sk   en     de    pl    ru 

          KONTAKTY 908 989 729 | 905 934 579

Lacné pergoly

levne pergoly

Lacné pergoly Palram - prečo chcieť pergolu Palram? Čo ponúka?

Lacné pergoly značky Palram sú špeciálne navrhnuté pre ľahkú montáž svojpomocne, ktorá je veľmi rýchla a zvládne ju naozaj každý. Montáž je určená pre 2 osoby a nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti. Jedná sa tak o ideálne riešenie ako pre domácich majstrov, tak kohokoľvek, kto chce mať lacnú, ale napriek tomu veľmi odolnou, kvalitné a krásne vyzerajúce pergolu.

akcni nabidka baner sk

Lacné pergoly Palram - výhody a vlastnosti

Cena lacné pergoly Palram

Najväčšou výhodou pergol Palram je jednoznačne ich cena. Tá, je vzhľadom k pomeru úžitková hodnota / kvalita / dizajn úplne bezkonkurenčný. Pergolu Palram, tak kúpite už za cenu okolo 720 EURO. 

 

 

Jednoduchá montáž a flexibilita

Ako už bolo povedané, montáž pergoly Palram je jednoduchá a pre jej urýchlenie je súčasťou pergoly podrobný opis jednotlivých krokov montáže. Pre inštaláciu strechy nie je nutné žiadne šplhanie, lezenie, či chodenie po konštrukcii. A to vďaka systému Click and Lock, ktorý je konštruovaný tak, aby jednotlivé strešné diely dokonale a pevne zapadli do rámu pergoly. Pri montáži si tak vystačíte iba s rebríkom a základným náradím.
Pergoly Palram sú flexibilné, takže nie ste takmer nijako obmedzení rozmery. Môžete si tak nastaviť rôznu výšku alebo šírku pergoly a rozostupy medzi stĺpikmi.
Ochrana proti ÚV žiareniu a vysoká odolnosť

Rám pergoly je zhotovený z vysoko kvalitného hliníka a pozinkovanej ocele, čím je zaručená dlhá životnosť a odolnosť konštrukcie proti korózii, vzniku plesní a rastu machu a podobne. Strešná krytina sa skladá z 8 mm hrubého viacvrstvového polykarbonátu. Jej súčasťou je aj ochrana proti škodlivému UV žiareniu s takmer 100% účinnosťou. Priepustnosť svetla dosahuje cez 90%, čo znamená, že budete nielen ochránení pred škodlivým žiarením, ale tiež, že pod pergolou bude vždy dostatok svetla.

Minimálna údržba

Všetky použité materiály sú úplne bezúdržbové, takže sa na rozdiel od stále populárnych drevených pergol nemusíte zaoberať časovo aj finančne náročnú pravidelnou údržbou. Ak budete chcieť pergolu umyť, stačí použiť záhradnú hadicu, ktorá všetky nečistoty ľahko zmyje.

Životnosť a záruka

Záručná doba lacných pergol Palram je štandardne 10 rokov. Životnosť je však niekoľkonásobne dlhšia. Zaobstarajte si aj vy pergolu Palram. Ušetríte desaťtisíce korún a získate to, čo chcete - kvalitné pergolu s dlhou životnosťou za minimálnu cenu.

Video pergoly a prístrešky Palram

cenník

 

rozmery

pristresek rozsireni

Spojte 2 alebo viac pergol (3m, 4,2 m or 5,4 m) a jednoduchým spôsobom zväčšite svoj ​​priestor pre relaxáciu za pomocou súpravy EZ Link Kit

Rozmery balenia v rozloženom stave

Pergola 3m x 3m

Pergola 3m x 4,20m

Pergola 3m x 5,40m

Pergola 4m x 4,20m

Nástavbový modul 4m x 1,8m

Bočná stena šíře 3m

Bočná stena  4m

Propojovací kit pro nastavbový modul

Přísttrešok na auto

doprava

 

ako objednať 

Objednať pomocou objednávkového formulára:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*
Zadejte o co máte zájem

Upřesněte o co máte zájem:
Neplatný vstup

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Zaujímate sa o pergoly? Napíšte nám Vaše otázky.  

Chyba
  • Kontakt nenalezen

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

E-shop | Pergoly | Prístrešky | Garáže | Altánky | Domčeky | Vchodové stříšky | Zimné zahrady | Alu pergoly | Hotove pergoly | Hotove pristrešky | Plechové garaže | Hliníkové pergoly


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l