Radové betónové garáže Rekers

Výhody betónové radové garáže

Potrebujete zabezpečiť parkovacie miesta pre 10, 20 alebo aj 50 a viac automobilov? Chcete lacné a rýchle riešenie? Potom sú pre vás betónové radové garáže presne pre vás. Čo všetko ponúka a ako vám môžu uľahčiť celú realizáciu projektu?

Betónové radové garáže - cena

Koľko ušetríte zaobstaraním betónových radových garáží? To záleží predovšetkým na zvolenom type a počte garáží. Bežne sa jedná o úsporu vo výške 30% až 50%, čo predstavuje desiatky alebo dokonca stovky tisíc korún, ktoré tak môžete investovať inam.

betónové a plechové garáže

Rýchla stavba - 20 radových garáží do 48 hodín

Betónové radové garáže vynikajú nielen cenou, ale aj rýchlosťou výstavby. Tá sa totiž zaobíde bez základovej dosky. Garáže sú osadzované iba na základové pásy, takže je celá realizácia otázkou pouhých hodín či pár dní. 20 radových garáží, tak možno postaviť do 2 dní.

 

Vysoká kvalita a nulová údržba

Betónové garáže Rekers sú vyrobené z vysokoakostného betónu B45, ktorý ponúka dlhú životnosť porovnateľnú so životnosťou RD a minimálne nároky na údržbu. To isté platí aj od ďalších komponentoch garáže.

Viac úžitkového priestoru, menšia zastavaná plocha

Steny betónových garáží Rekers sú tenšie, než u murovanej garáže, takže pri porovnateľných rozmeroch poskytne betónová garáž až o 40 cm väčší úžitkový priestor.

Variabilita betónové radové garáže a možnosti využitia

Betónové radové garáže môžu byť použité na mnohé rôzne účely, a sú dostupné v rôznych prevedeniach. Okrem klasického radového umiestnenie, môžu byť čiastočne alebo úplne zapustené do svahu. Prípadne je možné realizovať aj poschodové garáže. K dostaniu sú taktiež betónové radové garáže so zvýšenou strechou. Možnosti sú teda naozaj široké.

Ďalej môžete zvoliť rozmery, farbu omietky alebo príslušenstvo garáže. A zostaviť tak také radové garáže, aké najlepšie vyhovujú vašim osobným požiadavkám a predstavám.

Aktuality

Teraz už poznáte výhody betónových radových garáží Rekers. Zaobstarajte si aj vy kvalitné radové garáže za minimálne ceny as dlhou životnosťou.

 

Zaujímate sa o lacné garáže? Napíšte nám Vaše otázky.

Hotová garáž

2

V dnešnej dobe sú klasické murované garáže postupne vytláčané hotovými garážami. Aký je v tom rozdiel? Určite a nepochybne značný a to z mnohých dôvodov. Hotová garáž je ponúkaná v najrôznejších variantoch a záleží len na vás, čomu dáte prednosť. Hlavnou výhodou hotových garáží je rýchlosť s akou je možné zaobstarať. Nepotrebujete ani zvlášť upravený povrch, stačí len trochu zrovnaný a spevnený pozemok a môžete si objednať dovoz a umiestnenie hotové garáže kamkoľvek.

Materiálová pestrosť vo výbere garážou je naozaj veľká. Od betónových až po plechové garáže. Každá z nich má svoje výhody, pre ktoré je výhodné si ich zaobstarať.

betónové a plechové garáže

Betónová hotová garáž je vyrobená z tenkostěného odľahčeného betónu. V porovnaní s klasickou murovanou garážou je takmer o polovicu lacnejšie. Keďže je betónová hotová garáž mobilná, môžete ju bez problémov posunúť na svojom pozemku v prípade potreby jeho využívanie na iné účely. Rovnako v prípade sťahovania do iného mesta si vlastne hotovú garáž môžete takpovediac vziať sebou. Betónová hotová garáž môže byť dokonalým doplnením vášho domu iz architektonického hľadiska, pretože jej tvar a farba omietky sa môže prispôsobiť vášmu domu a dokonale s ním splynúť.

