zejména veškeré materiály, informace
a díla (vč. děl autorských) Třetích Osob zobrazované v rámci Služby.

2.8 Uživatelský účet Klubu Marvel. Uživatelský účet vzniká úspěšnou Registrací a obsahuje parametry
Užívání Služby (např. uživatelské jméno, e-mailovou adresu, nastavení Služby apod.).

III. REGISTRACE UŽIVATELE

3.1 Registrace. Pro Užívání Služeb Klubu Marvel je nezbytné provedení Registrace do Klubu.

3.2 Registrační formulář. Registrace se provádí vyplněním a odesláním registračního formuláře.
Registrační formulář je oprávněna vyplnit a odeslat pouze osoba starší 18 let plně způsobilá
k právním úkonům nebo osoba mladší 18 let za přítomnosti svého zákonného zástupce, který rovněž
za tuto osobu vysloví souhlas s těmito Všeobecnými smluvními podmínkami.

3.3 Registrační proces. Registrace se provádí na webové stránce příslušné k dané Službě, kde je
přesně popsán registrační proces.

3.4 Registrační údaje. Při Registraci je Uživatel povinen uvést správné a úplné údaje o své osobě,
které jsou označené za povinné (dále jen „Povinné osobní údaje“). Bez poskytnutí Povinných
osobních údajů není možné dokončit Registraci a Užívat Službu Poskytovatele. Ostatní údaje
poskytuje Uživatel dobrovolně. Poskytnuté údaje může Uživatel kdykoli doplnit, změnit či upravit.
Uživatel je srozuměn s tím, že některé z poskytnutých údajů mají povahu osobních údajů ve smyslu
zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Na tyto údaje se použije ustanovení čl. V. níže.

3.5 Souhlas s VSP. Před dokončením Registrace je Uživatel povinen seznámit se s těmito Podmínkami.
Udělení souhlasu je nezbytnou podmínkou pro dokončení Registrace a Užívání Služby. Souhlas
Uživatel vyjadřuje zaškrtnutím políčka „Registrace do Klubu Marvel“se Všeobecnými smluvními
podmínkami“, které je umístěno v registračním formuláři.

3.6 Vznik smluvního vztahu. Okamžikem dokončení Registrace do Klubu Marvel (tj. obdržením
potvrzení o úspěšném dokončení Registrace) je založen smluvní vztah mezi Uživatelem
a Poskytovatelem, který se řídí těmito Podmínkami. Pro vyloučení pochybností strany prohlašují, že
provedením Registrace Uživatel vyslovuje souhlas s těmito Všeobecnými smluvními podmínkami,
výslovně akceptuje veškerá jejich ustanovení a zavazuje se dodržovat pravidla v nich stanovená.

3.7 Registrační účet. Dokončením Registrace je Uživateli založen účet do Klubu Marvel.

3.8 Rozšíření údajů. Poskytovatel je oprávněn kdykoli v budoucnu v souvislosti s poskytováním Služby
změnit rozsah Povinných osobních údajů a vyžadovat sdělení dalších údajů o Uživateli. Bez poskytnutí
takových dalších Povinných osobních údajů nemůže být Služba Užívána. V takovém případě je
Poskytovatel oprávněn Uživateli zrušit Uživatelský účet a/nebo neumožnit přístup ke Službě, jestliže
Užívání je podmíněno sdělením těchto dalších údajů.

IV. PRAVIDLA POSKYTOVÁNÍ SLUŽBY

4.1 Zadání nabídky mobilních domů. Poskytovatel je oprávněn umisťovat a zveřejňovat pomocí
uživatelského rozhraní na webových stránkách příslušnou nabídku mobilních domů.

4.2 Nabídkou mobilních domů. Nabídkou se rozumí veškeré nabídky mobilních domů.

4.3 Povaha nabídky. Pro vyloučení pochybností Uživatel bere na vědomí, že veškerá nabídka
umístěná Uživatelem na webové stránky Poskytovatelem může být kdykoliv změněna.

4.4 Parametry Nabídky:

4.4.1 Doba zveřejnění Nabídky. Poskytovatel zveřejní nabídku mobilních domů po dobu určenou pro
prodej. Uživatel je oprávněn zveřejněnou Inzerci upravit nebo odstranit v uživatelském rozhraní.

4.4.2 Omezení nabídky. Poskytovatel je oprávněn zveřejnit pouze takovou nabídku, která je platná.

4.5 Odpověď na zveřejněnou nabídku. Uživatel, který odpovídá na zveřejněnou inzerci, se rovněž
zavazuje dodržovat tyto Podmínky.

V. PRÁVA A POVINNOSTI

5.1 Prohlášení Uživatele. Uživatel vůči Poskytovateli prohlašuje a zaručuje, že:
a) je plně způsobilý k právním úkonům, a to zejména s ohledem na svůj věk,

b) nebyl zbaven způsobilosti k právním úkonům, jeho způsobilost k právním úkonům nebyla omezena
v rozsahu znemožňujícím mu vyslovení souhlasu s těmito Podmínkami a užívání Služby,

c) veškeré údaje, které o sobě při Registraci poskytl, jsou pravdivé, úplné, přesné a správné,

d) používáním Služby ze strany Uživatele za podmínek uvedených v těchto Podmínkách nedojde
k porušení právních předpisů vydaných jinými státy, než je Česká republika,

e) se před zahájením užívání Služby důkladně seznámil s těmito Podmínkami, že těmto Podmínkám
zcela rozumí a souhlasí s nimi,

5.2 Obecné Závazky Uživatele. Uživatel se, bez ohledu na jiná ustanovení těchto Podmínek, zavazuje,
že:
a) neprovede Registraci, pokud by jejím provedením ze strany Uživatele došlo k porušení právních
předpisů jiných států, než je Česká republika,

b) nebude používat Službu, pokud by jejím použitím ze strany Uživatele došlo k porušení právních
předpisů jiných států, než je Česká republika,

c) pokud je mu méně než 18 let, nebude používat Službu, u které je podmínkou pro užívání minimální
věk 18 let,

d) používat Službu pouze k účelu, k němuž je určena,

e) pro přístup ke Službě nebude využívat (ani se nebude snažit využívat) jiné rozhraní než rozhraní
poskytnuté za tím účelem Poskytovatelem,

f) zajistí důvěrnost veškerých identifikačních údajů a hesel nezbytných pro přihlášení Uživatele a pro
přístup ke Službě, zejména tyto identifikační údaje a hesla nesdělí žádné Třetí osobě,

g) nebude získávat přihlašovací jména a/nebo hesla jiných Uživatelů Služby Poskytovatele i služeb
a produktů Třetích osob,

h) pokud zjistí zneužití svých identifikačních údajů a hesel jakoukoli Třetí osobou, okamžitě to sdělí
Poskytovateli,

i) nebude se v souvislosti s Užíváním Služby dopouštět žádného protiprávního či neetického jednání,

j) nebude činit nic, co by narušovalo nebo poškozovalo Službu (nebo sítě a servery připojené ke
Službě), nebude zneužívat, blokovat, modifikovat či jinak měnit jakoukoliv součást Služby, nebo se i
jen pokusit narušit stabilitu, chod nebo data Služby,

k) nebude porušovat práva Poskytovatele nebo Třetích osob jiným způsobem než je uvedeno
v předchozích bodech a nebude se ani pokoušet jednat kterýmkoli zde zakázaným způsobem.

5.3 Obecná oprávnění Poskytovatele. Poskytovatel je, bez ohledu na jiná ustanovení těchto
Podmínek, oprávněn:
a) kdykoli dle svého uvážení a bez nutnosti o tomto předem informovat Uživatele pozastavit nebo
omezit poskytování Služby či jakkoli změnit způsob poskytování Služby, a to ve vztahu ke všem
Uživatelům nebo pouze ve vztahu k některým Uživatelům, bez nutnosti o tomto předem informovat
Uživatele, a to včetně smazání, odstranění nebo znepřístupnění Obsahu Uživatele,

b) kdykoli dle svého uvážení a bez nutnosti o tomto předem informovat Uživatele ukončit
poskytování Služby, a to ve vztahu ke všem Uživatelům nebo pouze ve vztahu k některým Uživatelům,

c) kdykoli dle svého uvážení a bez nutnosti o tomto předem informovat Uživatele zrušit či zablokovat
Uživatelský účet Uživatele.

5.4 Práva k ochranným známkám a jinému duševnímu vlastnictví. Uživatel bere na vědomí, že na
základě těchto Všeobecných smluvních podmínek není oprávněn užívat obchodní firmu
Poskytovatele, jeho ochranné známky, loga, doménová jména ani žádná jiná označení a obchodní
prvky Poskytovatele.

