Plechové garáže s omietkou

garáž siebau

 

Plechové garáže nemeckej zn SIEBAU ponúkajú vysokú úroveň kvality v oblasti plechových garáží a Carport. Plechové garáže SIEBAU sú dodávané v širokej ponuke rozmerov a tvarov s bohatou ponukou príslušenstva. Elegantný vzhľad plechové garáže s vonkajšou omietkou, s výberom farieb a množstvom doplnkov (dvere, okno, vnútorná výbava a ďalšie) robí tieto plechové garáže ľahko zakomponovatelné do architektonického štýlu Vášho bývania. Vybrať si môžete garáž pre jedno auto, dvojgaráž alebo prístrešok pre auto.

akcni nabidka baner sk 

Plechové garáže Siebau sú tiež vhodné na využitie ako záhradné domčeky. Záhradný domček je možné využiť ako miesto pre ukladanie dreva, vonkajšie fajčiareň alebo ako zázemie odpadového hospodárstva. Montované plechové garáže SIEBAU sa dodávajú na kľúč a po jednoduchej montáži sú ihneď pripravené na používanie. Samozrejmosťou je plný servis pre zákazníka - návšteva miesta, dokumentácia, doprava garáže. Plechové garáže nemeckej zn SIEBAU so zárukou 10 rokov sú najlepšou cestou ku kvalitnej garáži za prijateľnú cenu. 

Plechové garáže 

Podľa štatistík je v SR registrovaných vyše 4,6 milióna osobných automobilov, ktoré je nutné niekde zaparkovať, pričom by malo státie uchrániť auto pred odcudzením či poškodením. Ale nie vždy tomu tak je. Veľká časť vozov iba stoja vonku, kde sú vystavené nežiaducim vplyvom. Majitelia si to našťastie stále viac uvedomujú. Vo vyriešenie tohto problému im však často bránia obavy z vysokých nákladov na realizáciu garážového státia. Tie sú ale zbytočné, existuje totiž lacné a rýchle riešenie - plechová garáž. 

Výhody plechové garáže - ušetrí peniaze i čas 

K najväčším výhodám plechové garáže patria predovšetkým podstatne nižšia cena. Obstaraním, je totiž možné ušetriť až 50% nákladov potrebných na výstavbu murované alebo betónové garáže, čo predstavuje niekoľko desiatok až stoviek tisíc korún. Hlavným použitým materiálom sú oceľové plechy, ktorých jednotlivé dielce sú k sebe postupne montované. Vďaka tomu, tak možno garáž postaviť bez použitia ťažkej techniky do 24 hodín. Ihneď potom, je pripravená na užívanie. Odpadajú tak zdĺhavé týždne výstavby. 

Plechové garáže - mobilita a vysoká odolnosť 

Rovnako rýchla je aj prípadná demontáž. V prípade potreby, je teda možné kedykoľvek uvoľniť priestor na iné účely a garáž jednoducho premiestniť alebo len zložiť a uschovať. Mobilitu oceníte aj vo chvíli, keď sa rozhodnete napríklad odsťahovať. Plechová garáž má zároveň minimálne až nulové nároky na údržbu, čo je dosiahnuté použitím výhradne kvalitného materiálu a aplikáciou ochranných náterov a ďalších povrchových úprav. Tie zvyšujú odolnosť proti poškodeniu a korózii. 

Plechové garáže na kľúč a ich využitie 

Ponuka plechových garáží je naozaj široká - od štandardnej jednoduché garáže pre jeden automobil, až po dvojgaráž alebo radové garáže. Celý systém je maximálne variabilný, čo umožňuje podobu a vybavenosť garáže prispôsobiť individuálnym potrebám. Je tak čisto na uvážení každého, či sa rozhodne dať prednosť väčším alebo menším rozmerom, výklopným či sekcionálnej bráne, prípadne sedlovej alebo plochej streche. Samozrejmosťou je potom možnosť voľby farby omietky. Prípadne dodatočného obstarania doplnkov ako odkvapy alebo pridanie otvoru pre okno a podobne. Všetky tieto vlastnosti predurčujú plechové garáže k celej rade využitie. Nemusí tak slúžiť iba k ochrane automobilu. Súčasne môže skvele plniť funkciu domácej dielne, skladu materiálu či vykurovacích palív. Taktiež poskytuje ideálne miesto pre uskladnenie záhradnej techniky.Medzi absolútnu špičku na poli plechových garáží patrí nemecký výrobca Siebau, ktorého garáže a ďalšie produkty sú známe pre svoju vysokú kvalitu a moderný dizajn.

Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám.