16.8.2017
 
Zimná záhrada je svetom pohody a pokoja. Môžu v nej rásť vzájomne sa doplňujúce rastliny, všemožných druhov i foriem. Zimná záhrada môže byť len pre pestovanie rastlín, prípadne ako ďalší obytný priestor.
 
 
 

Aký materiál pre zimnú záhradu?

 
Zimnú záhradu môžete mať už zanesenú v pláne vášho budúceho domu. Ale riešenie je tu aj pre tých, ktorí chcú zimnú záhradu pristavať k už existujúcemu domu. Vhodné modely si môžete vybrať a prezrieť v najväčšom showroome zimných záhrad, ktorý sa nachádza 2 km od Říčan u Prahy.
 
 
Ak chcete si vybudovať celoročne obývateľnú zimnú záhradu, potom vám k tomu pomôže SEEGLASS MAX - moderný systém, ktorý sa hodí pre vytvorenie dokonalej zimnej záhrady na terase. Moderné presklené zastrešenie nie je tvorené vertikálnymi profilmi, vyzerá tak veľmi elegantne a zvýši architektonickú hodnotu domu. Pomôže zastrešiť každý priestor, kde si chcete vybudovať príjemné posedenie v zeleni. Záhradu si tak môžete vybudovať napríklad na streche garáže.
 

Nielen praktické, ale aj krásne

 
Zimné záhrady nie sú len praktické, ale môžu byť tiež veľmi krásne. Vyberte si z niekoľkých modelov zastrešenia pre zimnú záhradu:
 
 
SEEGLASS BIG je zimná záhrada, ktorá poskytne skutočne veľký výhľad do záhrady, presvetlí celý dom. Tento model je možné objednať v dvoch rozmeroch - výška 3 alebo 5 metrov aj pre skutočne vysoké priestory. Kotvenie prebieha pomocou jednoduchých zámkov, poteší vás jednoduchá inštalácia.
 
 
SEGLASS ONE je ďalší moderné zastrešenie pre zimnú záhradu či terasu. Výborne doplní existujúce štýl vašej záhrady. SEGLASS ONE je jedinečný a veľmi kvalitný systém zasklenia, ktorý zvýši komfort vášho bývania. Tento moderný systém sa veľmi jednoducho inštaluje vo všetkých priestoroch, ktoré chcete ochrániť pred slnečným i nepriaznivým počasím.