Skladovacie kontajnery - cenník a výhody

skladovac kontejnery 2

Zaisťujete stavbu rozsiahleho projektu, potrebujete uskladniť alebo presunúť veľké množstvo stavebného materiálu, tovaru, chemikálií, pneumatík, či čohokoľvek iného, ale nemáte dostatok skladového priestoru? Potrebujete túto situáciu vyriešiť čo najrýchlejšie a najlacnejšie?

V tom prípade prenájom veľkoplošných skladových priestorov nepripadá príliš do úvahy. To isté platí o ich výstavbe. Najlepším možným riešením, je zaobstarať skladovacie kontajnery, cenník nájdete nižšie. Obstarávacia cena je v porovnaní s niekoľkými mesačným prenájom priestorov zanedbateľná. Pre investora však majú ďalšie prínosy. Tým hlavným je mobilita - naplnený kontajner, tak môžete ľahko presúvať z bodu A do bodu B. A to za pomoci nákladných vozidiel, lodí i vlakov. Prípadne aj žeriavom alebo vysokozdvižným vozíkom, čo je k nezaplatením predovšetkým na stavbách.

Lacné sklady - cenník Siebau

* 2985x2350x2196mm (vonkajšie rozmery) - 1428 EUR - najžiadanejšie rozmer so zľavou 33%

* 4020x2350x2216 mm (vonkajšie rozmery) - 1979 EUR 

* 5055x2350x2216 mm (vonkajšie rozmery) - 2198 EUR 

* 6090x2350x2216 mm (vonkajšie rozmery) - 2671 EUR

* Ponuka zahŕňa aj ďalšie rozmery

skladovacie kontajnery

Možnosti a výhody skladovacích kontajnerov Siebau

Kontajnery sú vyrobené z vysokoakostných oceľových trapézových plechov a ošetrené zinkovaním. Pre strechu s nosnosťou 125 Kg/m2 sa používa špeciálny zinkovanie Galvalume, ktoré obsahuje až nadpolovičná prímes hliníka, čím sa niekoľkonásobne zvyšuje jej odolnosť voči korózii. Oceľové plechy nevyžadujú žiadnu údržbu. Súčasťou kontajnera sú jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere, ktoré môžu byť na požiadanie inštalovaný do viacerých stien. Dvere sú vybavené bezpečnostným trojbodovým zámkom s cylindrickou vložkou. V cene je zahrnutá aj podlaha z kvalitných OSB dosiek s max nosnosťou 500 kg/m2. Samozrejmosťou je možnosť doplnenia o príslušenstvo, ako sú regály atď

Montáž kontajnera je rýchla a nevyžaduje stavebné povolenie. Dodanie je možné ako v rozloženom aj zloženom stave.

Virtuálné prehliadky 

Chcete skladový kontajner za výhodnú cenu, máte otázky? Napíšte nám:

Skladovacie kontajnery

skladovac kontejnery 1

Skladovacie kontajnery sú v súčasnej dobe stále používanejšou a obľúbenejšie. Najmä ich univerzálnosť a široké možnosti použitia sú neoceniteľné. Skladovacie kontajnery sa hodí na uskladnenie snáď čeholiv, čo sa do nich zmestí. K ich univerzálnosti patrí predovšetkým fakt, že k ich umiestnenie na pozemok nepotrebujete stavebné povolenie, ani ohlásenie stavby. Stačí trochu rovná a primerane spevnená plocha a môžete mať rýchle a jednoduché riešenie pre uskladnenie potrebných vecí alebo materiálu.

Skladovacie kontajnery sa vyrábajú z oceľových pozinkovaných plechov, čo je samo o sebe zárukou pevnosti a odolnosti. Pevnosť skladovacích kontajnerov je znásobená ešte spevnením rohov oceľovými prvkami, čo zabraňuje nežiadúcim priehybom stien a celkovej konštrukcie. Skladovacie kontajnery sú opatrené príslušnými úchyty pre laná, takže nie je žiadnym problémom ich umiestnenie kamkoľvek pomocou žeriavu. Vedľa týchto úchytov sa nezabudlo ani na otvory umožňujúce spájanie kontajnerov vedľa seba, ale aj na seba. Tejto vlastnosti sa využíva predovšetkým na veľkých stavbách, kedy možno vhodným zostavením jednotlivých kontajnerov vytvoriť veľké skladovacie priestory.

