betonová dvojgaráž

25.1.2018

Náročnosť stavby garáže mnoho ľudí odrádza od zhotovenia kvalitného parkovanie pre svoje vozidlo. Našťastie existuje aj riešenie, kedy získate garáž a v podstate ani nemusíte pohnúť prstom. Volá sa hotové garáže.

garáž

29.12.2017

Pri výbere garáže sa veľa ľudí ocitá tak trochu medzi dvoma mlynskými kameňmi. Na jednej strane nie je ochotná investovať do nákladné murovanej garáže. Pripadá jej to príliš drahé a vlastne zbytočné. Za cenu mnoho času a vysokých nákladov budujete dlho objekt, ktorý má v podstate jednu funkciu. Môže vám tak pripadať, že sem utápate príliš veľa finančných prostriedkov. Ani opačné riešenie ale nepovažujete za ideálne.

24.11.2017

Rozhodli ste sa radšej pre samostatnú garáž, než si zbytočne ukrajovať priestor zo svojho rodinného domu? Robíte mimoriadne dobre. Bola by veľká škoda uberať si zbytočne obytný priestor, ktorý môžete využiť inak a oveľa efektívnejšie. Samozrejme nie je problém postaviť si garáž inde.

Fotografie nami dodaných garáží a prístreškov

Pre virtuálne prehliadky dodaných garáží kliknete TU

Hliníkový prístrešok Skiatsu typ KC, montáž v ukážkovom centre

pergola

Hliníkový prístrešok japonský výrobca Skiatsu, typ KCR čierna farba - akčná uvádzacia cena 2 885 €.

přístřešek

Hliníkový prístrešok typ KRB, zavádzacia akčná cena 2 385 €.

hliníkové přístřešky a zastřešení

Nemecký oceľový prístrešok s uzamykateľným boxom.

přístřešek s uzamykatelným boxem Siebau

Alu hliníkový prístrešok Skiatsu série My lish, akciová zľava 20% - cena obstarania 3 020 €.

přístřešek

Nemecký oceľový prístrešok na auto, výrobca Siebau GmbH, akčné prístrešok s cenou 2 000 €.

přístřešek na auto

Hliníkové zastrešenie autá Skiatsu typ KRB.

hliníkové zastřešení na auto

Oceľový prístrešok na auto Siebau GmbH, manželia Benešovi - Liberec 2 000 €.

ocelový přístřešek venkovní

přístřešek na auto ocelový

Nemecká betónová garáž s podlahou Rekers GmbH v kombinácii s oceľových prístreškom Seibau GmbH - manželia Maskovi 

betonová garáž Rekers

zastřešení

hotové garáže

ukázkové centrum garáží

přístřešek

garáž

levné plechové garáže 

levné garáže

montované garáže

nejlevnější garáže

 

 betonové garáže

přístřešek sekční vrata

 • foto pred a po osadení a ďalej po montáži prístreškov na dve vozidlá
  Nemecká betónová garáž s podlahou Rekers GmbH - pán Knotek

  pred a po osadení

betonová garáž Knotek betonová garáž Knotek po osazení

 • Nemecký moderné veľkopriestorový prístrešok na dve autá - manželia Kriegerbeckovi 

Manželia Kriegerbeckovi vyriešili problém s nepríjemným zimným škrabaním a odpratávaním snehu obstaraním moderného prístrešku na dve autá. Ešte pred samotným dodaním sme manželom zrealizovali kompletnú pokládku zámkovej dlažby typ "Ičko" na ploche o rozlohe cca 150m2. Kladenie dlažby bola o to náročnejšia, že sme realizáciu zabezpečovali tak ako nám to počasie dovolilo. Doba montáže prístrešku dva dni, investície 5 000 €.. Dodaním prístrešku sa manželia navždy zbavili problému s odpratávaním snehu av letných mesiacoch s horúčavou vnútri zaparkovaného vozidla. Manželia Kriegerbeckovi boli natoľko spokojní, že si objednali montovanú plechovú garáž nemeckého výrobcu Siebau.

