Záhradné domčeky na náradie - výpredaj

1244392186 geraetehaus-siebau-7

Máte krásny dom alebo ho práve staviate? A riešite problém s nedostatkom úložného priestoru pre kosačku, záhradný traktor, náradie alebo záhradný nábytok? Potom vás určite napadlo zaobstarať si záhradný domček, ktorý by potrebný priestor vytvoril, jasné, jednoduché. Čo už však také jednoduché byť nemusí, je jeho výber. Predovšetkým čo sa materiálu týka. Podľa čoho teda určiť, ktorý je pre vás najvhodnejší a ešte čo najviac ušetriť?

Drevené záhradné domčeky

Drevené domčeky majú vysoko estetický a prírodný vzhľad. Svoje miesto tak majú hlavne na chatách, chalupách a zruboch, kde sa výborne hodí. A deti ho ocenia ako alternatívu klasického domčeku na hranie. Patrí však do vyššej cenovej kategórie a je s ním spojená pravidelná údržba v podobe ošetrujúcich náterov a lakovanie, čo vyžaduje nielen čas, ale aj ďalšie pravidelné investície. Ak vám tieto "nevýhody" nevadí, máte radi drevo a prírodné materiály, je pre vás drevený záhradný domček jasnou voľbou.

Plastové záhradné domčeky

Medzi prednosti plastového domčeka patrí nízka cena, dlhá životnosť a bezúdržbovosť. Po stránke estetiky sa však jedná nanajvýš o priemer. Svojim účely však poslúži veľmi dobre. V tomto prípade platí, že ide o možnú alternatívu domčeku na hranie. Je tak potrebné zvážiť, či je pre vás dôležitejšia pekný dizajn, ktorý by zároveň korešpondoval s okolím a architektonickým štýlom domu, alebo sa uspokojíte len nízkou cenou.

Plechové záhradné domčeky

Ponúkajú najlepší pomer ceny, kvality a dizajnu. Sú bezúdržbové, životnosť presahuje niekoľko desiatok rokov a umožňujú prispôsobenie podľa vlastných predstáv. Medzi známych výrobcov patrí napríklad nemecký Siebau. Tieto prémiové záhradné domčeky s farebnou omietkou podľa vlastného výberu, sú ošetrené zinkovaním s prímesou hliníka, čím sa ich odolnosť voči korózii zvyšuje až šiestich násobne. Samozrejmosťou je výber z širokej škály rozmerov a typov s plochou alebo sedlovou strechou. Súčasťou sú jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere, ktoré uľahčujú vstup s kosačkou a inými rozmernými vecami.

Kde kúpiť a ako ušetriť?

Pokiaľ na obstaranie príliš neponáhľate, je ideálny vyčkať, či sa neobjaví na záhradné domčeky na náradie výpredaj. Zľavy sú často viac než zaujímavé. Dosahujú totiž až desiatok percent. Prípadne môžete skúsiť šťastie v inzercii. A možno natrafíte na ponuku s titulkom - predám záhradný domček - a treba sa vám touto cestou podarí ušetriť aj pár tisíc korún. Sú tu však isté riziká v podobe skrytých vád ... Ďalším riešením sú záhradné domčeky z Poľska.

Záhradné plechové domčeky - akcie na nemeckej domčeky Siebau

Ak nechcete podstupovať riziká spojené s obstaraním domčeka z bazáru a páči sa vám plechové domčeky Siebau, využite aktuálne výhodnej cenovej ponuky. Získate istotu kvality a samozrejme záruku, s ktorou v prípade kúpy v bazáre nemožno počítať.

Chcete viac informácií o záhradných domčekoch, máte otázky? Napíšte nám.

 

Záhradné domčeky - cenník, výhody a možnosti využitia

1302383572 img 2303

Bývate v rodinnom dome? Nemáte na záhrade priestor pre garáž, alebo v nej nie je dostatok miesta? Nemáte kam uložiť náradie, kosačku, záhradný nábytok, bicykel a veľa iných potrebných vecí? Záhradný domček tento problém vyrieši raz a navždy - rýchlo a lacno.

Plechové záhradné domčeky patrí medzi najobľúbenejšie a najodolnejšie riešenie. Odpadá totiž pravidelná údržba spojená s dreveným riešením. Domčeky Siebau zo zinkovaných oceľových plechov majú navyše moderný a svieži dizajn. Navrhnutý s ohľadom na maximálnu súznenie s akýmkoľvek prostredím a architektonickým štýlom. Zinkovanie je vykonávané postupom nazývaným Galvalume, ktorý zahŕňa až nadpolovičná prímes hliníka. Znateľne je tak predĺžená jeho odolnosť proti korózii a celková životnosť.