5.5 Porušování právních předpisů. Uživatel nese odpovědnost za důsledky svých činů spojených
s užíváním Služby a souhlasí s tím, že Službu nebude používat k žádným aktivitám, které jsou nebo by
mohly být v rozporu s právními předpisy České republiky či jiných států vztahujících se na Uživatele,
pravidly používání Služby Poskytovatele a jeho oprávněnými zájmy, jakož i obecně uznávanými
zásadami používání služeb poskytovaných prostřednictvím sítě Internet.

5.6 Neaktivní Uživatelský účet. V případě, že se Uživatel nepřihlásí ke svému Uživatelskému účtu po
dobu delší než 12 měsíců (dále jen „Neaktivní Uživatelský Účet“) je Poskytovatel oprávněn zrušit
takový Neaktivní Uživatelský účet.

VI. TRANSAKČNÍ POPLATKY

6.1 Bezplatnost Registrace. Registrace Uživatele a užívání Služby nejsou zpoplatněny a jsou
poskytovány Uživatelům zdarma.

6.2 Uskutečněnou transakcí se rozumí uzavřený prodej nebo pronájem mobilního domu podepsání
kupní smlouvy nebo smlouvy o pronájmu.

VII. VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

7.1 Vyloučení záruk. Služba poskytovaná Poskytovatelem Uživateli je poskytována „tak jak je“.
Poskytovatel neposkytuje Uživateli žádné záruky ohledně Služby, Obsahu Poskytovatele a Obsahu
Třetích stran, zejména žádné záruky ohledně funkčnosti a dostupnosti Služby.

7.2 Odpovědnost za škodu. Poskytovatel Uživateli neodpovídá za jakoukoli přímou či nepřímou újmu
či škodu, která Uživateli vznikne v souvislosti s používáním Služby, Obsahu Poskytovatele či Obsahu
Třetích osob. Poskytovatel vůči Uživateli zejména neodpovídá za:

a) jakýkoliv následek poskytnutí nesprávných, nepřesných či neúplných údajů o Uživateli při
Registraci,

b) jakýkoliv následek porušení povinností ze strany Uživatele ohledně ochrany Hesla a přístupových
údajů k Uživatelskému účtu,

c) jakýkoliv jiný následek používání Služby.

7.3 Odpovědnost podle zvláštních předpisů. Poskytovatel v souladu s ustanovením § 3, 4 a 5 zákona
č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném zněním, zásadně
neodpovídá za obsah Obsahu Uživatele (ani za pravdivost, úplnost, správnost a přesnost údajů).

7.4 Obsah Třetích osob. Poskytovatel není odpovědný za Obsah Třetích osob zobrazovaný Uživatelům
v rámci Služby či poskytovaný Uživatelům v rámci Služby, a to zejména za reklamní sdělení Třetích
osob zobrazovaná v rámci Služby a software třetích osob nabízený Uživatelům ke stažení v rámci
Služby. Poskytovatel zejména neodpovídá za to, že Obsah Třetích osob nezasahuje do práv jiných
osob.

7.5 Vztah mezi Uživateli a Třetími osobami. Poskytovatel nenese žádnou odpovědnost za jakýkoliv
právní vztah který vznikne mezi Uživatelem a Třetí osobou na základě využívání Služby je právním
vztahem čistě mezi těmito osobami, přičemž Poskytovatel neodpovídá ani neručí za splnění
povinností vyplývajících pro Uživatele či Třetí osobu z takového právního vztahu:
Poskytovatel v žádném případě nepřebírá žádné záruky ani odpovědnost za řádné a včasné plnění
povinností Uživatelů Služby (tj. zadavatele Nabídky či Poptávky) ve vztahu k Třetí osobě.

7.6 Odškodnění. Uživatel se zavazuje odškodnit Poskytovatele za veškerou újmu, která mu vznikne
v důsledku porušení ustanovení těchto Podmínek Uživatelem.

VIII. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

8.1 Komunikace. Veškerá komunikace mezi Poskytovatelem a uživatelem může být uskutečňována
buď písemně (v případě Poskytovatele doručením na adresu sídla Poskytovatele a v případě Uživatele
doručením na adresu uvedenou uživatelem při Registraci nebo na adresu, kde se Uživatel zdržuje),
e-mailem (v případě Poskytovatele doručením na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
a v případě Uživatele na e-mailovou adresu uvedenou při Registraci). Komunikace ze strany
Poskytovatele ve vztahu k jednomu či více Uživatelům může být Poskytovatelem uskutečněna rovněž
formou zveřejnění určitého sdělení prostřednictvím internetových stránek Poskytovatele (například
v případě oznámení změny těchto Podmínek). Při použití některého ze shora uvedených způsobů
komunikace se má za to, že byla zachována písemná forma:
Ústní komunikace mezi Poskytovatelem či Uživatelem se může uskutečňovat prostřednictvím
telefonu nebo prostřednictvím obdobných služeb umožňujících dálkový přenos hlasu
(prostřednictvích telefonních čísel uvedených na webových stránkách www.marvel-mobilnidomy.cz
a v případě Uživatele prostřednictvím telefonního čísla uvedeného při Registraci).

8.2 Rozhodné právo a kolizní normy. Tyto Podmínky jakož i veškeré právní vztahy vznikající či které
v budoucnu vzniknou mezi Poskytovatelem na straně jedné a Uživatelem na straně druhé
v souvislosti se Službou se řídí právním řádem České republiky.

8.3 Řešení sporů. Veškeré spory vzniklé na základě těchto Podmínek nebo v souvislosti s nimi, nebo
které vzniknou v souvislosti se Službou, budou s konečnou platností rozhodnuty v občanském
soudním řízení obecnými soudy České republiky.

8.4 Jazyková verze. Tyto Podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Česká verze Podmínek je
závazná a případné další jazykové verze těchto Podmínek jsou vyhotoveny pouze pro informaci.

8.5 Salvátorská klauzule. Pokud jakékoliv ustanovení těchto Podmínek je nebo se stane neplatným
nebo nevymahatelným jako celek nebo jeho část, je plně oddělitelným od ostatních ustanovení
těchto Podmínek a taková neplatnost nebo nevymahatelnost nebude mít žádný vliv na platnost
a vymahatelnost jakýchkoliv ostatních ustanovení těchto Podmínek. Poskytovatel v takovém případě
nahradí takový neplatné nebo nevymahatelné ustanovení jiným ustanovením, které bude v nejvyšší
možné míře odpovídat obsahu původního ustanovení.

8.6 Změny a účinnost změn Podmínek:

8.6.1 Změny podmínek. Poskytovatel je oprávněn kdykoli jednostranně změnit obsah těchto
Podmínek. Změnu Podmínek sdělí Poskytovatel Uživateli

8.6.2 Účinnost změn Podmínek. Jakékoliv změny těchto Podmínek nabývají účinnosti dnem určeným
Poskytovatelem, avšak ve vztahu ke každému Uživateli pouze v případě, že Uživatel s takovou
změnou projeví souhlas. Za projevení souhlasu ze strany Uživatele se považuje buď kliknutí na
příslušné tlačítko vyjadřující souhlas se změnou Podmínek nebo pokračování v používání Služby ze
strany Uživatele i po datu určeném Poskytovatelem jako datum účinnosti změny Podmínek. Pokud
Uživatel se změnami Podmínek nesouhlasí, je povinen zdržet se užívání Služby po datu určeném
Poskytovatelem jako datum účinnosti změny Podmínek.
Pro vyloučení pochybností strany prohlašují, že Uživatel, který se již v minulosti zaregistroval v rámci
užívání Služby přede dnem účinnosti těchto Všeobecných smluvních podmínek, nebo jejich změn
a nadále na základě původní registrace Užívá Službu, stává se bez dalšího Uživatelem dle těchto
Všeobecných smluvních podmínek a má se za to, že provedl Registraci ve smyslu článku III. těchto
Podmínek.

8.7 Účinnost. Toto znění Podmínek nabývá účinnosti dne 1. srpna 2011

 

Zhliadnite 3D virtuálne prehliadky. Poskytnú Vám bližšiu predstavu o produktoch.

čakajte - systém načítava virtuálne prehliadky

                             

Ukážkové centrum v ČR

ulica U Mototechny, 251 62 Tehovec
Mobil: +421 608 112 552, +421 773 834 112
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

mapa ukazkove centrum

GPS: 49°59'21.910"N, 14°43'6.905"E

 

Odporúčame zákazníkom si pred návštevou centra dohodnúť schôdzku s naším predajcom. Budete mať istotu, že nás v centre zastihnete. Obchodní zástupcovia sú väčšinu času u zákazníkov. Ďakujeme za pochopenie.

Zázemie ukazkového centra je vybudované z modulárnych mobilných prefabrikátov nemeckého výrobcu Rekers GmbH.

Táto mobilná stavba bola upravená podľa našich požiadaviek: zatepelní obvode plášťa, izolačné trojsklá, vonkajšie elektrické rolety na diaľkové ovládanie, hliníková pergola, oceľový prístrešok, elektrický a Wifi rozvody, zabepečovací zariadenie napojené na pult centralizovanej ochrany + alarm, monitorovacie zariadenie s diaľkovým prístupom, záložným zdrojom a automaticým ukladaním dát. Vykurovanie je riešenie prostredníctvom automatických peletových kachlí.

20130524 170347

alu pergoly

20130524 172845 1

20130524 173044 1

20130524 173258

modulární stavby

plechová garáž

levné skladování

nejlevnější garáže

nejlevnější plechové garáže

Ukázkové centrum bude doplněno o prezentaci zámkové dlažby v obdobném duchu jako jsme realizovali v loňském roce pro výrobce dlažby společnost Semmelrock v Ledčicích u Prahy. 

Více o této realizaci ZDE

 

 

 

 

Kontaktní osoba pro média:

kontaktní osoba pro média hotové garáže

Bc. Petra Zelená, tel.: 608 112 552, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Porovnání garáží video

Prezentace společnosti video

Naše články a příspěvky 

Logo 

Nenašli jste, co jste hledali. Napiště nám.

akcni nabidka baner sk

akcni nabidka pristresky sk

akcni nabidka pergoly sk

akcni nabidka garaze sk

akcni nabidka garaze sk

akcni nabidka garaze sk

akcni nabidka garaze sk

Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám. 

Vaše najčastejšie otázky:

 • najlacnejšie plechové garáže Wojstal

 {slider=Jaký má být podklad pod garáž?}

V zásadě máte na výběr ze tří možností:

Nejčastější varianta jsou betonové patky nebo betonové základy

obvodové patky pod každý ze 4 rohů + vždy uprostřed bočních stran.  Nejjednodušším způsobem je položení čtyř betonových patek pod každý roh garáže, do kterých se následně garáž ukotví.

nebo 

Méně častou možností je betonová deska pod garáž

Betonovou desku je nutné realizovat o min. 5 cm větší nežli je rozměr garáže. Ze zkušeností doporučujeme desku provést o 15cm větší nežli jsou rozměry montované garáže.

Ukázky stavební připravenosti v praxi:

{/slider} 

{slider=Je garáž skutečně mobilní, jak uvádíte?}

Všechny naše garáže jsou skutečně mobilní a v případě Vaší potřeby je bude možné přemístit na jiné místo.

{/slider} 

{slider=Je možné si někde prohlédnout hotové garáže?}

Našim zákazníkům chceme detailně ukázat naše produkty a práci, kterou odvádíme. Z tohoto důvodu průběžně realizujeme největší ukázkové centrum garáží, přístřešků, stání, zastřešení a zahradních domků.

Ukázkové centrum garáží a přístřešků naleznete:

 • Tehovec , ulice Černokostelecká, přímo na hlavním tahu Praha – Kutná Hora
 • sjezd z hlavní silnice Golf Drive Tehovec , 50m za Bowling Vojkov
 • vzdálenost od Prahy 10 min.
 • GPS: 49°59'21.950"N, 14°43'6.635"E

{/slider} 

{slider=Jaká je kvalita provedení levných plechových garáží?}

Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu garáží v různých cenových relacích. Rozhodnete-li se pro levné polské plechové garáže, počítejte prosím s tím, že cena odpovídá kvalitě provedení. Drobné oděrky, které nemají vliv na funkčnost garáže, nemohou být důvodem pro reklamaci.

{/slider}

 

 • betónové garáže s podlahou Rekers GmbH

 

{slider=Je betonová garáž opravdu mobilní, jak uvádíte?}

Všechny naše garáže jsou skutečně mobilní a v případě Vaší potřeby je bude možné přemístit na jiné místo.{/slider}

 {slider=Dobrý den, ohlášení stavby nebo stavební povolení je potřeba u všech tipů garáží?}

Není, podle zákona pro mobilní stavbu do 25 m2 platí ohlašovací povinnost. Nad 25 m2 by se měl získat „územní souhlas“. Potřebné podklady samozřejmě klientům dodáváme.

Pro více informací pokračujte zde.

{/slider}

 {slider=Je nutné pod celou garáž dělat základy?}

Ne, základové pasy stačí pouze pod přední a zadní část garáže. Základy by měly mít v běžných podmínkách nezamrznou hloubku 0,9 m a šíři 0,3 m. Naše společnost dodává výhradně samonosné garáže s průměrnou váhou 16 tun. Při této váze výrobce doporučuje základové pasy připravit, podle našeho návodu to však zručnější z Vás zvládnou svépomocí.

Více informací o osazení garáže naleznete zde.

{/slider}

 {slider=Kolik mě bude stát doprava?}

Doprava našim speciálem je již zahrnuta v ceně. U našich největších garáží rozměru šíře 3,25m zajišťujeme i doprovod nákladního vozidla přímo na místo určení doprovodným vozidlem.

{/slider}

 {slider=Jak je to s osazením garáže a kolik to bude stát?}

Osazení na místo určení zajišťuje nejbližší jeřáb z okolí s minimálním tahem 35 tun na rameno.
Náš pracovník je přítomný celou dobu osazení a zajišťuje koordinaci celého procesu.

{/slider}

 {slider=Jaká je průjezdová výška standardní garáže?}

Standardní výška garáží je 2,5, světlá výška stropu 2,15m, průjezdová čistá výška pod vraty 2,01 m. Pokud máte vozidlo s vyšší výškou (SUV, Offroad …) nabízíme zvýšené RF garáže s průjezdovou čistou výškou pod vraty 2,2m.

{/slider}

 {slider=Jak je možné využít snížené sazby DPH?}

Ano, sníženou sazbu DPH je možné využít v souvislosti s § 48 Sazby DPH u bytové výstavby na základě podpisu čestného prohlášení, že stavba je určena pro bytovou výstavbu. Toto platí pouze pro fyzické osoby.

{/slider}

 {slider=Dvojgaráž má jedny nebo dvoje vrata?}

Je možné mít obě varianty. Populárnější je však druhá varianta, která je také výrazně levnější.

{/slider}

 {slider=Cena sekčních a výklopných je stejná?}

Výklopná manuální vrata jsou zahrnuta ve standardní dodávce všech našich garáží. Za příplatek je možné zajistit dodání vrat sekčních s tím, že částka za vrata výklopná je v ceně odpočtena. Pokud chcete dodat garáž bez vrat, odpočet vrat je automatický.

{/slider}

 {slider=Dobrý den, můžete nám dodat garáž včetně sedlové střechy typu A?}

Různé typy střech jsme schopni dodat na základě individuálních požadavků zákazníků. Montáž probíhá přímo na místě až po samotném osazení garáže. Ceny se kalkulují individuálně na základě předem definovaných požadavků: typ krytiny, délka přesahu střechy, nátěru případné penetrace …..

{/slider}

 {slider=Kolik stojí automatický pohon včetně sekční vrat?}

Vzhledem k tomu, že ceny se mohou v průběhu roku měnit, kontaktujte nás a my Vám to rádi na vyžádání sdělíme.

{/slider}

 {slider=Je možné si někde prohlédnout hotové garáže?}

Samozřejmě, máme spoustu referencí po celé republice, podívejte se zde.

{/slider}

 {slider=Co dělat, pokud osazení betonové garáže není na mém pozemku možné?}

Pokud Váš pozemek nesplňuje přístupové podmínky pro osazení prefabrikované betonové garáže, nezoufejte. Rádi Vám nabídneme a dodáme stejně kvalitní německou plechovou montovanou garáž SIEBAU, kterou lze dovézt a smonotovat prakticky kdekoliv. Navíc budete příjemně prekvapeni cenou! Více informací najdete na stránkách plechových garáží SIEBAU.

{/slider}

 

 • plechové montované garáže Siebau GmbH

 

{slider=Je garáž skutečně mobilní, jak uvádíte?}

Všechny naše garáže jsou skutečně mobilní a v případě Vaší potřeby je bude možné přemístit na jiné místo.{/slider}

 {slider=Dobrý den, ohlášení stavby nebo stavební povolení je potřeba u všech tipů garáží?}

Není, podle zákona pro mobilní stavbu do 25 m2 platí ohlašovací povinnost. Nad 25 m2 by se měl získat „územní souhlas“. Potřebné podklady samozřejmě klientům dodáváme.

Pro více informací pokračujte zde.{/slider}

 {slider=Je nutné pod celou garáž dělat základy?}

Ne, základové pasy stačí pouze pod přední a zadní část garáže. Základy by měly mít v běžných podmínkách nezamrznou hloubku 0,9 m a šíři 0,3 m. Naše společnost dodává výhradně samonosné garáže s průměrnou váhou 16 tun. Při této váze výrobce doporučuje základové pasy připravit, podle našeho návodu to však zručnější z Vás zvládnou svépomocí.

