Hotové garáže a ich výhody

reference levn gare 3

Vlastniť osobné auto a parkovať ho na ulici, alebo na pozemku u svojho rodinného domu a vystavovať ho nepriazni počasia, to je snáď priamo hriech. Možno však pochopiť, že ak ste napríklad dostavali svoj ​​vysnívaný dom a chýbajú vám už sily aj peniaze na stavbu garáže, nemáte už chuť vynakladať financie a energiu. A predsa je riešenie úplne jednoduché. Môžete mať garáž bez toho aby ste museli zháňať murárov, alebo sa sami púšťať do stavania. Postačí sa porozhliadnuť napríklad na internetových stránkach, kde sa v poslednej dobe čoraz častejšie a stále vo väčšej miere ponúkajú hotové garáže.

lacné plechové garáže

Hotové garáže majú až prekvapivo veľa výhod. K najväčším prednostiam patrí fakt, že hotovú garáž môžete mať postavenú na svojom pozemku prakticky za jeden deň. Proste si hotovú garáž objednáte a necháte doviezť a umiestniť kam potrebujete. Dokonca v prípade napríklad garáže plechové si ju môžete zmontovať celkom sami a ušetríte tak ďalšie peniaze. Plechové garáže sú totiž vyrábané z kvalitných oceľových plechov, ktoré sa montujú postupne k sebe. Plechové garáže nemusia byť iba nevzhľadná plechová stavba. Vhodnou povrchovou úpravou a náterom možno docieliť dokonalé splynutie s prostredím okolo vášho domu. Ďalšou novinkou sú plechové garáže s omietkou. To už potom zvonku nie je ani plechová garáž, pretože dokonalé prevedenie budí dojem naozaj murovanej garáže. Omietku môžete zladiť s omietkou vášho domu a architektonický a estetický dojem je prekvapivo pôsobivý.

 

Sme výhradným zastúpením poľského výrobca Wojstal zoo pre SK.

Viac informácií na www.lacne-garaze.sk

Fotogaléria lacné plechové garáže

Garáž nemusí slúžiť iba na ochranu vášho auta. V ponuke sú aj dvojgaráže, trojgaráže, ale aj radové garáže, takže sú vhodné pre skupinu ľudí, alebo pre firmy, ktoré potrebujú mať hotové garáže v čo najkratšom čase. Ak sa rozhodnete pre hotovú garáž a umiestnite ju na svojom pozemku pri dome, či v záhrade, oceníte aj jej ďalšie možnosti využitia. Okrem auta môže v garáži skladovať aj najrôznejšie materiál, vykurovacie palivá, záhradnú techniku​​, bicykle členov rodiny a množstvo ďalších predmetov, ktoré budete mať bezpečne upratané a vďaka bezpečnostnému uzamknutie garáže aj ochránené pred zlodejmi.

Chcete garáž za výhodnú cenu, máte otázky? Kontaktujte nás.

Hotové garáže

b75a6d90f915b0bc2cf42779f7660be6

Ak potrebujete garáž pre svoje auto, neoplatí sa už v dnešnej dobe stavať klasickú murovanú garáž. Na trhu je čoraz väčší výber hotových garáží. Výrobcovia myslia aj na tých, ktorí vlastnia viac ako jeden automobil a prichádzajú na trh s dvoch i s trojgarážemi. Nielen jednotlivci, ale aj väčšie skupiny ľudí združených napríklad v autoklubu, alebo dopravné a iné firmy vlastniace široký vozový park si môžu zaobstarať hotové garáže, ktoré možno radiť vedľa seba. Zvlášť pre tých, ktorí potrebujú mať garáže v čo najkratšom termíne sú hotové garáže veľkou výhodou.

lacné plechové garáže

Ak sa rozodujete o obstaranie hotové garáže na svoj ​​pozemok, je potrebné zvážiť ďalšie výhody, medzi ktoré patrí aj fakt, že do 25 metrov nepotrebujete stavebné povolenie, ba ani ohlásenie stavby. Postačí len minimálne zrovnaný a spevnený povrch a môžete si objednať dovoz a umiestnenie hotové garáže priamo na vami určené miesto.

Hotové garáže vyrobené z betónu so svojimi vlastnosťami vyrovnajú klasickej murovanej garáži. Majú však tenké steny, čím vzniká väčší vnútorný priestor. Keďže sa jedná o mobilnú garáž, nie je problém ju kedykoľvek v budúcnosti posunúť, ak potrebujete využiť daný priestor pre inú stavbu, alebo ich využívať na iné účely. Rovnako v prípade sťahovania do iného mesta si môžete vziať hotovú betónovú garáž prakticky sebou.