Plechové záhradné domčeky - cenník Siebau

* Akčná ponuka - domček MHZ3 s plochou strechou - iba 1100 EUR 

* Domčeky s pultovou strechou - od 1247 EUR 

* Domčeky so sedlovou strechou - od 1645 EUR 

* Sklad reziva - 934 EUR 

* Bočný prístrešok - od 165 EUR

* Uvedené ceny sú bez DPH

Prispôsobiteľnosť

Záhradné domčeky sú dodávané v rôznych rozmeroch. Okrem výberu strechy je na vás tiež to, aký bude mať váš domček farebný odtieň. Prevedenie so sedlovou strechou je možné doplniť o bočné prístrešok a umiestniť pod neho lavičku alebo napr koleso. A vytvoriť tak príjemné miesto na relaxáciu alebo úschovný priestor.

Vnútorný úložný priestor potom možno zefektívniť dodatočnou inštaláciou držiakov na náradie, bicykle, pneumatiky. Prípadne dierovanou plechovú stenou a ďalšie.

Chcete tiež plechový záhradný domček prémiovej kvality s elegantným dizajnom a 10 ročnou zárukou? Stavte na plechové záhradné domčeky - cenník, kompletnú ponuku a fotografie domčekov Siebau nájdete na www.hotovedomy.sk

Máte otázky ohľadom záhradných domčekov? Napíšte nám.

 

Záhradný domček - plechový, drevený alebo plastový?

dscn5847

Záhradný domček - plastový

Ak je pri výbere vašim hlavným kritériom cena, potom je pre vás plastový domček najlepším riešením. V porovnaní s ostatnými druhmi domčekov, je totiž spravidla lacnejšie. Takisto je jeho obstaranie vhodné, ak sa nechcete príliš zaoberať pravidelnou údržbou. Použitý plast je úplne bezúdržbový a má dlhú životnosť.

Nevýhodu, však môže byť výroba predovšetkým v menších rozmeroch. A pre niekoho aj menej estetický vzhľad a dizajnový nesúlad s niektorými architektonickými štýlmi. Veľmi časté je využitie ako detského záhradného domčeka na hranie.

Záhradný domček - drevený

Drevo je veľmi populárny materiál u väčšiny záhradných stavieb, a to iv prípade domčekov na náradie. Jeho najväčšou prednosťou je jednoznačne prírodný vzhľad. Drevené záhradné domčeky sú tak vhodné najmä k chalupe alebo chate. Sú však pomerne drahšie a vyžadujú pravidelnú a starostlivú údržbu. Je tak lepšie dopredu počítať s ďalšími nákladmi.

Záhradný domček - plechový

Plechové záhradné domčeky zažívajú v posledných rokoch boom. Ponúkajú totiž ideálnu kombináciu kvality a ceny. Sú k dostaniu v širokej škále rozmerov a typov. Plechové záhradné domčeky Siebau možno tiež prispôsobiť po stránke vzhľadu. Na výber je tak medzi prevedením s plochou alebo sedlovou strechou, ktorá je teraz veľmi populárna. Domčeky sú na želanie opatrené striekanú vonkajšou omietkou, a tiež je možné doplniť o rôzne druhy príslušenstva ako úložné priestory atď

Aktuality

Plechové domčeky Siebau sú 100% bezúdržbové. A vďaka špeciálnemu zinkovanie Galvalume, tiež vysoko odolné proti nepriaznivým prírodným vplyvom a korózii. Je tak zaručená ich takmer neobmedzená životnosť.

 

Chcete viac informácií o záhradných domčekoch, máte otázky? Napíšte nám.

 

Plechové domčeky - záhradné úžitkové stavby v modernej podobe

dscn6206

Nemáte kam uložiť náradie alebo schovať kosačku a uvažujete nad tým, ako tento problém rýchlo vyriešiť? Ak nie je dostatok voľného miesta v garáži, je vhodným riešením plechový záhradný domček. Zručnejší kutilovia si ho môžu dokonca skúsiť postaviť svojpomocne. Pre väčšinu je však časovo, a nakoniec aj finančne výhodnejšie kúpa už hotového domčeka.

Záhradné plechové domčeky sú lacné a vysoko odolné proti nepriazni počasia, takže vám poslúži naozaj dlho. Napriek tomu je vhodné výber príliš neunáhliť a nekúpiť hneď prvý a spravidla najlacnejšie záhradné domčeky z Poľska. Hoci sa v Poľsku nájde mnoho kvalitných výrobcov, nemusí to tak vždy byť. Často sú takéto domčeky robené takmer "na kolene" az druhoradých materiálov. Ideálne je v tomto prípade staviť na osvedčenú značku alebo predajcu, ktorý vám umožní si ponúkané domčeky pred prípadnou kúpou prezrieť. Jedine tak totiž budete mať istotu, že dostanete presne to, čo vidíte a chcete.