 

Skladovacie priestory majú pohodlný prístup v podobe dvojkrídlových brán. Tá sú opatrené pevným uzamykaním zabraňujúcim vnikaniu nepovolaným osobám do vnútra kontajnerov.

skladovacie kontajnery

Vďaka použitým materiálom a konštrukcii možno kontajnery využiť na skladovanie čohokoľvek, vrátane potravín, lebo do kontajnerov nezateká. Suché vnútorné prostredie spoľahlivo zabraňuje korózii uskladneného materiálu i plesniveniu či pokazenia potravín.

Vlastnosti skladovacích kontajnerov ich predurčujú k širokému použitiu. Nielen v stavebníctve, doprave alebo iných priemyselných či poľnohospodárskych odvetví, ale napríklad v športových areáloch sa môžu skladovacie kontajnery využívať na uskladnenie sportoního náradia, trávnych kosačiek a ďalších športových i iných pomôcok nevyhnutných pre zdarný chod športových oddielov.

Chcete skladový kontajner za výhodnú cenu, máte otázky? Napíšte nám:

Skladovacie kontajnery

skladovac kontejnery 2

Neviete si rady, kam upratať záhradné náradie, stavebné koliesko, kosačku, vaše koleso a kolesá a trojkolky vašich detí? Rozpadol sa vám drevený altánok alebo prístrešok, ktorý bol už rovnako preplnený týmito vecami, či vrecom cementu, záhradnými hnojivami, postreky a iným materiálom? Potom je pre vás najrýchlejším riešením skladovaci kontajner.

skladovacie kontajnery

Skladovaci kontajner má toľko výhod, že ho určite oceníte aj vy. Predovšetkým k jeho umiestnenie na pozemok nepotrebujete obiehať stavebné povolenie, ba ani ohlásenie stavby. Všetko, čo k umiestneniu skladovacieho kontajnera je potrebné, je trošku rovná a primerane spevnená plocha. Výber miesta je už len na vás. Zakúpiť môže skladovacie kontajner v rozloženom stave, kedy je cena o niečo nižšia, než za kontajner zakúpený vcelku. Vlastné zmontovanie kontajnera nie je zložité a zvládne ho aj bežný trochu šikovný kutil. Ak sa rozhodnete pre skladovacie kontajner vcelku, nie je problémom jeho inštalovania na vami zvolené miesto. Skladový kontajner je totiž vybavený príslušnými úchyty pre lano, takže autožeriav vám kontajner dopraví a umiestni, kam si objednáte.

Kontajner je odolný voči hrubému zaobchádzaniu aj voči poveternostným vplyvom. Je totiž vyrábaný z oceľových pozinkovaných plechov odolávajúcim okrem týchto vplyvov aj korózii. Pokiaľ ho zadovážite aj vhodným náterom, môže vám skladovacie kontajner slúžiť na záhrade prakticky celý život, bez toho, aby pôsobil rušivým dojmom. Technológia výroby zaisťuje vnútorné suché prostredie konterjneru, takže v ňom môžete bez obáv skladovať okrem náradia a prístrojov treba aj cement, lepidlá na dlažbu, hnojivá a iné prípravky pre domácnosť aj záhradu.

Okrem použitia na záhrade sa môže skladovacie kontajner skvele uplatniť napríklad v športových areáloch, alebo aj ako kiosk s občerstvením pri ihrisku, alebo napríklad niekde v teréne u cyklotrasy apd. 

Chcete skladový kontajner za výhodnú cenu, máte otázky? Napíšte nám:

 

Skladovacie kontajner - popis

1341 2db559720665b611bf3bfc29422d4428

Nielen stavebné firmy, ale aj drobní stavebníci veľmi oceňujú skladovacie kontajnery. Pre svoje vlastnosti a prakticky neobmedzenú použiteľnosť sú stále vyhľadávanejšie. Skladovacie priestory sú nutné na každej stavbe, ale aj po dokončení stavby možno kontajnery ďalej využívať. K ich hlavným prednostiam patrí fakt, že k ich umiestnenie na pozemok sa nevyžaduje stavebné povolenie. Nie je potrebné ani zvláštna príprava terénu. Stačí rovná plocha aspoň minimálne spevnená a možno na nej umiestniť dočasne i natrvalo skladovaci kontajner.

skladovacie kontajnery

Kontajner je odolný, pevný a trvanlivý. Umožňuje to predovšetkým materiál, z ktorého je zhotovovaný. Jedná sa o oceľové pozinkované plechy, takže skladovacie kontajner je odolný ako voči nešetrnému a hrubému zaobchádzaniu, tak aj voči všetkým poveternostným vplyvom. Nemôže mu ublížiť dážď, krupobitie, sneh ani iné vplyvy. Prakticky do neho nezateká, takže je ako skladovací priestor ideálnym riešením.