Více informací o osazení garáže naleznete zde.{/slider}

 {slider=Kolik mě bude stát doprava?}

Garáže jsou dodávány vždy v rozloženém stavu a montují se na místě stavby. V případě dodání pro montáž svépomocí je doprava již v ceně garáže a objednatel zajistí vyložení dílů z vozidla. V případě dodání včetně montáže dodavatelskou firmou je montáž a doprava montážníků na stavbu účtována samostatnou položkou a liší se podle vzdálenosti a velikosti garáže.{/slider} 

{slider=Jak je to s osazením garáže a kolik to bude stát?}

Osazení na místo určení se provádí většinou ručně, bez použití těžké techniky. Průměrná cena montáže (bez dopravy montážníků na stavbu) se pohybuje kolem 7 tis. Kč bez DPH (platí pro nejběžnější typ garáže 3 x 6 m). V naší kalkulaci obdržíte vždy přesný rozpočet.{/slider}

 {slider=Jaká je průjezdová výška standardní garáže?}

Standardní výška garáží je vpředu 2,34m, průjezdová čistá výška pod vraty 2,02 m. Pokud máte vozidlo s vyšší výškou (SUV, Offroad ...) nabízíme zvýšené garáže s průjezdovou čistou výškou pod vraty 2,15m, 2,40m, 2,65m. Požadavky s vyšší průjezdnou výškou lze uspokojit z programu menších montovaných hal.{/slider}

 {slider=Jak je možné využít snížené sazby DPH?}

Ano, sníženou sazbu DPH ve výši 15% je možné využít v souvislosti s § 48 Sazby DPH u bytové výstavby na  základě podpisu čestného prohlášení, že stavba je určena pro bytovou výstavbu. Toto platí pouze pro fyzické osoby.{/slider}

 

 {slider=Cena sekčních a výklopných je stejná?}

Výklopná manuální vrata jsou zahrnuta ve standardní dodávce většiny našich garáží. Za příplatek je  možné zajistit dodání vrat sekčních. Pokud chcete dodat garáž bez vrat, odpočet vrat je automatický.{/slider}

 

 {slider=Dobrý den, můžete nám dodat garáž včetně sedlové střechy typu A?}

Ano. Nabízíme dva typy podle pozice štítu (A – nad vratovou stranou, B – nad boční stěnou). Sklon střechy je vždy 26° a základní nosnost 125 kg/m2. Ceny se kalkulují individuálně na základě předem definovaných požadavků.{/slider}

 

 {slider=Kolik stojí automatický pohon včetně sekční vrat?}

Vzhledem k tomu, že ceny se mohou v průběhu roku měnit, kontaktujte nás a my Vám to rádi na vyžádání sdělíme.{/slider}

 

 {slider=Je možné si někde prohlédnout hotové garáže?}

Ano, připravujeme pro Vás otevření nového garážové centra 2km od Říčan. Nyní si můžete vzorek garáží prohlédnout v našem ukázkovém centru garáží v Tehovci. Prosím kontaktujte nás.{/slider}

 

 • drevené prístrešky na autá Brandenburger Carportwerk

 

 {slider=Dobrý den, ohlášení stavby nebo stavební povolení je potřeba u všech tipů přístřešků carport?}

Není, podle zákona pro mobilní stavbu do 25 m2 platí ohlašovací povinnost. Nad 25 m2 by se měl získat „územní souhlas". Potřebné podklady samozřejmě klientům dodáváme.

Pro více informací pokračujte zde.{/slider}

 

 {slider=Je nutné pod celý přístřešek carport dělat základy?}

Ne, základové pasy stačí pouze pod nosnou částí přístřešku. Základy by měly mít v běžných podmínkách nezamrznou hloubku 0,9 m a šíři 0,3 m. Důležité je dodržení rovinnosti základu.{/slider}

 

 {slider=Kolik mě bude stát doprava?}

Přístřešky carport jsou dodávány vždy v rozloženém stavu a montují se na místě stavby. V případě dodání pro montáž svépomocí je doprava již v ceně přístřešku a objednatel zajistí vyložení dílů z vozidla. V případě dodání včetně montáže dodavatelskou firmou je montáž a doprava montážníků na stavbu účtována samostatnou položkou a liší se podle vzdálenosti a velikosti přístřešku.{/slider}

 

 {slider=Jak je to s osazením přístřešku a kolik to bude stát?}

Osazení na místo určení se provádí většinou vždy manuálně bez použití těžké techniky.{/slider}

 

 {slider=Jaká je průjezdová výška standardno přístřešku carport?}

Standardní výška garáží je vpředu 2,34m, průjezdová čistá výška pod vraty 2,02 m. Pokud máte vozidlo s vyšší výškou (SUV, Offroad ...) nabízíme zvýšené přístřešky s průjezdovou čistou výškou pod vraty 2,15m, 2,40m, 2,65m. Požadavky s vyšší průjezdnou výškou lze uspokojit z programu menších montovaných hal.{/slider}

 

 {slider=Jak je možné využít snížené sazby DPH?}

Ano, sníženou sazbu DPH je možné využít v souvislosti s § 48 Sazby DPH u bytové výstavby na  základě podpisu čestného prohlášení, že stavba je určena pro bytovou výstavbu. Toto platí pouze pro fyzické osoby.{/slider}

 

 {slider=Je možné si někde prohlédnout hotové přístřešky carport?}

Ano v našem ukázkovém centru, kde můžete vidět a porovnat hned několik výrobců a technologií na jednom místě.{/slider}

 

Nenašli ste odpovede na Vaše otázky? Napíšte nám.

 

Stavebné činnosti firmy Hotovedomy s.r.o.

stavba

VSTUPTE na www.hotovedomy.cz

CENÍK STAVEBNÍCH PRACÍ - PDF

Foto z našich stavebních realizací ZDE

Stavebné práce - základ všetkého

Plánujete stavbu alebo rekonštrukciu domu či bytu, ale nemáte dostatok času, energie alebo potrebných skúseností? Využite služby spoločnosti Hotové domy s.r.o, radi vykonáme všetky stavebné práce za Vás.

Disponujeme výhradne skúsenými odborníkmi, ktorí presne vedia, čo a ako urobiť tak, aby bolo zakaždým dosiahnuté 100% kvality vykonávaných prác a spokojnosti klienta. Spektrum stavebných činností je veľmi široké, takže sa na nás môžete obrátiť naozaj s čímkoľvek.

Aké stavebné práce ponúkame?:

Stavba základovej dosky

Medzi najčastejšie stavebné práce patrí realizácia základovej dosky, ktorá je však náročná na precíznosť celkového prevedenia. A dnes toľko obľúbená stavba dosky svojpomocne, sa bez potrebných znalostí a praxe stavebníka rovná priamo hazardu. Ak teda chcete mať istotu, že výsledná doska bude kvalitná a zaručia maximálnu bezpečnosť celej stavby, zverte ju do rúk profesionálov.

Tepelná izolácia

 • Prvotriedne vykonaná, a teda vysoko efektívna tepelná izolácia je dnes základ, bez ktorého sa prakticky nikto nezaobíde. Nielenže zlepší komfort bývania, ale predovšetkým, v závislosti na zvolenom materiáli zníži náklady na kúrenie o 30% až 80%. Úspory tak môžu dosahovať niekoľko stoviek až tisíc euro ročne.

Rekonštrukcia a stavba na kľúč

Potrebujete zrekonštruovať dom či byt, alebo dokonca uvažujete nad stavbou rodinného domu? Nechajte si vykonať rekonštrukciu alebo stavbu na kľúč. Ušetrí vám starosti, námahu, čas a často aj peniaze.

Pokládka zámkovej dlažby

Nami vykonávané stavebné práce, zahŕňajú tiež pokládku zámkovej dlažby, ktorá je ideálna pre použitie pri stavbe príjazdových ciest, záhradných chodníčkov, verejných peších zón, a takisto sa výborne hodí pre vydláždenie terás atď. Ponúkame rýchlu a lacnú pokládku zámkovej dlažby - Vy vyberiete druh a farbu dlažby, my sa postaráme o jej dodanie a kompletnú pokládku.

Ploty a oplotenie na kľúč

Plot je takmer nevyhnutnou súčasťou každého domu a väčšiny iných stavieb. Dodávame širokú škálu plotov a oplotenia výhradne renomovaných značiek - od pletivových, plastových, betónových a murovaných až po kovové ploty, ktoré možno v závislosti od typu prispôsobiť presne Vašim potrebám a požiadavkám a nechať si tak postaviť plot na kľúč.

Tieto stavebné práce a mnoho ďalších služieb a produktov ponúka spoločnosť Hotové domy s.r.o, s nami máte istotu, že dostanete presne to, čo chcete - kvalitu za rozumnú cenu.

