Lacné pergoly

levne pergoly

Lacné pergoly Palram - prečo chcieť pergolu Palram? Čo ponúka?

Lacné pergoly značky Palram sú špeciálne navrhnuté pre ľahkú montáž svojpomocne, ktorá je veľmi rýchla a zvládne ju naozaj každý. Montáž je určená pre 2 osoby a nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti. Jedná sa tak o ideálne riešenie ako pre domácich majstrov, tak kohokoľvek, kto chce mať lacnú, ale napriek tomu veľmi odolnou, kvalitné a krásne vyzerajúce pergolu.

akcni nabidka baner sk

Lacné pergoly Palram - výhody a vlastnosti

Cena lacné pergoly Palram

Najväčšou výhodou pergol Palram je jednoznačne ich cena. Tá, je vzhľadom k pomeru úžitková hodnota / kvalita / dizajn úplne bezkonkurenčný. Pergolu Palram, tak kúpite už za cenu okolo 720 EURO. 

 

 

Jednoduchá montáž a flexibilita

Ako už bolo povedané, montáž pergoly Palram je jednoduchá a pre jej urýchlenie je súčasťou pergoly podrobný opis jednotlivých krokov montáže. Pre inštaláciu strechy nie je nutné žiadne šplhanie, lezenie, či chodenie po konštrukcii. A to vďaka systému Click and Lock, ktorý je konštruovaný tak, aby jednotlivé strešné diely dokonale a pevne zapadli do rámu pergoly. Pri montáži si tak vystačíte iba s rebríkom a základným náradím.
Pergoly Palram sú flexibilné, takže nie ste takmer nijako obmedzení rozmery. Môžete si tak nastaviť rôznu výšku alebo šírku pergoly a rozostupy medzi stĺpikmi.
Ochrana proti ÚV žiareniu a vysoká odolnosť

Rám pergoly je zhotovený z vysoko kvalitného hliníka a pozinkovanej ocele, čím je zaručená dlhá životnosť a odolnosť konštrukcie proti korózii, vzniku plesní a rastu machu a podobne. Strešná krytina sa skladá z 8 mm hrubého viacvrstvového polykarbonátu. Jej súčasťou je aj ochrana proti škodlivému UV žiareniu s takmer 100% účinnosťou. Priepustnosť svetla dosahuje cez 90%, čo znamená, že budete nielen ochránení pred škodlivým žiarením, ale tiež, že pod pergolou bude vždy dostatok svetla.

Minimálna údržba

Všetky použité materiály sú úplne bezúdržbové, takže sa na rozdiel od stále populárnych drevených pergol nemusíte zaoberať časovo aj finančne náročnú pravidelnou údržbou. Ak budete chcieť pergolu umyť, stačí použiť záhradnú hadicu, ktorá všetky nečistoty ľahko zmyje.

Životnosť a záruka

Záručná doba lacných pergol Palram je štandardne 10 rokov. Životnosť je však niekoľkonásobne dlhšia. Zaobstarajte si aj vy pergolu Palram. Ušetríte desaťtisíce korún a získate to, čo chcete - kvalitné pergolu s dlhou životnosťou za minimálnu cenu.

Video pergoly a prístrešky Palram

Zaujímate sa o pergoly? Napíšte nám Vaše otázky.