Ďalšou možnosťou je hotová garáž plechová. V dnešnej dobe to už nie sú nevzhľadné plechové škatule na auto ako ich poznáme z minulosti. Dnešné technológie umoňuje vyrábať vysoko kvalitné hotové garáže z oceľových plechov, ktoré majú dlhodobú životnosť vďaka kvalite plechov a dokonalej povrchovej úprave. Nespornou výhodou plechovej garáže je aj fakt, že plechy sa skladajú k sebe, takže si takúto garáž môžete zmontovať aj sami. Priemerne šikovný kutil to zvládne prakticky za jeden deň. Hitom je v poslednej dobe plechová garáž s omietkou. Konečný efekt po nátere ladiacim s vaším domom je neskutočný a mákdo spozná, že nejde o garáž murovanú.

 

Chcete betónovú garáž s omietkou, máte otázky? Kontaktujte nás.

Výhody betónovej garáže

 

vario 1-rek

Betónové garáže sú v súčasnosti najpopulárnejším garážovým riešením. Ponúkajú totiž porovnateľnú kvalitu s murovanou garážou a výrazne nižšiu cenu. Spolu s tým aj ďalšie výhody. Aké?

 

Cena betónové garáže

Betónové garáže sú lacné. Ich obstaraním, tak ušetríte 30% až 50% nákladov, ktoré by si vyžiadala murovaná výstavba. Vlastné betónovú garáž značky Rekers, tak môžete mať už od 3807 EUR.

betónové garáže

Varianty betónové garáže

Betónové garáže sú k dispozícii v mnohých prevedeniach. V ponuke tak nájdete ako jednoduché garáže pre jeden automobil, tak betónové dvojgaráže, ktoré oceníte najmä väčšie rodiny. Pre väčšie projekty, u ktorých je vyžadovaný väčší počet parkovacích miest, sú potom určené radové betónové garáže, ktoré je možné tiež čiastočne alebo úplne zapustiť do svahu. Prípadne zostaviť poschodové garáže. Možnosti sú takmer neobmedzené.

 

Stavba betónovej garáže

Postaviť betónovú garáž je otázkou hodín. V prípade radových garáží jedného a viac dní. Stavba totiž nevyžaduje zhotovenie základovej dosky. Spočíva len v osadení na základové pásy. Ihneď po dokončení je garáž 100% pripravená na používanie.

 

Údržba a životnosť

Životnosť betónových garáží Rekers sa pohybuje v desiatkach rokov. Je teda porovnateľná napr s životnosťou domu. Zároveň sú garáže úplne bezúdržbové.

 

Vysoká variabilita

Garáže sú k dispozícii až v 24 rozmerových variantoch, s možnosťou výberu omietky, typu strechy alebo vjazdových brán a celej rady príslušenstva. Vrátane možnosti inštalácie skrytých rozvodov elektriny.

 

Široké možnosti využitia

Betónové garáže Rekers umožňujú využitie nielen ako kryté parkovanie, ale aj ako malá domáca dielňa, komerčné priestory, prístavba k domu, šopa a podobne.

Zaujímate sa o lacné garáže? Napíšte nám Vaše otázky.

 

Hotová betónová garáž

5

Klasickým murovaným garážam pomaly odzvoňuje. Stále viac ľudí oceňuje výhody hotových betónových garáží. Ak nechcete investovať čas a peniaze do stavby murovanej garáže, kúpte si hotovú betónovú garáž.

Hotová betónová garáž je vhodným riešením pre majiteľov rodinných domčekov. Ich výrobcovia sa prispôsobujú individuálnym požiadavkám zákazníkov a sú schopní vyrobiť garáž v rôznych veľkostiach. Myslia aj na vlastníkov viac ako jedného automobilu a ponúkajú ako jedno garáže, tak aj dvoch, ale aj viacerých garáže. To je výhodou napríklad pre autoklubmi, alebo iné záujmové skupiny občanov, ale zrovna tak pre dopravné či iné firmy vlastniace väčší vozový park. Hotové betónové garáže možno spájať a vytvárať tak radové garáže. Zvlášť pre tých, ktorí potrebujú mať hotové garáže v čo možno najkratšom termíne je táto prednosť prioritné.