VSTÚPTE na www.hotovedomy.cz

CENNÍK STAVEBNÝCH PRÁC - PDF

Foto z našich stavebných realizácií TU

foto z realizací

Máte otázky z oblasti stavebných činností? Napíšte nám ich.

Skladovacie kontajnery z Nemecka

1339 1118f4d49441aa1f198f5c5451dbdb3a

 

Skladovacie kontajnery nemeckej zn SIEBAU ponúkajú vysokú úroveň kvality. Skladovacie kontajnery nemeckej zn SIEBAU so zárukou 10 rokov za prijateľnú cenu.

akcni nabidka baner sk

Skladovacie kontajnery - Výhody a vlastnosti

Skladovacie kontajnery Siebau sú ideálne a cenovo výhodné riešenie pre každého, kto potrebuje dostatočne veľký priestor na uskladnenie materiálu, prístrojov a celej rady potrebného vybavenia či predmetov.

Na výber je hneď niekoľko prevedení skladových kontajnerov, ktoré sa líšia veľkosťou úžitkovej plochy, tak vybavenosťou. Podľa toho, aký kontajner si vyberiete, sa potom odvíja výsledná cena, ktorá začína už na iba 1150 EURO.

Sme výhradným zastúpením nemeckého výrobcu Siebau GmbH pre SR.

Viac informácií VSTÚPTE

Katalóg produktov Siebau GmbH (PDF)

Kontajnery sú vyrobené z oceľového plechu s pozinkovaním, čím je zaručená ich vysoká odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu a pôsobeniu nepriaznivých prírodných vplyvov - dážď, sneh, priame slnečné žiarenie. Do kontajnera tak nezateká voda, neudržiava sa tu vlhkosť a nedochádza ku korózii, či znehodnotenie uskladnených vecí. Životnosť skladovacích kontajnerov, je vďaka tomu značne predĺžená a dosahuje aj niekoľko desiatok rokov. A to, bez nárokov na údržbu, s ktorou inak bývajú bežne spojené aj nemalé dodatočné výdavky.

Skladovacie kontajnery Siebau sú štandardne vybavené dvojkrídlovými vrátami, ktoré sú opatrené bezpečnostným zámkom, ktorá zabraňuje samovoľnému otvoreniu alebo násilnému vlámaniu. Takže všetko, čo sa v ňom nachádza, bude chránené a nemusíte sa obávať prípadného poškodenia či straty obsahu kontajnera. Vráta možno inštalovať aj do ďalších stien. Nosnosť strechy je až 125 Kg / m 2. Kontajner môže byť podľa potreby vybavený podlahou.

Skladovacie kontajnery možno dodať v zloženej alebo rozložené podobe, ktorá je finančne výhodnejšie. Samotná montáž je veľmi rýchla a všeobecne považovaná za najväčšiu výhodu skladovacích kontajnerov. Od chvíle, kedy je kontajner dopravený na miesto určené klientom, ho totiž možno pripraviť k plnému využitiu do niekoľkých hodín. Bez nutnosti vybavovať stavebné povolenie. 

 

Máte záujem skadové kontajnery? Napíšte nám.

 

 

 

Záhradné domčeky

zahradni-domek

Záhradné domčeky nemeckej zn SIEBAU ponúkajú vysokú úroveň kvality. Elegantný vzhľad s vonkajšou omietkou, s výberom farieb a množstvom doplnkov (dvere, okno, vnútorná výbava a ďalšie) robí tieto záhradné domčeky ľahko zakomponovatelné do architektonického štýlu Vášho bývania. Záhradný domček je možné využiť ako miesto pre ukladanie dreva, vonkajšie fajčiareň alebo ako zázemie odpadového hospodárstva. Záhradné domčeky nemeckej zn SIEBAU so zárukou 10 rokov za prijateľnú cenu.

Skôr opomínané záhradné domčeky sa dnes stali prakticky fenoménom a teší sa veľkej obľube, a to nielen na slovenských, ale aj českých záhradách, kde sa s nimi stretnete v mnohých rôznych podobách. Môže za to predovšetkým vývoj, aký sa v oblasti záhradných domčekov udial, už sa nejedná o nevzhľadné a často na kolene robené stavby. Súčasné záhradné domčeky ponúkajú moderný dizajn a kvalitné prevedenie. Plechové záhradné domčeky nemeckej spoločnosti Siebau patrí k absolútnej špičke. Okrem nevšedného dizajnu sa pýši použitím výhradne vysoko kvalitných materiálov. Oceľové plechy sú pozinkované a obsahujú prímes hliníka, čo rapídne zvyšuje ich odolnosť voči pôsobeniu nepriaznivých prírodných vplyvov a zabraňuje korózii. Vďaka tomu sa predlžuje životnosť celej stavby, ktorá sa počíta na desiatky rokov, počas ktorých nebudete musieť venovať čas pravidelnej údržbe, použitý materiál je totiž takmer bezúdržbový.

 V ponuke Siebau sa nachádza 4 základné typy záhradných domčekov, ktorých prevedenie dovoľuje maximálne prispôsobenie osobným požiadavkám, možno tak individuálne usporiadať umiestnenie okien a dverí a voliť medzi 8 farbami vonkajšie omietky. Rovnako je úplne na Vás, či dáte prednosť ploché alebo sedlovej streche a priestor pod ňou využívať pre vonkajšie posedenie. K dispozícii je tiež široká škála príslušenstva, ktorým môžete svoj záhradný domček vybaviť - držiak na bicykle alebo náradie, dierovaná plechová stena či rameno regálu pre umiestnenie políc a podobne. Udržať v domčeku prehľad a poriadok, tak bude naozaj ľahké. Hoci záhradné domčeky najčastejšie slúži ako malý sklad materiálu, náradia a záhradnej techniky, možností, ako ich využiť sú oveľa širšie. Výborne totiž poslúži tiež, ako letný byt, exteriérový fajčiareň, zázemie odpadového hospodárstva alebo priestor na uskladnenie dreva. Pokiaľ teda ku kvalite, variabilite prevedenia a využitia pripočítame ešte fakt, že sa zaobídete bez nákladného stavebného povolenia a vystačíte si iba s ohláškou, dôvodov, prečo si zaobstarať záhradný domček Siebau, je viac než dosť.

Videoprezentácia výrobca Siebau GmbH

Máte otázky ohľadom záhradných domčekov? Napíšte nám.

 

Hliníkové prístrešky na auto / hliníkové prístrešky ku domu

  

Potrebujete nový prístrešok na auto? Chcete účel splniť s moderným dizajnom a zároveň s eleganciou? Naše hliníkové prístrešky Vás o tom určite presvedčí. Prístrešky sú vhodné pre vozidlá, ale i napríklad nad vchodové dvere, miesto pergoly, klasickej garáže, ai Dodávame ich v rôznych prevedeniach a farbách, záleží teda čisto len na Vás, o aký typ, farbu, dizajn máte záujem. Prístrešky alebo tiež Carport ponúkame moderné, luxusné, ale aj lacnejšie varianty pre menej náročných klientov, takže materiálovo to môže byť aj hliník alebo oceľ.

akcni nabidka baner sk

Hliníkové prístrešky - výhody a vlastnosti prístreškov Skiatsu

S tým, ako narastá počet automobilov, stúpa aj dopyt po bezpečnom a cenovo výhodnom krytom státie, ktoré automobil ochráni ako zvonku, tak aj zvnútra. Hliníkové prístrešky Skiatsu splnené obe tieto požiadavky na výbornú.

 

 

Prístrešky sú vyrábané výhradne z kvalitných materiálov. Ťažiskovým prvkom je eloxovaný hliník použitý pre konštrukciu státie, čím je zaručená jej dlhá životnosť, vysoká odolnosť proti vzniku hrdze vplyvom nepriaznivých prírodných vplyvov a ďalším spôsobom poškodení. Výhodou je tiež farebná stálosť materiálu a jednoduchá a takmer minimálna potreba údržby.To isté platí o polykarbonátové streche, ktorej odolnosť je v porovnaní s ostatnými materiálmi, ako je napríklad sklo podstatne vyššia. V prípade spomínaného a často používaného skla až 20x. Polykarbonát takisto až 100% zamedzuje prieniku UV a 50% infračerveného žiarenia cez strechu do interiéru vozidla, kde tak nevznikajú nepríjemne vysoké teploty. Polykarbonát tiež disponuje 90% odolnosti proti skrúteniu, tvar strechy tak zostáva zachovaný.

Hliníkové prístrešky sú k dispozícii rovno v 5 základných sériových radoch, pričom v závislosti na sérii a typu je možné spolu prístrešky kombinovať. Vďaka tomu sa výrazne zvyšuje variabilita celého systému a prispôsobenie státie do podoby, ktorá bude plne vyhovovať vašim požiadavkám. Na výber je potom medzi klasickým jednoduchým hliníkovým prístreškom sa státím pre jeden automobil, prípadne pre dva alebo rovno vozy. Skiatsu tak ponúka ideálne riešenie nielen pre jednotlivca, ale aj početnejšie rodiny s viacerými automobilmi, a tiež firmy, ktoré tak môžu zamestnancom poskytnúť kvalitné kryté státie. Ďalej si možno farebne prispôsobiť konštrukcii aj strechu státie. Prípadne dodatočne vybaviť o podporné stĺpiky či vystužiť strechu, čím ešte zvýšite pevnosť a odolnosť prístrešku. To potom oceníte najmä v prípade, že bývate vo vyššie položených horských oblastiach, kde mnohokrát predstavuje problémy silný vietor alebo sneh.

Odolnosť prístreškov

 

 

Máte otázky na hliníkové prístrešky? Napíšte nám.

 

 

 

referencereferenceII

Zaujímajú vas ďalšie naše realizácie? Napíšte nám Vaše otázky.

Montované haly izolované / neizolované - nemecký výrobca Siebau GmbH Kreutzal

zateplená hala siebau

 

Čo ponúka montovaná hala? - Výhody a vlastnosti

Systém montovaných hál Siebau je veľmi variabilný ako z hľadiska možnosti individuálneho prispôsobenia požiadavkám investora, tak spôsobov využívania. Preto, sa tak viac než dobre hodí na uskladnenie materiálu, ale zároveň môže poslúžiť na výstavbu výrobných alebo športových hál, logistických centier či rozsiahlych krytých státí pre osobné i nákladné vozidlá.

montované haly a stavby

Sme výhradným zastúpením nemeckého výrobcu Siebau GmbH pre SR a ČR.

Viac na www.siebausk.sk

Montované haly sú k dispozícii rovno v 24 veľkostiach, čo umožňuje zvoliť presne takú veľkosť haly, akú potrebujete. Ďalej je na výber medzi samostatnou halou, dvojhalou alebo nadstavbovým riešením, pričom hĺbku a šírku haly je možné individuálne meniť.

Zmontovať halu z jednotlivých a presne padnúcich dielov je podstatne rýchlejší, než ju realizovať napr. Formou murované výstavby. Obstaraním montované haly, taky ušetríte čas, ktorý je mnohokrát na nezaplatenie. Rovnako rýchla ako samotná stavba je aj prípadná demontáž as ňou súvisiace mobilita. Halu tak možno kedykoľvek rozmontovať, uschovať alebo presunúť na úplne nové miesto, kde nájde ďalšie využitie, čo je bezpochyby jedna z najväčších výhod montovaných halových systémov.

Ďalšia a dosť možno ešte podstatnejšia výhoda je cena. Štandardnú nezaizolovanú halu kúpite už od 7359 Euro. Oproti klasickej výstavbe, sú teda úspory naozaj značné. Akúkoľvek montovanú halu Siebau je možné dodatočne vybaviť regálovým systémom a vytvoriť tak úložné priestory, prípadne zakúpiť deliace steny či doplniť vráta o elektrický pohon a mnoho ďalšieho.

Z uvedených informácií je teda zrejmé, že montovaná hala má celý mnoho výhod, vďaka ktorým sa jej vyhotovenie jednoznačne oplatí. Nemecké montované haly dodávame nezateplené aj zateplené. Pre podrobnejšie informácie zhliadnite stránky výrobcu, odkaz nižšie.

Video výrobcu montovaných hál Siebau GmbH

Zaujímate sa o montované haly? Napíšte nám.

 

Moduláré stavby - nemeckého výrobcu Rekers GmbH Spelle

     

mobilní domy

 

Jedná sa predovšetkým o tzv. Modulové stavby, skladajúci sa z jednej a viac k sebe napojených betónových buniek. Počet izieb tak nie je obmedzený, a možno ho upraviť podľa aktuálnych potrieb, ale ponúka aj ďalšie výhody. Mobilheim je tiež lacnejši, a to aj o tretinu, ako klasickým spôsobom realizované stavby. Mobilheimy bývajú spravidla nízkoenergetické, takže nielen že sa znížia výdavky potrebné na obstaranie domu, ale zároveň ušetríte za teplo. Z tohto dôvodu často Mobilheim neslúži len ku rekreácii, ale aj ako celoročný dom. Úroveň bývania je porovnateľná s akýmkoľvek iným typom stavby.

 

akcni nabidka baner sk

Modulárne stavby zažívajú raketový vzostup. Ponúkajú možnosť kvalitného a nízkoenergetického bývania v podobe mobilných domov, s minimálne o 30% nižšími nákladmi na stavbu v porovnaní s murovanou výstavbou. Prefabrikované betónové moduly, sú tiež s obľubou využívané k realizácii komerčných priestorov a kancelárií.

Betónové moduly Rekers - výhody a vlastnosti

Za najväčšiu výhodu modulárnej výstavby je všeobecne považovaná, už spomínaná nízka cena - meter štvorcový už od 214 euro. To však nie je jediné, čo takýto spôsob výstavby ponúka. Veľkým pozitívom je aj rýchlosť výstavby, ktorá prebieha zmontovaním jednotlivých modulov. A v závislosti od rozsahu sa počíta na hodiny, maximálne dni. Rovnako rýchla je aj prípadná demontáž.  Celú stavbu je tak možné kedykoľvek a takmer kamkoľvek premiestniť. Výstavba navyše nevyžaduje základovú dosku. S tým súvisí rozšíriteľnosť a celková variabilita systému Rekers. Už dokončený mobilný dom, kancelária, škôlka, obchodný priestor ...,  možno tiež kedykoľvek doplniť o nový využiteľný priestor tak, že zaobstaráte a namontujete ďalší modul.

Tým však prispôsobiteľnosť modulárnych stavieb nekončí. Investor si môže ďalej zvoliť farebný odtieň omietky alebo typ strechy. Na výber je medzi štandardnou plochou, sedlovou a valbovou strechou, ktorá dodá stavbe nádych luxusu. Samozrejmosťou je aj celý rad dodatočných služieb a príslušenstva, ktoré je možné vykonať alebo realizovať. Na prianie môžeme do modulov pripraviť otvory pre okná a dvere, vrátane ich kompletnej dodávky a usadenia, a tiež inštalovať izoláciu, tým dôjde k výraznému zníženiu nákladov na vykurovanie a vznikne celoročne obytný dom.

Virtulní prehliadky - mobilné betónové skelety

Mobilná kancelária z betónových skeletov

Viac informácií - VSTÚPTE

Cenník modulárných stavieb (PDF) 

 

 

Státie pre auto / prístrešky pre auto - Siebau GmbH Kreuztal

přístřešek na auto 

Prístrešky na auto sú ideálnym a predovšetkým lacným spôsobom, ako rýchlo vyriešiť problém chýbajúceho státie pre svoj ​​automobil. A súčasne získať výrazný dekoratívny prvok, ktorý oživí Váš dom aj záhradu. Prístrešky sú vyrábané z materiálov, ako drevo, hliník alebo oceľ. Najväčšej popularite sa však tešia práve oceľové prístrešky na auto, ktorých výrobou sa zaoberá aj spoločnosť Siebau, ktorá patrí k špičke na trhu a jej produkty, sú známe vysokou kvalitou a moderným dizajnom.

Prístrešky na auto - cena a prevedenie

Ak uvažujete nad kúpou prístrešku, máte na výber z celej rady prevedení. K dispozícii sú ako štandardné jednoduchá státie pre jeden, tak aj dva automobily. Siebau však nezabúda ani na to, že nie vždy sú jedno alebo dve parkovacie miesta dostačujúca. Takže ak potrebujete pred nepriaznivými vplyvmi počasia ochrániť hneď niekoľko vozov, môžete využiť prístrešky s radovým státím. V závislosti na tom, sa potom odvíja výsledná cena. Oceľový prístrešok môžete kúpiť už od necelých 2000 Euro.

Prístrešky na auto Výhody a vlastnosti

Dôvodov, prečo si prístrešky získavajú čoraz väčšiu pozornosť, je veľa. Jedným z nich je bezpochyby rýchlosť a jednoduchosť výstavby, tá sa pohybuje v rozsahu niekoľkých hodín. Taktiež sa jedná o vhodný doplnok existujúce garáže, ktorý nielenže ponúkne ďalšie kryté státie, ale aj skvele nahradí chýbajúce pergolu. A vytvorí tak miesto ako stvorené na odpočinok a konverzáciu počas slnečných dní. Prístrešky Siebau sú navyše veľmi odolné a na rozdiel od drevených prístreškov majú takmer nulové nároky na údržbu. Vďačí za to ošetrujúcim náterov a povrchovej úprave "Galvalume", teda metóde pozinkovanie, ktorá niekoľkonásobne zvyšuje odolnosť proti korózii. Prístrešok možno tiež prispôsobiť ako rozmerovo, tak vzhľadovo - vsadením čiastočné alebo celkové panelové výplne počínajúc a sklonom a typom strechy končiac. Samozrejmosťou je predĺžená 10-ročná záruka.