moderní přístřešek na auto

přístřešek na auto  montáž přístřešku 

montované garáže 2

montované garáže 3 montované garáže 1

 • Plechové garáže s omietkou, rovné steny

Montáž plechové dvojgaráže so štruktúrovanou omietkou nám trvala celý deň. Plechovú garáž sme kotvili nie do vopred pripraveného základu, ale do betónových obrubníkov s tým, že spevnené plochy budeme realizovať hneď z jari, keď bude počasie prívetivejšie. Ukážka postupu montáže.

plechové garáže montované

boční stěna plechová garáž  montáž garáže

 • Nemecká betónová garáž s podlahou Rekers v kombinácii s dodatočnou realizáciou dreveného prístrešku - manželia Trägerovi

Manželia Träger mali priania si k svojmu novému rodinnému domu zaobstarať garáž, kde by parkovali ich auto. V ideálnom prípade mala garáž poslúžiť aj ako miesto, kde by bolo možné v prípade potreby zlého počasia tráviť čas s ich priateľmi. Po dlhom výbere došli k riešeniu v podobe prefabrikované garáže v kombinácii s dreveným prístreškom na auto. Garáž s prístreškom je iba pár metrov od ich domu, takže prístrešok využívajú ako miesto na posedenie s priateľmi. Farba vonkajšie omietky garáže, tak tašiek a lazúra farby dreva je v rovnakých farbách ako ich rodinný dom. Garáž s prístreškom tak splnila ich predstavy. 

neradec - betonov gar rekers s devnm pstavkem 6 x 6

Nemecká plechová garáž Siebau s prístreškom, manželia Lednický

Manželia Ledničtí mali veľké problémy s parkovanie svojich dvoch áut. Rozhodli sa teda vec riešiť zbúraním starej garáže a obstaraním garáže nové. Ich voľba padla na nemeckú kvalitu v podobe plechovej garáže s omietkou v kombinácii s prístreškom Siebau. Pred samotnou montážou novej garáže sme manželom pomohli demontovať ich starú garáž a vykonali sme potrebnú stavebnú pripravenosť vo forme základov pre ukotvenie novej garáže. Manželia Ledničtí boli s výsledkom natoľko spokojní, že si objednali kompletnú realizáciu nového plota a zámkovú dlažbu okolo ich rodinného domu. Doba realizácie zákazky 2 dni.

plechová garáž Siebau Raumsysteme akce Lednický   

Plechové garáže Siebau v kombinácii s prístreškom na auto

Pani Dostálová potrebovala vyriešiť problém s parkovaním áut. Po konzultácii s naším pracovníkom sa rozhodla pre zostavu nemeckých plechových garáží Siebau RAUMSYSTEME. Pred samotnou montážou garážou sme pani Dostalove  zrealizovali kompletnú pokládku zámkovej dlažby pred garáže. Doba realizácie 4 dni zámková dlažba + 1 deň montáž garáží.

Velkoprostorová montovaná garáž

Plechové garáže Siebau v kombinácii s prístreškom na auto

Ukážka veľmi populárne plechové zostavy garáže a oceľového prístrešku Siebau. Montáž realizovaná 1 deň, plnohodnotné parkovanie pre 2 autá, záruka 10 rokov.

praha vchod plechov gar se stnm seibau

Plechové garáže s vonkajšou omietkou Siebau, Vrchlabí

Manželom Hartmannov v roku 2012 zhorela ich stará garáž s Köln. Potrebovali riešiť vzniknutú situáciu s parkovaním ich auta. Najmä ale potrebovali niekam uskladniť potrebné náradie. Rozhodli sa pre dodávku montovaných garáží Siebau. Dôvodom bola výrazne nižšia cena v porovnaní s bežným spôsobom výstavby. 

vrchlab plechov gar siebau

 • Lacná plechová poľská stavba "búda" 2,4 x2, 4m za bezkonkurenčných 340 €.