Veľmi obľúbené sú hotové garáže vyrobené z plechu. Nejedná sa ani zďaleka o nevzhľadné plechové škatule známe z minulých čias. Dnešné plechové garáže sú vyrábané z kvalitných oceľových plechov opatrených povrchovou úpravou zaisťujúci dlhodobú životnosť. Plechy sa Montoy k sebe, takže to môže zvládnuť aj priemerne šikovný jedinec prakticky za jeden deň. Môžete ale aj ušetriť nejaký peniaz, pretože dodanie plechové garáže v rozloženom stave vyjde o niečo lacnejšie.

Hotové garáže nemusíte využívať len k ochrane svojho auta. Môžete v nich mať dielňu, skladovať najrôznejšie materiál, vykurovacie palivá, záhradnú techniku ​​a ďalšie predmety.

Sme výhradným zastúpením poľského výrobca Wojstal zoo pre SK.

Viac informácií na www.lacne-garaze.sk

Fotogaléria lacné plechové garáže

 

Napíšte si o viac informácií.

  

 

Plechové garáže Poľsko

radove-garaze-ii

Na náš trh sa z Poľska dostávajú v posledných rokoch plechové garáže vo veľkom. Hlavným dôvodom je to, že cez svoju levnost sú veľmi kvalitné a spĺňajú všetky požiadavky, ktoré sú na ne kladené, teda bezpečne chrániť auto pred poveternostnými vplyvmi. Najväčším dovozcom je spoločnosť Wojstal, ktorá je v tomto odbore popredným poľským výrobcom.

lacné plechové garáže

Plechové garáže Wojstal sa vyrábajú ako stavebnicové montovanej konštrukcie z profilov typu "L", preto je výsledná stavba veľmi ľahká a pri tom pevná, stabilná. Profil plechu plechových garáží má silu T-14, čo zodpovedá hrúbke plechu 0,55 mm. Plechy na tieto garáže sú dodávané v pozinkovanej úprave, čo znižuje náklady na ich následnú údržbu skoro na nulu. Plechové garáže sa dodávajú bez podlahy a bez zateplenia.

 

Lacné garáže Wojstal z pozinkovaného plechu sa ponúkajú v mnohých variantoch as veľkými možnosťami rôznych úprav, najmä pokiaľ ide o širokú variabilitu rozmerov av počte dodaných doplnkov. Ty si má možnosť zákazník vybrať podľa svojich požiadaviek a prianí vzhľadom k vlastnostiam miesta a charakteru pozemku.

Sme výhradným zastúpením poľského výrobca Wojstal z.o.o. pre SR.

Viac informacií na www.levne-garaze.sk

Fotogaléria lacné plechové garáže

Zákazníkom odporúčame návštevu nášho ukážkového centra v Tehovci k získaniu detailnejších informácií o všetkých druhoch plechových garáží. Ukážkové centrum nájdete priamo pri hlavnej ceste Praha - Kutná Hora neďaleko Mukařov za Říčan. Tu si môžete sami vybrať optimálnu variantu podľa svojich potrieb a na vlastné oči sa presvedčiť o prednostiach poľských plechových garáží. Tiež tu môžete získať bližšie informácie, katalógy alebo osobnú konzultáciu obchodného zástupcu k tomu, aby ste mohli porovnať ich najväčšie prednosti, ako sú cena, technické riešenie, úžitkovosť atď Veríme, že poľské plechové garáže Wojstal môžu uspokojiť všetkých záujemcov, ktorí chcú mať kvalitnú a napriek tomu lacnú garáž. Práve Vaša návšteva ukážkového centra môže byť k tomu prvým krokom.

Máte zájem o lacnú garáž? Napíšte nám.

 

Plechové garáže z Poľska

img 5122

Poľské plechové garáže predstavujú asi to najlepšie a najlacnejšie, čo sa dá u nás v tomto sortimente v trhovej sieti nakúpiť. Práve nízka obstarávacia cena je pre mnohých ľudí najväčšou výhodou. Avšak nemusí to byť len preto, že by predmetné osoba alebo firma nemala na garáž drahšie, ale že sa tým dá rýchlo vyriešiť nejaký problém, treba mať kam uložiť stavebný materiál alebo aspon dočasne mať garáž pre nové auto a podobne. Ak je k dispozícii nejaká spevnená plocha, garáž môže stať počas jedného dňa, stačí ju len priviezť a zložiť.

lacné plechové garáže

Poľské plechové garáže cez svoju nízku cenu majú vysokú úžitkovosť, zaistí takpovediac "za babku" vysokej hodnoty. Tieto garáže majú aj dlhú životnosť, pretože sú vyrábané z pozinkovaných plechov. Samy preto vydrží veľmi dlho, ale je potrebné dávať pozor, aby ich niekto neodřel alebo inak nepoškodil, pretože poškodené miesta je potom nutné včas ošetriť, než je napadne hrdza.