Na veľkých staveniskách je skladovací kontajner používaný stále častejšie. K jeho univerzálnosti patrí aj skutočnosť, že je možné jednotlivé kontajnery stavať a spájať vedľa seba, ale aj na seba. Skladovacie kontajner je vybavený úchytmi na zavesenie lana žeriavu, čo umožňuje ich umiestňovanie na akékoľvek miesto. Okrem toho sa nezabudlo ani na potrebné otvory pre príslušný spojovacie materiály.

Celková pevnosť skladovacieho kontajnera je zvýšená zosilnením jeho rohov, takže nedochádza k nežiadúcim priehybom.

Skladovaci kontajner nemusí slúžiť len stavebným firmám, či drobným stavebníkom. Každý majiteľ rodinného domčeka si časom položí nerudovskou otázku "kam s ním". Pribúda rôznych nástrojov, náradia, stavebné kolieska, záhradné náradie, trávna kosačka ale aj detské hračky, trojkolky, bicykle. To všetko je potrebné niekam upratať, aby na záhrade av okolí domu nevznikol nekontrolovateľný neporiadok. A práve na tento účel sa výborne hodí skladovacie kontajner. Je uzamykateľný a môžete ho opatriť farebným náterom, ktorý splynie s vašou záhradou a nebude vôbec pôsobiť ako rušivý element.

Chcete skladový kontajner za výhodnú cenu, máte otázky? Napíšte nám:

 

Kontajnery

skladovac kontejnery 6

Súčasné technológie prinášajú stále nové nápady a možnosti. Potrebujete uskladniť náradie a najrôznejší materiál na stavenisku svojho vysnívaného rodinného domčeka? Potom je najrýchlejším a najvhodnejším riešením kontajner.

Kontajnery majú celý rad výhod. Základnou výhodou je, že na jeho umiestnenie na pozemok nepotrebujete stavebné povolenie. Nejedná sa totiž o stavbu pevne spojenú so zemou, ako vyžaduje zákon, ale ide o zariadenie, ktoré jednoducho a rýchlo umiestnite na stanovište. Kontajnery môžu slúžiť dočasne, ale aj trvalo. Sú vybavené úchytmi, takže je možné ich pomocou žeriavu umiestniť kamkoľvek. Kontajnery sú dodávané vcelku, ale aj v rozloženom stave. Ich zloženie nie je vôbec ťažké a navyše sa v tomto prípade dajú ušetriť aj nejaké korunky, pretože cena dodaného rozloženého kontajnera je o niečo nižšia.

skladovacie kontajnery

K ďalším výhodám patrí ich naprostá univerzálnosť a odolnosť. Kontajnery sú vyrábané z oceľových pozinkovaných plechov, takže nehrozí ich hrdzaveniu. Rohy sú spevnené, aby sa zvýšila celková pevnosť kontajnerov. Použitý materiál je zárukou dlhej životnosti a odolnosti voči hrubému zaobchádzaniu aj poveternostným vplyvom. Keďže do kontajnera prakticky nezateká, udržuje sa v ňom suché prostredie. To umožňuje skladovanie materiálov náchylných ku korózii, ale napríklad aj potravín.

Plechové kontajnery majú široké možnosti použitia. Veľmi praktické a využívané sú v stavebnom priemysle. Na stavbách je možné umiestňovať dočasne, ale aj na veľmi dlhú dobu. Kontajnery sú okrem úchytiek pre laná žeriavov opatrené aj otvormi pre spojovací materiál. Je tým umožnené ich spájanie vedľa seba aj na seba. Na stavbách tak kontajnery slúžia ako skladovacie priestory, ale aj ako miesto pre odpočinok robotníkov pri nepriaznivom počasí. Rovnako súkromia stavebníci veľmi oceňujú vlastnosti kontajnerov, ktoré im môžu slúžiť ako skladisko náradia, prístrojov a materiálu.

Chcete skladový kontajner za výhodnú cenu, máte otázky? Napíšte nám: