18.10.2017

Kupujete plechovú garáž a radi by ste, keby napríklad farebne ladila s vašim rodinným domom? Nič nie je problém. Nemusíte mať garáž škaredo šedivú, alebo v inom nič nehovoriacim a neladícím odtieňa, ktorá by v kontexte svojho okolia vyzerala doslova ako päsť na oko. Naopak. Prispôsobiť garáž svojmu okoliu je jednoduché a výsledný efekt je skvelý.

Môžete vytvoriť estetický architektonický prvokgaraze siebau


Ako vlastne postupovať? Kúpa plechovej garáže je výhodnou investíciou. Úkryt na váš automobil z plechu je lacný v porovnaní s murovanou garážou stavanú svojpomocne aj hotovú betónovú garáží. Významne v prípade tejto investície ušetríte a ešte si môžete dopriať väčšiu garáž s nejakou priestorovou rezervou, ktorá sa vám čoskoro môže hodiť na rôzne účely. Pritom ale vaša nová garáž môže byť architektonickým prvkom s vysokou estetickou hodnotou, a to aj v prípade, že nejde o plechovú garáž s omietkou, ktorú samozrejme možné ladiť v odtieni vášho rodinného domu.

Nemusíte garáž obliekať do šedivej farby


Samozrejme plechová garáž môže, ba dokonca musí byť natretá. Náter totiž dodá plechu náležitú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi okolia a výrazne predĺži jeho životnosť. Nemáte ale najmenší dôvod na to, voliť pre garáž šedivé, nenápadné či tmavé odtiene. Môžete si dopriať odtieň náteru podľa svojich vlastných predstáv. Proste si objednáte garáž s náterom zo vzorkovníka RAL.

Vyberú si aj tí najnáročnejší


O čo ide? Vzorkovník RAL tvorí celosvetovo uznávaný štandard stupnice farebných odtieňov pre náterové hmoty určené pre exteriér a interiér. Tieto náterové hmoty sa používajú hlavne v priemysle a stavebníctve. Nájdete tu celkom 210 odtieňov, výnimkou nie sú ani tie metalické. Vaša garáž z plechu tak môže byť prispôsobená farebnému ladenie fasády vášho rodinného domu, vášho okolia, skrátka čohokoľvek podľa vašich prianí a potrieb. Zo spomínaných 210 odtieňov si vyberie každý, aj ten najnáročnejší klient.