 

Tu sme realizovali pre zákazníka dodávku najlacnejšie plechových stavieb.

 

levná garáž

 • Lacné poľské garáže Wojstal

Ukážka najpopulárnejší garáže zo segmentu najlacnejších poľských garáží na trhu v SR. Poľské plechové garáže patrí do najlacnejšieho segmentu garáží, ktoré dodávame a sú vhodné najmä pre skladovanie náradia, veľmi často je montujeme na stavby. Ceny poľských plechových garáží začínajú už od 340€  vrátane montáže. Montáž prebieha spravidla okolo 1 hod. Lacné poľské garáže neodporúčame do oblastí s vyšším výskytom snehu. Kvalita poľských garáží zodpovedá ich veľmi nízkej cene.

levná garáž

 • Drevený moderné Prístrešok na dve autá nemeckého výrobcu Carportwerk GmbH

dřevěný přístřešek

 • Betónové garáže Rekers s prístreškom Siebau

Pán Lipka sa na nás obrátil so žiadosťou o dodaní dvoch betónových garáží. Jedna garáž s prístreškom a jedna samostatná garáž. V čase, keď nás pán Lipka kontaktoval, jeho nový montovaný dom ešte nestál. Keď sme pýtali pána Lipka prečo si vybral našu spoločnosť, jeho odpoveď bola nasledujúca. Keď som dostal cenu za stavbu dvoch garáží priamo od výrobcu resp. dodávateľa montovaného domu, bola cena rádovo o státisíce vyššia ako dodávka od Vašej firmy. 

betonov_gar_s_pstekem

Použitie betónových prefabrikovaných modulov Rekers na účely mobilnej kancelárie

V tomto prípade sme použili betónové moduly pre účely mobilných kancelárií. Zadaním celého projektu bolo vytvorenie mobilných kancelárií, ktoré budú spĺňať moderné požiadavky a to ako svojím designom, tak aj prevádzkovými nákladmi na prevádzku. Celková doba realizácie 12 dní v prevedení na kľúč. Betónové moduly Rekers sa dodatočne zateplili, vykonala sa montáž okien a dverí, vonkajších roliet, hliníkové pergoly, prístrešku.
Najskôr sme zaistili osadenie modulov prostřenictvím žeriavu.

osazení betonové garáže

 

 • V ďalšej fáze sme osadili otvory oknami a dverami. Použitá bola viackomorové okná s izolačnými trojsklami.

betonová garáž

 • Vzhľadom k tomu, že je požiadavka na minimálne tepelné straty, celý plášť sme zateplili 10cm izolantom. Z čelnej strany modulov sme namontovali hliníkovú pergolu, ktorá bude plniť fukcii markízy. Pretože sú mobilné kancelárie umiestnené v mieste, kde hrozí nebezpečenstvo krádeže, boli dodatočne namotovány vonkajšie rolety, ktoré znížia riziko neoprávneného vniknutia.

zateplení garáže

 • Finálny stav po úpravách: fasáda, vonkajšie rolety, čelné pergola.

betonová garáž uvnitř

 • Mobilné kancelárie boli doplnené o bočné prístrešok. Celková doba realizácie 12 dní. Celá stavba je mobilný s možnosťou presunu a nie je založená na základovej doske. Moduly sú položené na pilotoch. Betónové moduly možno využiť aj na účely: skladu, kancelárie, predajne a ďalšieho.

betotová garáž jako kancelář

Plechová garáž Siebau s nadstavbovým prístreškom, Uhlířské Janovice

Investorka pani Šauerová mala jasnú o svojom zámere. Chcela zrealizovať parkovanie pre svoje auto a ďalej vytvoriť priestor, kde by bolo možné uložiť záhradné náradie a ďalšie veci. Po konzultácii s naším poradcom padla voľba na kvalitné plechovú nemeckú garáž s prístreškom. Pred samotnou dodávkou garáže sme pani Šauerové v uhliarskych Janovicich zrealizovali komplentí stavebnú pripravenosť pre montáž garáže. Súčasťou stavebných úprav bola aj pokládka zámkovej dlažby. Doba výstavby jeden deň montáž garáže a státia + tri dni pokládka zámkovej dlažby

2012-10-25_12.07.37

Nemecký oceľový prístrešok na auto Siebau

Kompletná dodávka státie na jedno vozidlo so stenovými výplňami. Záruka 10 rokov,

carport_1

Betónové garáže Rekers, prevedenie dvojgaráž Praha

Dodávka dvoch betónových modulov "garáží" bola realizovaná pre stavebnú firmu, ktorá zabezpečovala stavbu rodinného domu v katastri Praha východ. Hlavným dôvodom, prečo stavebná firma nerealizovala stavbu garáží sama, bola cena. Majiteľ stavebnej firmy si ľahko spočítal, že, aj keď bude stavať garáže prostredníctvom jeho firmy, nie je možné, aby dosiahol na tak nízku cenu pri porovnateľnej kvalite. Rozdiel v jeho prípade predstavoval minimálne 30% ceny s tým, že dodávka garáží bola výrazne rýchlejšia než stavba.

20092011252

Betónové garáže s podlahou Rekers, prevedenie Vario 6x9mm

Dôvodom prečo si vybral pán Hájek dodávku prefabrikovaných garáží bolo hneď niekoľko. Hlavným dôvodom bola výrazne nižšia cena v porovnaní s ponukami miestnych firiem na stavbu murovanej garáže. Rozdiel dodávky hotové garáže a stavby murované garáže predstavoval bezmála pol milióna Sk. Ďalším dôvodom bola vysoká kvalita prevedenia. Osadenie garáží trvalo necelé štyri hodiny a ihneď po osadení pán Hájek zaparkoval v novej garáži obe svoje autá.

pelhmov - betonov dvojgar typ vario 6 x 6

pelhimov - betonov dvojgr typ vario 6 x 6 ii

Prístrešok na auto Siebau

Prípad pani Damova nie je ojedinelý. Vzhľadom k tomu, že disponujú s manželom dvoma autami, boli nútení riešiť parkovanie pre ďalšie auto. Nechceli stavať ďalšie garáž, ktorá by sa im na pozemok ťažko vošla. Po dôkladnom zvažovaní sa rozhodli pre dodávku vzdušného otvoreného státie nemeckej firmy Siebau. Stavba trvala necelý deň s tým, že pred samotnou montážou sme pani Damova zrealizovali základové pätky do ktorých sa prístrešok kotvia.

pseek_na_auto_Siebua

Plechové nemeckej garáže Siebau v kombinovanom prevedení s prístreškom na ďalšie auto

Nemecké montované garáže Siebau s vonkajšou omietkou.

02112012052

Plechová garáž Siebau s nadstavbovým prístreškom Siebau

Pán Sibřina z Mníšku pod Brdy potreboval postaviť novú garáž. Poptal teda niekoľko najbližších stavebných firiem, aby mu spracovali rozpočet na stavbu takejto garáže. Najnižšia ponuka, ktorú dostal v prevedení na kľúč, bola na sumu 10 500 €.. Takáto suma pre neho bola neprijateľná. Po Nastev nášho ukážkového centra garážou mohol sám porovnať všetky možné varianty dodania garáží. Pán Sibřina si vybral dodania nemeckej plechové garáže Siebau s prístreškom. Celková investícia pána Sibřina vrátane montáže necelých 4 000€.