 

Plechové domčeky - záhradné domčeky Siebau

Siebau patrí medzi najväčších výrobcov záhradných plechových domčekov a garáží v Európe. A to predovšetkým, vďaka vysokej kvalite a prispôsobiteľnosti svojich produktov.

Záhradné plechové domčeky Siebau sú opatrené špeciálnym zinkovaním s názvom Galvalume, ktoré až 6x zvyšuje odolnosť domčeku proti korózii, než bežné žiarové zinkovanie. Životnosť domčeku tak ľahko presahuje aj cez 30 rokov, takže je v podstate prakticky neobmedzená.

Pre výrobu sa používajú ako rovné, tak trapézové plechy opatrené vonkajšou omietkou, čo umožňuje maximálne prispôsobenie s okolitým prostredím domčeka. Domčeky sú dostupné v niekoľkých typových prevedeniach a širokej škále rozmerov. Váš plechový záhradný domček, tak nemusí mať len tradičnú plochú strechu, ktorá je pre záhradné domčeky typická. Ale môže mať aj moderné a elegantné sedlovú strechu. Rovnako tak možno domček vybaviť ako jednokrídlovými, tak aj dvojkrídlovými dverami pre ľahší vstup, vjazd so záhradnou technikou a manipuláciu s uloženými predmetmi. Pre väčšiu prehľadnosť je k dispozícii aj regálový úložný systém a ďalšie príslušenstvo.

Lacné plechové domčeky - záhradné domčeky Siebau - Pre každého, kto chce nielen lacný a účelný, ale aj moderný domček.

Chcete viac informácií o záhradných domčekoch, máte otázky? Napíšte nám.

 

 Záhradné domčeky lacno - kde a ako ich získať?

dscn5847

Záhradné domčeky sú in, takže sa s nimi stretnete takmer na každej záhrade. Sú totiž nielen praktické, ale ich moderné prevedenie sa môže pochváliť aj sviežim a originálnym dizajnom, ktorý ladí so svojím okolím. Chcete aj vy práve taký domček, ale najlepšie za málo peňazí?

Možností, ako môžete lacný záhradný domček získať je viac:

Záhradný domček svojpomocne

Pokúste sa zhotoviť záhradný domček vlastnými silami. Môžete tak ušetriť aj pár tisíc korún. Je však treba vopred počítať s tým, že aj napriek tomu, že sú na internete zadarmo na stiahnutie už vypracované projekty domčekov, je jeho stavba pomerne náročná. A to nielen na prevedenie, ale predovšetkým na čas, ktorého nie je mnohokrát nazvyš. Ak však nedostatkom času netrpíte, ste zručný kutil a trúfnete na stavbu svojpomocne, smelo do toho. Nielen, že budete mať po dokončení radosť z dobre odvedenej práce, ušetrených peňazí, ale určite zožnete pochvalu od rodiny či priateľov.

 

Záhradné domčeky - bazár

V prípade, že sa vám prvá možnosť nepozdáva, môžete navštíviť bazár a poobzerať sa, či v ňom nenájdete lacné záhradné domčeky. Bazár je však pomerne ošemetná záležitosť. Zakúpený záhradný domček, totiž môže mať skryté vady, o ktorých vás predajca neinformoval, alebo ste si ich na prvý pohľad nevšimli. V tom prípade, nemáte spravidla možnosť záhradný domček reklamovať. A ak áno, tak je priebeh reklamácie často zložitý a únavný. Stále ale platí, že obstaranie domčeku touto cestou býva niekedy lacnejšie.

Záhradné domčeky - výpredaj

Treťou možnosťou je počkať na prípadný výpredaj záhradných domčekov u niektorého z predajcov alebo priamo výrobcov (napr. záhradné domčeky Siebau) je zakúpiť za nízku, a teda pre vás výhodnú cenu. Veľkým plusom toho spôsobu obstarania je, že nemusíte strácať čas stavbou domčeka svojpomocne a na zakúpený domček získate niekoľkoročnú záruku. Ak teda máte obavy z kúpy domčeka z druhej ruky, radšej zvoľte nákup nového záhradného domčeka. Jedine tak budete mať 100% istotu, že je domček naozaj kvalitný.

Chcete viac informácií o záhradných domčekoch, máte otázky? Napíšte nám.