Plechové garáže z Poľska ponúkajú síce jednoduché riešenie, ale zákazník má možnosť si vybrať niektoré vybavenie alebo doplnky podľa svojho želania. V prvom rade to sú vráta, v základnej ponuke to je dvojkrídlová brána, ale je možné ich nahradiť výklopnými vrátami, ďalej to sú atypické okná aj možnosť dverí.

Najlacnejšia plechová garáž Wojstal sa ponúka už za 462 € bez DPH. Ide o plne funkčný garáž s plochou strechou s rozmermi 3 x 5 metrov a výškou 2,13 ms dvojkrídlovú bránou a montážou zdarma. Cena sa navyšuje jednak zvyšovaním rozmerov, teda od dĺžky a šírky, ale aj do výšky. Ešte je nutné dodať, že v niektorých oblastiach alebo obciach sa nepovoľuje alebo sa nehodí rovná strecha, preto sa plechové garáže môžu doplniť strechou sedlovú. Na streche je potom farebná imitácia strešných škridiel.

Sme výhradným zastúpením poľského výrobca Wojstal z.o.o. pre SR.

Viac informacií na www.levne-garaze.sk

Lacné garáže z Poľska môžu splniť priania aj potreby menej náročných zákazníkov, pre ktorých je dôležitá cena, ale s ohľadom na vlastnosti výrobku. Pre náročnejších prevedenie sa dá rozšíriť o ďalšie doplnky pomocou našej techniky. Tak možno pridať pekné podlahy, ďalšie farebné nátery a podobne.

 

Máte zájem o lacnú garáž? Napíšte nám.

 

Plechové garáže – cenník

plechov gare 22

Je zaujímavé, koľko vecí si ľudia kupujú podľa ceny, a nemusí to byť len tá najnižšia. Sú ľudia, ktorí sa "uspokoja" s tým najdrahším, iní vkladajú svoj ​​osud do pomôcky priemeru, a sú aj takí, ktorí siahnu vždy po tom najlacnejším. Je preto otázka, či to najdrahšie je aj najlepšie a to najlacnejší to najhoršie. U niektorých komodít tomu tak skutočne nie je, záleží totiž na účelu a nie len na cene alebo použitom materiáli.

lacné plechové garáže

Najlacnejšiu plechovú garáž môžeme získať za 462 €, s rozmermi má 3 x 5 metra má vpredu dvojkrídlové dvere. Ide o vysoko úžitkovú záležitosť, ktorá splní Vaše požiadavky, že máte auto bezpečne ukryté pred nepohodou, teda v suchu. Ceny v tejto kategórii plechových garáží postupne stúpajú s tým, ako sa zväčšuje ich pôdorys a tiež výška. U trojmetrových čelných mier cena stúpa o 58 € s každým polmetroví dĺžky, preto Sedemmetrová garáž stojí 692 €. Od rozmeru 3 x 6,5 metra dostáva garáž sklon strechy medzi zadnou a čelnou stenou o 40 cm.

Čelná strana garáží sa mení aj po pol metroch, ale postupne, takže rozmer 3,5 x 7 metrov stojí len 77 €. V kategórii lacných plechových garáží je najväčší s rozmermi 6 x 7 metrov a stojí 1308 € v prevedení pozink, v prevedení RAL potom 1715 €.

Potom tu máme plechové garáže SIEBAU s vonkajšou omietkou. V akčných cenách môžeme nájsť garáž o ploche 18 m2, ktorá je vyrobená z trapézového plechu, má plochú strechu, výklopné brány a stojí bez DPH 1988 €. Ďalšie akčné ponuka bude určite výhodná pre tých, ku ktorým jazdia často nejaká návšteva, ide o garáž SIEBAU s prístreškom. Tu sa ponúkajú výklopné brány s automatickým pohonom na DO.

 

Viac informacií na www.levne-garaze.sk

Komfortnejšie garáží SIEBAU je plechová garáž s prístreškom o ploche 36 m2, s plochou strelou a sekčnými dverami s automatickým pohonom na DO. Cena tejto garáže je 6081 € bez DPH.

Máte zájem o lacnú garáž? Napíšte nám.