Fotografie0007

Betónové garáže Rekers zapustenia do zeme

Zákazník sa na náš obrátil s prianím dodanie hotových garáží, ktoré by dodatočne zasypal zeminou u jeho nového rodinného domu. Rozpočet od stavebnej firmy, ktorá mu stavala dom, mal na sumu 1 mil Sk. Naša dodávka na kľúč predstavovala úsporu vo výške 450 tis.! Spoločne s manželkou si pohodlne vybrali odtieň farby sekčných vrát, farbu madiel a ďalšieho PRÍSLUŠENSTVO. Osadenie garáží na miesto určenia nebolo vzhľadom na veľmi zlú dostupnosť jednoduché. Vďaka bezmála 100 tonovému žeriavu všetko dopadlo na výbornú. Zákazník týmto riešením ušetril niekoľko stoviek tisíc korún. Garáže boli dodatone na mieste izolované a zasypané zeminou.

tin - betonov dvojgar exklusiv 6 x 6m zaptn do zem

Německá betonová garáž Rekers s podlahou v kombinaci s dřevěným přístřeškem

 • Manželé Markovi si pořídili nový dům s tím, že garáž nebyla současí domu. Jejich volba byla dodání hotové betonové garáže Rekers. Po osazení garáže jsme dodatečně zrealizovali dřevěný nástavbový přístřešek. Ve srovnání s běžnou zděnou výstavbou Markovi ušetřili přes 200 tis. Kč. Doba výstavba čtyři hodiny osazení garáže + 5 dní stavba dřevěného přístřešku. 

vojkov betonov gar s pstekem rekers

Betonová prefabrikovaná garáž s podlahou,  Praha

 • Obrátil se na nás zákazník p. Burič s tím, že potřebuje zajistit parkování pro svůj vůz v samotném centru Prahy. Po konzultaci o možných variantách řešení se pan Burič rozhodl objednat německou betonovou garáž Rekers. Důvodem jeho volby bylo několik: nižší cena v porovnání s běžnou výstavbou (úspora min. 80 tis. Kč) a zejména bezstarostnost. Klient si vybral podle jeho představ garáž a vše ostatní jsme zajistili my. Součástí našich služeb v tomto případě byla i kompletní stavební připravenost a pokládka zatravňovacích dlaždic. 

osazeni_betonove_garaze_specialem_4

Betonové řadové garáže Rekers, Ústí nad Orlicí

 • Dodávka těchto řadových garáží byla realizována pro soukromého podnikatele z Ústí  nad Orlicí. Důvodem proč si vybral dodávku prebabrikovaných garáží Rekers byl rozdíl pořízení 30% nákladů, bezstarostnost a zejména maximální kvalita německých garáží. Řadové garáže bude pan Chudačik pronajímat. 

PIC_0100

Betonové moduly Rekers použití jako kancelář

 • Cílem této realizace bylo vytvoření plnohodnotné kanceláře z prefabrikovaných modulů Rekers. Celková plocha kanceláře je cca 35 m2 a došlo k ní spojením dvou nejpopulárnějších velikostí 2ks 3x6m tj. zastavěná plocha 36m2. Betonové moduly byly osazeny okny a dveřmi, zatepleny a realizovala se valbová střecha. Doba realizace 9 dnů. 
 • Ukázka použití 2 ks betonových prefarikovaných modulů v sestavě jako plnohodnotná kancelář.

betonove garaze

 • Uvnitř kanceláře nepoznáte, že se jedná o mobilní stavbu primárně určenou pro garáže.

betonové moduly jako kancelář

 • Na fotorafii je velmi dobře vidět spojení dvou modulů prostřednitvím středové příčky.

ukázka betonových modulů

Betonová garáž Rekers - Litoměřice

 • V tomto případě vlastnil zákazník p. Záveský starou garáž, která už neodpovídala jeho požadavkům. Pustil se tedy do demolizace staré garáže. Když obdržel cenový rozpočet od několika místních firem na stavbu garáže nové, nemohl tomu uvěřit. Nejnižší cenová nabídka na stavbu zděné garáže začínala na částce 230 tis. Kč. Dozvěděl se o variantě dodávky hotové garáže na klíč přímo z výrobního závodu z Německa za bezmála poloviční náklady. Bylo rozhodnuto a vybral si dodávku garáže Rekers. Zde můžete sami posoudit, jak vše dopadlo. 