betónové a plechové garáže

Hotová betónová garáž je oveľa lacnejšie ako klasická murovaná garáž. Jej obstarávacia cena je až o polovicu nižšia. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že k jej umiestnenie na pozemok nemusíte žiadať o stavebné povolenie ani ohlásenie stavby. Postačí len minimálne upraviť vybraný terén, trochu ho porovnať a spevniť a môžete si objednať dovoz hotové garáže a jej umiestnenie na miesto určenia. Keďže hovoríme o mobilné garáži, nie je problémom ani jej posunutie v prípade, že dané miesto budete v budúcnosti potrebovať pre inú stavbu, alebo ho jednoducho využívať na iné účely. Zrovna tak pri sťahovaní do iného mesta si hotovú betónovú garáž môžete odviezť.

K ďalším prednostiam hotovej betónovej garáže patrí možnosť jej povrchovej úpravy. Môžete ju opatriť rovnakou fasádou a farbou ako je váš dom a výsledný dokonalý efekt je zaručený. Ak si hotovú betónovú garáž zadovážite, oceníte možnosť nielen garážovanie, ale aj skladovanie vykurovacích palív, záhradnej techniky, bicyklov a ďalších predmetov, pre ktoré ste doteraz márne hľadali vhodné miesto. Hotová betónová garáž má tenšie steny než murovaná garáž, čo umožňuje jej väčšie priestorové využitie.

Chcete betónovú garáž s omietkou, máte otázky? Kontaktujte nás.

Betónové dvojgaráže

dvougaraz 8

 

Betónové dvojgaráže nemeckej značky Rekers z vysokoakostného betónu B45, sú ideálnym garážovým riešením napr pre rodiny, v ktorých má každý rodič vlastný automobil. Ich najväčšou prednosťou je prémiová kvalita, nízka cena, rýchla stavba a maximálnu prispôsobiteľnosť špecifickým požiadavkám.

 betónové a plechové garáže

 

Výhody betónovej dvojgaráže Rekers:

Cena betónové dvojgaráže

Betónová dvojgaráž Rekers je cenovo výhodná. Je totiž až o 50% lacnejšie, ako murovaná výstavba. Prináša tak úspory vo výške desaťtisícov tisíc až státisícov korún. Zaobstaraním betónové garáže ušetríte taktiež na základovej doske, tá totiž nie je pre stavbu potrebná.

Cenník betónových dvojgaráží:

  • Betónová dvojgaráž - iba 7885 EUR
  • Betónová dvojgaráž Standard Plus - 10 269 EUR
  • Betónová dvojgaráž Vario - 23 577 EUR

Stavba betónové dvojgaráže

Stavba betónové garáže nevyžaduje ZD a spočíva len v osadení na základové pásy. Všetko je tak otázkou pár hodín. Ihneď po dokončení je garáž pripravená k využívaniu. Vaše automobily, tak získajú kvalitné a bezpečné parkovanie ešte v deň dodania garáže.

Variabilita betónové dvojgaráže

Garáže Rekers sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu funkčnosť a prispôsobiteľnosť osobným potrebám. Je tak úplne na vás, či dáte prednosť dvojgarážou v prevedení Standard Plus s dvoma vchodovým bránami, alebo zvolíte luxusné dvojgaráž Vario bez nosných stĺpikov, s jednými vchodovým bránami a elektro pohonom. Súčasťou betónových dvojgarážou je tiež podlaha a hydroizolácie.

Čo všetko sa dá prispôsobiť?

  • dvojgaráž Standard Plus ponúka 24 rozmerových variantov. V prípade garáže Vario je k dispozícii jeden rozmer - 6x6 m
  • omietka - štandardne biela, béžová, šedá, tehlovo červená
  • systém odvetrávania

Príslušenstvo: pohybové čidlo, dvere, okná, elektropohon atď

Betónové dvojgaráže však nemusia slúžiť len na parkovanie a ochrane automobilov. Obľúbená je kombinácia garáže a dielne alebo komerčných priestorov, prípadne skladu materiálu.

 

 

Máte záujem o prefabrikované betónové dvojgaráže? Kontaktujte nás.