Prístrešky Siebau sú originálne nemecký výrobok. Ponúkajú vysokú úžitkovú hodnotu, nepodliehajú hrdze, majú originálny dizajn, poskytujú individuálne rozmery a môžu byť dodávané v kombinácii s akostným drevom. Prístrešky Siebau sú vyrábané z ocele s povrchovou úpravou, ktoré dlhodobo odolá náročným poveternostným vplyvom. Státie pre auto - Prístrešky pre autá z ocele - Nemecká výroba = záruka kvality! Získajte viac informácií o oceľových prístreškoch pre autá na tejto stránke.

Virtuálne prehliadky oceľové prístrešky na autá Siebau GmbH.

Video výrobcov prístreškov pre autá Siebau RAUMSYSTEME GmbH

 

Máte otázky? Napíšte nám.

 

 

 

Hliníkové pergoly 

 

Hliníkové pergoly = kvalitní a spolehlivý systém zastřešení.

Přicházíme na trh se systémovým řešením hliníkových pergol. Využijte naši nabídku a nechte si postavit hliníkovou pergolu. V dnešní době se hliníkové pergoly stávají nedílnou součástí domácnosti, veřejných prostor nebo chalup. Hliníková pergola svým prostorem poskytuje ideální místo ke každodenní relaxaci. Výhodou hliníkových konstrukcí je, že jsou bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost.

akcni nabidka baner sk

Vždy se snažíme přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a nabídnout mu nejlepší řešení hliníkové pergoly. Dodáváme hliníkové pergoly s plným servisem od projektování až po montáž.

 

Máte otázky na hliníkové pergoly? Napíšte nám.

 

 

 

Dřevěné přístřešky pro auta / stání pro auta

drevene pergoly one trade pokracovani

drevene pergoly one trade

dřevěný přístřešek na auto

Německé dřevěné přístřešky Carportwerk představují přístřešky vysoké kvality a elegantního vzhledu. Garážová stání Carportwerk jsou dodávána výhradně z kvalitního evropského dřeva podle tradičního umění truhlářů. Dřevěné přístřešky je možno přizpůsobit požadavkům zákazníka tak, aby přístřešek co nejlépe zapadl do architektonického stylu zákazníkova bydlení.

akcni nabidka baner sk

Dřevěné přístřešky Carportwerk

Dřevěné přístřešky jsou v současnosti velmi módním a vysoce estetickým řešením garážového stání, které nejenže poskytuje dostatečnou ochranu automobilu před nepříznivými vlivy počasí, ale také slouží jako výrazný oživující architektonický prvek domu a zahrady. Dřevěné přístřešky pro auto (carporty) německé společnosti Carportwerk se těší velké a neustále rostoucí oblibě. Vděčí za to především své vysoké kvalitě jak z hlediska provedení, tak výběru materiálu. Díky tomu je zaručena dlouhá doba životnosti, přesahující minimálně několik desítek let.

Dřevěné přístřešky – cena a variabilita

Cena dřevěných přístřešků se odvíjí od typu provedení a případného pořízení dodatečných doplňků. Kvalitní a designově poutavý přístřešek, pak pořídíte již cca., od 70 000 Kč a výše. Systém Carportwerk je maximálně variabilní, díky tomu si můžete svůj přístřešek přizpůsobit na míru osobním požadavkům. K dispozici jsou jak standardní jednoduchá stání pro jeden automobil, tak stání pro dva vozy. Dřevěné Carporty dále nabízejí výběr z více typů provedení střechy. Jednoznačně nejoblíbenější variantou jsou přístřešky s plochou střechou. Hodí se totiž téměř kdekoliv a k jakémukoliv jinému architektonickému stylu. Případně lze zvolit sedlovou nebo pultovou střechu a vytvořit tak nejen stání pro automobil, ale také vkusnou zastřešenou terasu. Pokud toužíte po luxusnějším přístřešku, doporučujeme valbovou střechu nebo designové přístřešky na míru. Dřevěné designové Carporty přímo překypují luxusem a originálním designem, který dělá z obyčejného a dobře vypadajícího stání hotové umělecké dílo. Jedná se tak o ideální řešení pro náročnější klienty, kteří se nespokojí s kdečím a potrpí si na jedinečnost. Pro ekonomicky a ekologicky smýšlející zájemce, jsou připraveny přístřešky se solárními panely. Se solárními přístřešky se můžete stát soběstačnými ve výrobě elektřiny a podstatně tak ušetřit náklady na energie. 

Virtuální prohlídka dřevěných přístřešků

Dřěvěný přístřešek na dvě auta

Dřevěné přístřešky pro auta jsou dodávány na klíč nebo s možností vlastní montáže. Po instalaci je dřevěný přístřešek připraven k okamžitému použití. Samozřejmostí je plný servis pro zákazníka - návštěva místa, dokumentace, doprava. Dřevěné carporty Carportwerk jsou ideální ochranou Vašeho auta a vítaným doplňkem Vašeho domu. Vybrané dřevěné přístřešky si můžete po telefonické domluvě osobně prohlédnout v ukázkovém centru garáží v Tehovci u Říčan.

 

 

 

 

Lacné plechové garáže - výrobca Wojstal zoo Szcyrzyc

foto levné plechové garáže

Potrebujete lacnú plechovú garáž s preferencií ceny a rýchle dodávky na kľúč? Lacné plechové garáže z Poľska sú ideálnym riešením. Plechové garáže vynikajú predovšetký  atraktívnou a najnižšou cenou. Za veľmi priaznivé ceny získate rôzne plechové garáže, plechové dvojgaráž, plechové radové garáže s plochou alebo sedlovou strechou.

akcni nabidka baner sk

Vlastnosti a výhody plechové garáže

Potrebujete lacno a rýchlo státie pre auto, sklad dreva alebo dielňu? Potom sú pre Vás lacné plechové garáže ideálnym riešením. Skvele totiž splní všetko, čo by ste od nich mohli vyžadovať. Hlavnou výhodou oproti konkurenčným garážam je extrémne nízka cena a vysoká odolnosť proti pôsobeniu nepriaznivých vplyvov - dážď, sneh alebo priame slnečné žiarenie. Garáže sú pozinkované, čo podstatne zvyšuje odolnosť proti korózii. S tým priamo súvisí takmer nulové nároky na údržbu. V priebehu užívania, teda nie sú potrebné žiadne dodatočné výdavky. Ďalším plusom plechových garáží je doba stavby. Tá je v porovnaní s výstavbou nákladné murované garáže niekoľkonásobne rýchlejší. Prebieha totiž zmontovaním jednotlivých častí. Vďaka tomu, je garáž pripravená k využívaniu už počas jednej maximálne niekoľkých hodín od príchodu na miesto určenia. Rovnako tak rýchla je aj prípadná demontáž, takže ak bude treba, môžete plechovú garáž jednoducho rozložiť a uskladniť alebo presunúť na iné miesto, kde nájde lepšie uplatnenie. Z tohto dôvodu, sú tiež často využívané ako rýchle sklady materiál na stavbách a podobne. jej umiestnenie takisto nevyžaduje stavebné povolenie.

Cena lacné plechové garáže

Plechové garáže Wojstal môžete kúpiť už za čiastku okolo 300 euro. Výsledná cena sa však odvíja od Vašich nárokov na prevedenie a vybavenosť garáže, pričom je na výber hneď z niekoľkých variantov, ktoré možno prispôsobiť osobným potrebám. Wojstal ponúka ako štandardné garáže sa státie pre jeden automobil aj dvojgaráže, prípadne možno tiež zrealizovať radové garáže. K dispozícii je potom široká škála farieb RAL (24), čo umožní prispôsobiť farbu garáže tak, aby korešpondovala s okolím. Prispôsobiteľnosť plechových garáží Wojstal však výberom farby rozhodne nekončí. Môžete si tak zvoliť potrebné rozmery, či dáte prednosť klasickej ploché alebo naopak sedlovej streche, ktorá je v súčasnosti veľmi moderná. Ďalej je možné pokračovať typom bránového systému - dvojkrídlové, sekčné alebo výklopné brány. Prípadne voľbou manuálneho alebo diaľkového otvárania vrát a obstaraním dodatočného vybavenia tzn. dvere, okná a iné.

Virtuálne prehliadky lacných plechových garáží.

