1. cena - nekupujte drahú garáž, keď nemusíte

Prístrešok pre auto je lacný. Oproti klasickej garáži, totiž ušetríte min. 30% nákladov. Celkové úspory tak dosahujú niekoľkých tisícov až desiatok, alebo dokonca stoviek tisíc korún. Na výber je hneď z niekoľkých možností.

Aké sú ceny ponúkaných prístreškov?

  • Hliníkový prístrešok pre auto značky Skiatsu zaobstaráte v rámci uvádzaciu akcia už od 1048 EUR. A ušetríte tak 20%.
  • Siebau - prémiový prístrešok pre auto z ocele môže byť váš už za 2231 EUR
  • Carportwerk - dizajnové prístrešky pre pravých fajnšmekrov od 3578 EUR

2. ochrana automobilu

Prístrešok ochráni auto pred nepriaznivým počasím v podobe kyslých dažďov, priameho slnečného žiarenia, krupobitie a snehu. Pri použití krytého vonkajšieho státia, tiež nedochádza k výrazným nárazovým teplotným výkyvom a následnej kondenzácii vodných pár. Tým je zabránené korózii a zvýši sa životnosť vozidla.

3. úspora času

  Stavba murované garáže trvá týždne. Stavba prístrešku hodiny (max. 24) a ihneď po jej dokončení je pripravený na použitie.

4. multifunkčnosť

Okrem riešenia problému s parkovaním a účinnou ochranou vozidla, tiež poslúži aj ako skladovací priestor pre materiál. Alebo úschovňa záhradnej techniky a podobne. A počas horúcich dní, či krásnych chladných večerov, potom skvele zastúpi chýbajúce pergolu.

5. dizajn a prispôsobiteľnosť

Moderné a kvalitné prístrešok pre auto nemusí byť len obyčajnou stavbou, ktorú máte na záhrad len preto, aby slúžila svojim primárnym účely. Prístrešky značiek Siebau, Carportwerk alebo Skiatsu atď vynikajú originálnym a pôsobivým dizajnom s možnosťou prispôsobenia vlastným potrebám (farba, sklon a typ strechy, rozmery). Vďaka tomu sa hodí takmer kamkoľvek. Oživí každú záhradu a stanú sa výrazným dekoračným aj architektonickým prvkom.

 

  • Zaistite účinnú a lacnú ochranu svojmu autu aj vy. Kúpte si prístrešok pre auto z ponuky spoločnosti Hotové domy s.r.o

 

Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám.