Drevené prístrešky ochráni váš automobil pred dažďom, slnkom, padajúcim lístím, krúpami ... alebo poskytnú príjemné, tienisté miesto na posedenie. Svojím dizajnom navyše okamžite pútajú pozornosť a robia svoje okolie, vašu záhradu, ešte atraktívnejší.

Široký výber a jednoduchá montáž

Súčasťou sortimentu sú drevené prístrešky na auto a drevené pergoly. K stene aj samostatne stojace. Ktorýkoľvek z 6 dostupných modelov navyše zvládnete zmontovať svojpomocne, takže ušetríte za odbornú montáž. Ale ak budete chcieť, zmontujeme vašu novú drevenú pergolu či prístrešok za vás a ušetríme vám čas.

moderné materiály

Drevené prístrešky sa vyrábajú z vrstveného lepeného dreva s impregnáciou. Vysoko odolného voči klimatickým vplyvom, predovšetkým vlhkosti. Majú teda zvýšenú protipožiarnu odolnosť a schopnosť držať si stály tvar - dlhotrvajúci pútavý vzhľad. S čím súvisí aj nižšia potreba údržby.

Zastrešenie z polykarbonátu s UV ochranou potom zaisťuje ochranu pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia a zabraňuje vzniku vysokých teplôt v interiéri automobilu. Kde je tak stále príjemná klíma, či už stojí auto pod prístreškom deň alebo mesiac. Polykarbonát je tiež takmer 100% bezúdržbový a nerozbitný. A prepúšťa veľké množstvo svetla, takže sa automobil pod prístreškom nestráca v tieni, ale je na neho dobre vidieť.

 

 

prispôsobiteľnosť

Váš drevený prístrešok si sami prispôsobíte podľa vlastných predstáv. Okrem modelu si tak vyberiete ktorýkoľvek zo širokej ponuky rozmerov, alebo vám ho dodáme v takých rozmeroch, aké si budete sami priať. Rovnako si vyberiete odtieň dreva a polykarbonátu, alebo doplnkové príslušenstvo...

výhody drevených prístreškov a pergol

  • technológia vrstveného lepeného dreva je moderný spôsob spracovania dreva, ktorý sa vyznačuje vysokou tvarovou stabilitou
  • vrstvené drevo umožňuje dosiahnuť väčšieho množstva dĺžok a priečnych rezov
  • vrstvené drevo zabraňuje popraskaniu
  • vrstvené drevo sa nedeformuje a nevzdouvá
  • vrstvené drevo je odolnejšia proti vlhkosti a nepriaznivému počasiu
  • inštalácia pergol je rýchla a jednoduchá
  • pergola má vyššiu odolnosť proti ohňu 

 

Máte záujem o drevené prístrešky na auto? Napíšte nám.