Najpredávanejšia garáž pozink - cena 462 euro                         Plechová garáž na dve autá s bránami a sedlovou strechou                        

Plechová garáž pozink + vonkajšia RAL vrátami                         Eurogaráž s bránami a sedlovou strechou

Lacné plechové garáže z Poľska sú najlacnejším riešením garážového státia pre jedno i viac automobilov. Lacné plechové garáže Vám dodáme vo veľmi krátkej dobe a garáž osadíme a zmontujeme na vašom pozemku is príslušenstvom podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Plechové garáže môžete po inštalácii okamžite začať používať. Samozrejmosťou je plný servis pre zákazníka - od spracovania ponuky, cez vyhotovenie dokladov až po dopravu garáže na miesto určenia a montáže. Naša ponuka lacných plechových garáží z Poľska je ponukou kvalitných garáží, ktoré nemajú nič spoločné s tzv. "Plechovou búdou". Lacné plechové garáže môžete vidieť v našom ukážkovom centre.

Máte zájem o lacnú garáž? Napíšte nám.

 

Plechové garáže s omietkou

garáž siebau

 

Plechové garáže nemeckej zn SIEBAU ponúkajú vysokú úroveň kvality v oblasti plechových garáží a Carport. Plechové garáže SIEBAU sú dodávané v širokej ponuke rozmerov a tvarov s bohatou ponukou príslušenstva. Elegantný vzhľad plechové garáže s vonkajšou omietkou, s výberom farieb a množstvom doplnkov (dvere, okno, vnútorná výbava a ďalšie) robí tieto plechové garáže ľahko zakomponovatelné do architektonického štýlu Vášho bývania. Vybrať si môžete garáž pre jedno auto, dvojgaráž alebo prístrešok pre auto.

akcni nabidka baner sk 

Plechové garáže Siebau sú tiež vhodné na využitie ako záhradné domčeky. Záhradný domček je možné využiť ako miesto pre ukladanie dreva, vonkajšie fajčiareň alebo ako zázemie odpadového hospodárstva. Montované plechové garáže SIEBAU sa dodávajú na kľúč a po jednoduchej montáži sú ihneď pripravené na používanie. Samozrejmosťou je plný servis pre zákazníka - návšteva miesta, dokumentácia, doprava garáže. Plechové garáže nemeckej zn SIEBAU so zárukou 10 rokov sú najlepšou cestou ku kvalitnej garáži za prijateľnú cenu. 

Plechové garáže 

Podľa štatistík je v SR registrovaných vyše 4,6 milióna osobných automobilov, ktoré je nutné niekde zaparkovať, pričom by malo státie uchrániť auto pred odcudzením či poškodením. Ale nie vždy tomu tak je. Veľká časť vozov iba stoja vonku, kde sú vystavené nežiaducim vplyvom. Majitelia si to našťastie stále viac uvedomujú. Vo vyriešenie tohto problému im však často bránia obavy z vysokých nákladov na realizáciu garážového státia. Tie sú ale zbytočné, existuje totiž lacné a rýchle riešenie - plechová garáž. 

Výhody plechové garáže - ušetrí peniaze i čas 

K najväčším výhodám plechové garáže patria predovšetkým podstatne nižšia cena. Obstaraním, je totiž možné ušetriť až 50% nákladov potrebných na výstavbu murované alebo betónové garáže, čo predstavuje niekoľko desiatok až stoviek tisíc korún. Hlavným použitým materiálom sú oceľové plechy, ktorých jednotlivé dielce sú k sebe postupne montované. Vďaka tomu, tak možno garáž postaviť bez použitia ťažkej techniky do 24 hodín. Ihneď potom, je pripravená na užívanie. Odpadajú tak zdĺhavé týždne výstavby. 

Plechové garáže - mobilita a vysoká odolnosť 

Rovnako rýchla je aj prípadná demontáž. V prípade potreby, je teda možné kedykoľvek uvoľniť priestor na iné účely a garáž jednoducho premiestniť alebo len zložiť a uschovať. Mobilitu oceníte aj vo chvíli, keď sa rozhodnete napríklad odsťahovať. Plechová garáž má zároveň minimálne až nulové nároky na údržbu, čo je dosiahnuté použitím výhradne kvalitného materiálu a aplikáciou ochranných náterov a ďalších povrchových úprav. Tie zvyšujú odolnosť proti poškodeniu a korózii. 

Plechové garáže na kľúč a ich využitie 

Ponuka plechových garáží je naozaj široká - od štandardnej jednoduché garáže pre jeden automobil, až po dvojgaráž alebo radové garáže. Celý systém je maximálne variabilný, čo umožňuje podobu a vybavenosť garáže prispôsobiť individuálnym potrebám. Je tak čisto na uvážení každého, či sa rozhodne dať prednosť väčším alebo menším rozmerom, výklopným či sekcionálnej bráne, prípadne sedlovej alebo plochej streche. Samozrejmosťou je potom možnosť voľby farby omietky. Prípadne dodatočného obstarania doplnkov ako odkvapy alebo pridanie otvoru pre okno a podobne. Všetky tieto vlastnosti predurčujú plechové garáže k celej rade využitie. Nemusí tak slúžiť iba k ochrane automobilu. Súčasne môže skvele plniť funkciu domácej dielne, skladu materiálu či vykurovacích palív. Taktiež poskytuje ideálne miesto pre uskladnenie záhradnej techniky.Medzi absolútnu špičku na poli plechových garáží patrí nemecký výrobca Siebau, ktorého garáže a ďalšie produkty sú známe pre svoju vysokú kvalitu a moderný dizajn.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám.

 

 

 

Betónové garáže z Nemecka - výrobca Rekers GmbH Spelle

 

betonové garáže

Záujem o betónové garáže v SR rapídne vzrástol. A to predovšetkým vďaka našej spoločnosti Hotové domy sro, ktorá zastupuje nemeckého výrobcu Rekers, absolútnu európsku špičku v oblasti betónových garáží a prístreškov pre automobily. Hlavnou devízou značky je maximálny dôraz kladený na kvalitu, využiteľnosť a dizajn zároveň.

Vlastnosti a výhody betonové garáže Rekers

Čo všetko betónové garáže ponúknu, a prečo sú tak obľúbené? Jedným z hlavných dôvodov je nepochybne cena betónovej garáže, ktorá je v porovnaní s murovanou výstavbou až o 50% nižšia. Úspory, sa teda tvoria rádovo tisícov eur. Peniaze však nie sú to jediné, čo zaobstaraním betónové garáže ušetríte. Zároveň totiž ušetríte aj čas potrebný k realizácii murované garáže, tá môže trvať týždne až mesiace. Naopak stavba montované betónové garáže trvá iba pár hodín. A ihneď potom je plne pripravená na užívanie.

Takto vykonaná garáž je navyše mobilná, preto ju možno kedykoľvek a takmer kamkoľvek presunúť. Ak teda budete zrazu potrebovať uvoľniť priestor pre inú stavbu či využitie, stačí garáž presunúť. Garáže Rekers, tiež ponúkajú oproti iným garážovým riešeniam porovnateľných rozmerov väčší úžitkový priestor. Môže za to práve použitý materiál. Betónové steny garáže, sú totiž tenšie. Vysoká únosnosť, kvalita a odolnosť proti poškodeniu je pritom zachovaná.

akcni nabidka baner sk

Veľkou výhodou je tiež prispôsobiteľnosť. Je možné vybrať si také rozmery a prevedenie garáže, ktoré 100% vyhovuje Vašim potrebám, finančným či priestorovým možnostiam. Na menší pozemok alebo pre mladé rodiny je ideálna jednoduchá garáž pre jeden automobil. Rekers však myslí aj na tých, kto vlastní nie jeden, ale aj dva a viac automobilov. V ponuke tak nájdete aj priestorné dvojgaráže, trojgaráže alebo radové garáže.

Či už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek typ, môžete si ďalej zvoliť farbu vonkajšej omietky, či bude mať výklopné alebo priestorovo úspornejšie sekčné vráta, alebo sedlovú či plochou strechu.

Samozrejmosťou je potom možnosť dodatočného obstarania príslušenstva ako napr. Bodové svetlá pre podsvietenie brány, kľúčový spínač atď. Prípadne zavedenie elektroinštalácie, zosilnenie stien a stropu, doplnenie garáže o bočné dvere či okno.

Betónové garáže nemeckej zn. REKERS s podlahou ponúkajú Vášmu autu kvalitnú ochranu. Dodávajú sa vrátane podlahy na kľúč a sú osadené na miesto určenia vo veľmi krátkej dobe. Po inštalácii sú montované garáže REKERS okamžite pripravené na použitie. Samozrejmosťou je plný servis pre zákazníka - od spracovania ponuky, cez vyhotovenie dokladov až po dopravu garáže na miesto určenia a montáže.

Virtuálne prehliadky betónové garáže Rekers GmbH.

Video výrobca betónovej garáže Rekers GmbH

Wrong YouTube URL