 

2012-11-30_12.59.43

Levné polské garáže Wojstal, doba montáže cca 1,5 hod., cena vč. montáže 12. tis. Kč. 

 • Dodovkou a montáží polských garáží doplňujeme sortiment nejlevnějších garáží na trhu. Jedná se o garáže, sklady v cenové relaci již od 8,5 tis.Kč. Vhodné jsou zejména ke skladování zahradního nářadí, skladové kontejnery na stavub a další. 

levná garáž

Betonová garáž s podlahou Rekers, Vrchabí

vrchlab betonov gar rekers

Betonové garáže Rekers, Šestajovice u Prahy

13102011305

Betonové garáže Rekers, Kopřivnice

2012-09-27_10.53.49

 

IMG_5639

osazení betonové garáže Rekers transportním speciálem - Mníšek pod Brdy

Betonová garáž s podlahou Rekers, Líbeznice u Prahy

 • Pan Kněz hledal vhodné řešení parkovácí vozu k jeho novému řadovému domu v obci Líbeznice u Prahy. Zvažoval několik řešení, ale finální volba padla na dodávku prefabrikované garáže Rekers. Hlavním důvodem bylo to, že nechtěl trávit čas stavbou zděné garáže několik měsíců. Pan Kněz dodávkou německé hotové betonové garáže s podlahou ušetřil přes 80 tis. Kč a měsíce svého času. 

2012-11-06_14.30.01

Montovaná velkoprostorová garáž Siebau GmbH s velkorysím rozměrem 6 x 9m. 

plechová garáž Siebau montovaná garáž Siebau

carport_3

montáž velkoprostorového přístřešků Siebau na 2 auta

IMG_4576

montáž skladovacího kontejneru Siebau

IMG_4533

řadové garáže 

ukzkov_centrum

Ukázkové centrum garáží, přístřešků, zahradních domků nedaleko Říčan u Prahy

tehovec designov psteek carportwerk ii

Tehovec - designový přístřešek Carportwerk

IMG_5583

Nástavbový přístřešek k betonové garáži Siebau Raumsysteme

Fotografie0008 Fotografie0009

plechová garáž Siebau standard před a mo montáži

praha vchod plechov dvojgar siebau

Praha východ - plechová garáž se stáním Seibau + plechová dvojgaráž Siebau

siebau2_2

Osazení plechového přístřešku Siebau ve Frýdku Místku

praha betonov dvojgar rekers s dodatenm zasteenm

Praha - betonová dvojgaráž Rekers s dodatečným zastřešením

carport_2

přístřešek na auto Siebau se stěnovými výplněmi

 

estajovice - psteek na dv auta siebau

Šestajovice - přístřešek na dvě auta Siebau

golf drive zahradn domek siebau

Golf Drive - zahradní domek Siebau

tehovec kurck koutek siebau

Kurácký koutek Siebau

st nad orlic kaskdy betonov gare rekers

Ústí nad Orlicí - kaskády betonové garáže Rekers

praha vchod - plechov domek 9 x 3m siebau

Praha východ - plechový domek 9 x 3m Siebau

praha psteek se stnm siebau

Pelhřimov - přístřešek na auto Siebau

praha - psteek na auto siebau

pelhimov psteek na auto siebau

Praha - přístřešek na auto siebau

petice plechov gar siebau ped pestice plechov gar siebau po monti

Přeštice - plechová garáž Siebau před Přestice - plechová garáž Siebau po montáži

