Drevene pergoly a carporty

3D PLÁNOVAČ PERGOL A CARPORTŮ

CarportVisPřipravili jsme pro Vás 3D plánovač přístřešků.

Stáhněte si program a naplánujte si pergolu nebo carport podle vlastních představ...

Stáhnout 3D plánovač

Drevene pergoly a carporty

Hľadáte pre svoju záhradu krásnu drevenú pergolu za výhodnú cenu? Ale máte obavy, že sa o ňu budete musieť dennodenne starať a rovnako bude o rok dva vyzerať, ako by ste ju mali už 10 rokov? Hoďte všetky starosti za hlavu. Drevené pergoly One Trade ® sú odolné proti nepriazni počasia a svoj ​​pútavý vzhľad si hravo udržujú dlhé roky. Čím to je?

Drevené pergoly sú vyrobené z vrstveného lepeného dreva s kvalitnou impregnáciou, ktoré je vysoko estetické a odolné. Výborne znáša vlhkosť a ďalšie nepriaznivé klimatické vplyvy, takže sa drevo nekrúti ani nevzdúva, ale má stabilný a pevný tvar a atraktívny vzhľad. Pergoly majú tiež zvýšenú protipožiarnu odolnosť, hodia sa teda aj do náročnejších podmienok.

Zastrešenie drevených pergoly zaisťuje strešná doska z komôrkového alebo trapézového polykarbonátu s UV ochranou a vysokou svetelnou priepustnosťou. Priestor pergoly je teda rovnomerne presvetlený a súčasne poskytuje príjemnú klímu. Ako stvorené pre usporiadanie záhradného party s priateľmi, rodinou...

Výhodou je aj ľahká prispôsobiteľnosť a široký výber modelov. Na výber sú drevené pergoly k stene, tak aj samostatne stojaci variant. Sami si potom tiež vyberiete až z 12 farebných odtieňov dreva a 3 farebných prevedení polykarbonátu. Okrem štandardných rozmerov môžeme vašu novú drevenú pergolu dodať aj v akýchkoľvek iných rozmeroch, aké si budete priať .

Pri vybraných modeloch je štandardnou súčasťou odkvapový systém, ktorý je možné prípadne doplniť aj dodatočne. Taktiež u väčšiny modelov dodať upravenú variantu s väčším či menším počtom stĺpikov.

Drevené pergoly One Trade ® dodávame dvoma spôsobmi. Vrátane montáže, kedy vami vybranú pergolu dopravíme až k vám domov a na mieste ju profesionálne a rýchlo zmontujeme.

Ak však máte dostatok voľného času a ste šikovný kutil, môžete ušetriť tým, že si pergolu zmontujete svojpomocne. V takom prípade ju dostanete formou zásielky, v rozloženom stave so všetkými potrebnými komponentmi a návodom potrebným k úspešnému dokončení pergoly 

 

 

výhody drevených prístreškov a pergol

  • technológia vrstveného lepeného dreva je moderný spôsob spracovania dreva, ktorý sa vyznačuje vysokou tvarovou stabilitou
  • vrstvené drevo umožňuje dosiahnuť väčšieho množstva dĺžok a priečnych rezov
  • vrstvené drevo zabraňuje popraskaniu
  • vrstvené drevo sa nedeformuje a nevzdouvá
  • vrstvené drevo je odolnejšia proti vlhkosti a nepriaznivému počasiu
  • inštalácia pergol je rýchla a jednoduchá
  • pergola má vyššiu odolnosť proti ohňu

 

  • Objednajte si dizajnovú drevenú pergolu a získajte estetický doplnok záhrady aj komfortné miesto na relaxáciu, zábavu s priateľmi... za výhodnú cenu.

 

Máte záujem o modernú drevenú pergolu či Carport? Napíšte nám.