2.8.2017
 
Zrejme ste už plachtovou halu videli, len o tom možno netušíte. Pod pojmom plachtová hala si mnoho ľudí predstaví veľký stan.
 
 

Montovaná hala nie je provizórne riešenie

Montovaná hala má obrovské využitie a to v mnohých odvetviach. Používa sa ako poľnohospodárska hala, športové stredisko, hangár, jazdiareň, sklad krmiva či poľnohospodárskej techniky a mnoho ďalších. Podľa účelu využitia môžete zvoliť aj rôzne príslušenstvo ako sú tribúny, osvetlenie, atď. Poľnohospodári radi využívajú oblúkové plachtové haly, ktoré ponúka skutočne veľký priestor.
 

Rýchle zastrešenie

 
Výhodou plachtové haly je rýchla a lacná montáž. Oproti murované výstavbe je to v poriadku hodín či dní. Na miesto určenia je doručená hotová konštrukcia, ktorú stačí zmontovať a potiahnuť plachtou. Konštrukcia je zložená z rámov prepojených tak, aby sa dali ľubovoľne zmontovať a demontovať podľa potreby.
 

Keď potrebujete zastrešenie

 
Keď potrebujete zastrešenie, je montovaná hala veľmi jednoduchým riešením. Výhodou je tiež veľká variabilita, kedy prispôsobíte halu svojim potrebám. Skryjete v nej ako krmivo, seno, záhradnú techniku, tak výrobné zariadenia. Montované haly používa aj mnoho významných firiem.
 
 

Odolná plachta

Pre zakrytie haly sa používa odolná plachta, ktoré nevadí dážď, sneh ani UV žiarenie a slnečné lúče. Montovanú halu možno objednať priamo na mieru. Alternatívou sú montované oceľové haly, ktoré tiež majú celý rad výhod. Životnosť montovaných hál je dvadsať a viac rokov, tento údaj platí len pre nosnú kostru. Ako investícia sa rozhodne oplatí, ak hľadáte rýchle a spoľahlivé riešenie pre svoj podnikateľský zámer či rozšírenie aktivít.