02112012050

plechová garáž s omítkou Siebau

any psteek na auto ii

Šestajovice - přístřešek na dvě auta Siebau

golf drive zahradn domek siebau

Golf Drive - zahradní domek Siebau

jablonec nad nisou plechov dvojgar siebau

Jablonec nad Nisou - plechová dvojgaráž Siebau

marinsk lzn - betonov gar rekers rozen 325m

Mariánské Lázně - betonová garáž Rekers rozšířená šíře 3,25m

mlad boleslav plechov zaptn gar siebau

Mladá Boleslav - plechová zapůštěná garáž Siebau

mukaov - plechov gare se stnm 9 x 6m siebau

Mukařov - plechové garáže se stáním 9 x 6m Siebau

levné plechové garáže Wojstal levné plechové garáže

levná plechová garáž se sedlovou střechou před a po montáži

Fotografie0003 Fotografie0005

levná plechová garáž se sedlovou střechou a výklopnými vraty a provedení s plochou střechou 

levn plechov eurogar levn plechov eurogar se sedlovou stechou

Levná plechová Eurogaráž Levná plechová Eurogaráž se sedlovou střechou

levn pozinkov gar s barv ral plechov gar sieba se sedlovou stechou

Levná pozinková garáž s barvě RAL Plechová garáž Siebau se sedlovou střechou

Aktuality

Upozorňujeme na otevření prvního specializovaného e-shopu pro všechny druhy garáží. Navštivte tento e-shop na adrese www.pristresky-garaze.cz

Ukázkové centrum všech druhů montovaných garáží na klíč

ukzkov_centrum

Nedaleko Říčan u Prahy připravujeme otevření největšího ukázkového centra všech druhů garáží a přístřešků v ČR.

Dá se říci, že za posledních 5 let, kdy střed Evropy je zmítán hospodářskou krizí, že expanze a prodeje různých druhů garáží a garážových stání a přístřešků od firmy Hotovedomy s.r.o., je pozitivním ekonomickým počinem v době, kdy obecně prodeje různého zboží klesají.

Dnes zákazníci preferují především takové firmy, které nejenom prodávají, ale poskytují dovoz, montáže, instalace, plnohodnotný servis a poradenské služby!

Tímto podnikatelským vstřícným směrem se vydala i firma pana M. Zeleného. Pan M. Zelený říká „nestačí jen prodávat, na to už dnes lidé nereagují, musíme poskytovat komplexní služby, dávat zboží vyzkoušet, informovat o variantách produktů a být poctiví, rozhodně je špatné prodat nejdražší plechové garáže, protože každý zákazník má jiné zdroje a potřeby,…“.

Jedním z kroků této strategie je, že chce zákazníkům nabídnout komplexní služby na jednom místě, kde předvede všechny druhy garážových řešení a přístřešků. Vše si budete moci prakticky otestovat. "Podobná příležitost v ČR a SR není k dispozici", říká Miroslav Zelený.

 • Porovnání garáží videoreportáž

Ukázkové centrum se nachází necelé 2km od Říčan u Prahy přímo na hlavní výpadové komunikaci z Prahy na Kutnou Horu v obci Tehovec. 

Snažili jsme se  vybrat takové místo, které je dobře dostupné jak z hlavního města, tak i z nejfrekventovanější dálnice D1.

Na této výstavní expozici bude vystaveno více než 20 různých garáží, přístřešků a stání prémiových zejména německých a polských výrobců. Můžete vyzkoušet plechové garáže, montované garáže, betonové garáže, dřevěné garáže, přístřešky pro auta,zahradní domky, domky na nářadí, přístřešky na popelnice, různé druhy garážových vrat. Uvidíte také realizace profesionální pokládky zámkové dlažby, mnoho druhů příslušenství pro garáže atd.

V České republice firma Hotovedomy s.r.o. zastupuje např. tyto výrobce:

 • výhradní zastoupení REKERS GmbH & Co. KG
 • výhradní zastoupení SIEBAU GmbH & Co. KG
 • výhradní zastoupení Carportwerk GmbH & Co. KG
 • výhradní zastoupení plechových garáží zn. Wojstal

Přijměte pozvání do nového ukázkového centra různých druhů garáží a jejich příslušenství.